باشگاه آرسنال مذاکره بر سر انتقال آنخل دی ماریا، هافبک آرژانتینی رئال، با پیشنهادی 30 میلیون یورویی را آغاز کرد. رئالی ها که در آستانه به خدمت گرفتن گرت بیل با انتقالی رکوردشکن هستند، پیش از به آرسنالی ها اعلام کردند که آماده فروش دی ماریا هستند.
اما براساس گزارش ها، مدیران باشگاه رئال به آرسنالی ها گفتند که کریم بنزما، دیگر گزینه آرسنالی ها، را نخواهند فروخت؛ مگر اینکه پیش از آن یک مهاجم در کلاس جهانی به خدمت بگیرند.
در حالی که تنها 10 روز تا پایان بازار نقل و انتقالات باقی است، احتمال اینکه آرسنالی ها بتوانند بنزما را به خدمت بگیرند، خیلی کم است اما انتظار می رود مذاکرات بر سر انتقال دی ماریا پیشرفت داشته باشد.
پس از اینکه آرسنال در اولین هفته از رقابت های فصل جدید لیگ برتر مغلوب استون ویلا شدند، ونگر تلاشش برای به خدمت گرفتن چند بازیکن جدید را سرعت بخشید و برای خرید یوان کابای (نیوکاسل)، آتسوتو اوچیدا (شالکه) و جفری کوندوگبیا (سویا) پیشنهادهایی ارائه داد.
همچنین گفته می شود سرمربی فرانسوی به دنبال خرید آسمیر بگوویچ، دروازه بان استوک سیتی و همچنین بستن قراردادی کوتاه مدت با متئو فلامینی است.
آرسنال علی رغم بودجه 70 میلیون پوندی در این تابستان، تاکنون تنها یحیی سانوگو را به خدمت گرفته اند.