دایی: این انتقادات غیر منصفانه حق پرسپولیس نیست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: دایی: این انتقادات غیر منصفانه حق پرسپولیس نیست

 1. #1


  نام واقعی
  .
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  968
  تشکر
  7,216
  تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  Unhappy دایی: این انتقادات غیر منصفانه حق پرسپولیس نیست

  دایی: این انتقادات غیر منصفانه حق پرسپولیس نیست / تیمی را تحویل نگرفتم که قهرمان ایران و آسیا باشد


  ورزش > لیگ برتر - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «با تمام وجود تلاش میکنیم تا انتظارات به حق هواداران را برآورده کنیم.»

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی در گفتوگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد شکست سرخپوشان مقابل نفت تهران گفت: «به نظرم در آن بازی خوب بازی نکردیم و بچهها عملکرد همیشگی را نداشتند. با این وجود ما مستحق باخت نبودیم. ما توانستیم بازی را تاحدودی کنترل کنیم اما روی یک حادثه و غافلگیری گل خوردیم. متاسفانه زمانی گل را دریافت کردیم که فرصتی برای جبران نداشتیم. در مجموع باید بگویم ما خوب بازی نکردیم و زمانی که به ببازی، خیلی حرفها پیش میآید و آنهایی که منتظرند تا شدیدترین انتقادات و نظرات را مطرح نمایند، فرصت اظهار نظر پیدا میکنند. ما دوست داریم آنها به تیم کمک کنند. اگر انتقادی دارند سازنده باشد و راه حل بدهند. مردم میتوانند انتقاد سازنده را از انتقاد مغرضانه تشخیص دهند. ما کاری به این مسائل نداریم. بلکه تلاش میکنیم تیم را درست کنیم و اگر انتقادی سازنده باشد با جان و دل از آن استفاده میکنیم.»
  علی دایی تصریح کرد: «فراموش نکنید که ما تیمی را تحویل نگرفتیم که قهرمان ایران و آسیا بوده باشد. شما به وضعیت تیم در دو سال گذشته نگاه کنید. ببینید در مقاطع مختلف چه جایگاهی در جدول رده بندی داشته است. اما پرسپولیس یک تیم بزرگ است و باید مدعی قهرمانی باشد و در بالای جدول. ما تلاش میکنیم این انتظار را برآورده کنیم اما تیمی که دو سال مشکل داشته و نتیجه نگرفته قطعا مشکلات و نارساییهایی دارد که ما باید یکی یکی آنها را حل کنیم و البته میدانم که فرصت نداریم و نباید امتیاز از دست دهیم. ما میدانیم که مردم چه انتظاری دارند. تلاش میکنیم با تمام وجود انتظارات آنها را برآورده کنیم. به طور حتم این تیم احتیاج به زمان دارد. اگر دقت کنید ما دو بازی را باختهایم که در دو بازی روی اشتباه فردی بازی را از دست دادهایم و حالا در تمرینات کارهای بیشتری انجام میدهیم تا این اشتباهات را نداشته باشیم. ما مقابل نفت خوب نبودیم و با خودمان هم تعارف نداریم. مردم مطمئن باشند چنین بازی را از پرسپولیس نمیبینند. ما تلاش میکنیم بهتر از این باشیم. مردم حق دارند ناراحت باشند اما باید بگویم در این مدت پیامکها و تماسهای زیادی از هواداران داشتم و یا اینکه در حاشیه تمرینات و اردوها درخواستهای آنها را شنیدهام. اینکه نظرات خود را مطرح میکنند که این بازیکن یا آن بازیکن را بیاورید. باید توجه داشت ما در فصل نقل و انتقالات تعداد محدودی نقل و انتقال داریم و نمیتوانیم کل تیم را عوض کنیم.»
  علی دایی در ادامه به سیستم تهاجمی و تدافعی تیم اشاره کرد و گفت: «ما در شکل تهاجمی مشکل داریم. یکی از دلایل آن میتواند این باشد که بیشتر تغییرات در خط هافبک و حمله بوده. نیاز به زمان داریم که این مشکل را برطرف کنیم. یکی از دلایلی که در این بازی مشکل ما در فاز تهاجمی بیشتر بود میتواند این باشد که ما سه بازیکن تیم در خط هافبک را در اختیار نداشتیم. حقیقی مصدوم بود، کفشگری محروم و صادقیان هم نتوانست به بازی برسد. اگر این بچهها بودند میتوانستیم عملکرد بهتری در فاز هجومی داشته باشیم. با آماده شدن بچهها و رفع مصدومیت و محرومیتها، مشکلات ما کمتر خواهد شد. میخواهم بگویم هواداران این باخت را فراموش کنند. ما تلاش میکنیم نتیجه بگیریم. هر کسی میتواند نظرش را بگوید و اگر نظری سازنده باشد، از آن استفاده میکنیم. ما محکم ایستادهایم و کار میکنیم و هدف مجموعه این است که پرسپولیس را بالا ببریم و انتظارات هواداران را برآورده کنیم و دل آنها را شاد کنیم. به هر حال اول فصل است و کار میبرد تا تیم هماهنگ شود ولی ما میخواهیم از فرصتها استفاده کرده و طوری نتیجه بگیریم که فاصله خود را در بالای جدول کم و کمتر کنیم. ما مشکلاتی داریم اما مطمئنا این مشکلات را برطرف خواهیم کرد. به هر حال ما باختهایم و برخی شروع کردهاند به ایراد گرفتن اما نمیدانم چرا وقتی میبریم یک کوچولو به این برد توجه میشود و وقتی میبازیم هجمه به راه میافتد. اینها جای سوال دارد ولی ما نباید تمرکزمان را روی این مسائل بگذاریم. ما باید تلاش کنیم بیشتر زحمت بکشیم و نتیجه بگیریم و انتظارات به حق مردم را برآورده کنیم. من به این بازیکنان و این تیم ایمان دارم. همچنین به همکارانم. سخت تلاش میکنیم تا نتایج لازم را به دست آوریم.»
  علی دایی درباره عملکرد خوب سیستم دفاعی تیم گفت: «انصافا بجهها در این فاز خوب کار میکنند. خط دفاع ما کمترین تغییرات را داشته. ما به هافبکها وظایفی دادهایم تا بتوانند در سیستم دفاعی به تیم کمک کنند. مجموعه این عوامل باعث شده با انسجام خوبی کار کنیم و تنها دو گل دریافت کردهایم و کار بچهها عالی است. اما باید در فاز حمله بیشتر کار کنیم و توازن را برقرار کنیم تا بتوانیم از سیستم دفاعی خوب تیم با بهرهگیری از یک فاز هجومی خوب، نهایت استفاده را ببریم.»
  سرمربی پرسپولیس پس از دیدار با نفت تهران در رختکن تیم و همچنین در تمرین دیروز انتقاداتی را از شاگردانش مطرح کرده است اما تجربه ثابت کرده علی دایی انتقادات خود از شاگردانش را رسانهای نمیکند. دایی در این باره به سایت رسمی پرسپولیس میگوید: «مطمئنا هر دعوایی باشد بین خودمان است و اعضای خانواده. ما مثل یک خانواده هستیم. چیزی باشد، حرفی باشد، انتقادی باشد و نظری، آن را به خود بچهها میگویم. در این شرایط باید از آنها حمایت شود تا آنها در بیرون سرشان را بالا بگیرند و با روحیه و تلاش بیشتر سعی کنند تا جبران مافات کنند. ما حرفهای خانوادگی را به بیرون منتقل نمیکنیم. این نوع کار من است. شاید من از یک چیز خیلی ناراحت باشم اما این دلیل ندارد این حرفها را به رسانهها بکشانم. شاید من از یک چیز خیلی ناراحت باشم اما آن را به شاگرد خودم میگویم و آن را در بوق و کرنا نمیکنم. باید شخصیت بازیکن حفظ شود و او هم سعی کند انتظارات کادر فنی را برآورده کند.»
  سرمربی پرسپولیس در ادامه حرفهایش از هواداران تشکر و تقدیر میکند. علی دایی میگوید: «باید از هواداران پرسپولیس تشکر ویژهای داشته باشم. آنها حمایت بسیار خوبی از تیم داشته اند. پرسپولیس در فصل جاری نیز بشترین تماشاگران را داشته. هواداران آمدهاند و با تمام وجود از تیمشان حمایت کردهاند. اینکه آنها تا دقیقه 90 صبوری به خرج میدهند و از تیم حمایت میکنند جای تقدیر دارد. من دست تک تک هواداران را میبوسم و آنها مطمئن باشند که پرسپولیس و بازیکنان و اعضای کادر فنیاش تلاش میکنند تا احساسات آنها جریحه دار نشود و انتظاراتشان برآورده شود.»
  علی دایی عصر امروز و در شرایطی که تمرین پرسپولیس تعطیل بود به اتفاق اعضای کادر فنی به ورزشگاه درفشی فر رفت و نشستی با اعضای کادر فنی داشت. او در این باره گفت: «ما کارمند باشگاه هستیم و باید کار کنیم. شب و روز. چه تیم نتیجه بگیرد و چه نتیجه نگیرد ما باید کار کنیم، تلاش کنیم و هر بازی بهتر از بازی قبل باشیم. اگر قرار باشد، نصف شب هم کار میکنیم. ما قرار گذاشتهایم تا با هم جلساتی داشته باشیم. در این جلسات نقاط ضعف را شناسایی میکنیم، روی تیم حریف کار میکنیم، عیب و ایرادهای خود را شناسایی میکنیم. این جلسات میتواند تاثیرات خوبی داشته باشد. روزی که ببریم هم جلسه داریم. این جلسات میتوانند برای پیشبرد امور تیم موثر و مفید باشند.»
  سرمربی پرسپولیس در مورد دو بازی آینده تیم که مقابل فولاد و استقلال تهران است گفت: «ما دو بازی سخت را در پیش داریم. البته همه حریفان حرفی برای گفتن دارند و به ویژه مقابل تیمهای بزرگ سعی میکنند بهترین عملکرد را داشته باشند. ما بازی قبلی را واگذار کردیم و باید تلاش کنیم در بازیهای آتی نتیجه بگیریم. ما آسیب شناسی میکنیم و برای حل مشکلات راه حل داریم. با کار گروهی تلاش میکنیم مشکلات را به حداقل برسانیم و برای هر مشکلی راه حل مناسب آن را پیدا میکنیم. مردم از تیم پرسپولیس انتظار دارند و اگر این تیم میبازد باید مردم احساس کنند که بازیکن با تمام وجودش تلاش کرده و زحمت کشیده.»
  علی دایی پس از شکست پرسپولیس مقابل نفت تهران باخت تیم را به بازی در ورزشگاه تختی ربط نداد و این موضوع با تقدیر مهدی تاج رئیس سازمان لیگ همراه بود. دایی در این باره گفت: «حق تیمهاست که از حق میزبانی خود استفاده کنند. ما بازی را فوتبالی باختیم. شرایط ورزشگاه برای هر دو تیم بوده. البته شاید اگر بازی در ورزشگاه آزادی بود به نفع ما بود. من نمیدانم کیفیت زمین چمن بازی به طور تمام و کمال چگونه بود چون من در زمین بازی نکردم. تاکید میکنم به هیچ عنوان نمیخواهم باخت تیم را به این مسائل ربط دهم اما باید این نکته را هم مد نظر داشته باشیم که فقط تلاش کردن برای اینکه در استادیوم اتفاقی برای تماشاگران رخ ندهد کافی نیست. باید شرایط موجود برای ورزشکاران و هواداران در بیرون از ورزشگاه هم بررسی شود و اینکه امکانات ورزشگاه از هر نظر کافی باشد. باز هم میگویم که ما نسبت به حق میزبانی تیمهای لیگ برتری احترام میگذاریم و به این موضوع اعتراض نمیکنیم اما امیدواریم از هر نظر شرایط برای بازیکنان و هواداران فراهم باشد و مشکلات برطرف شود.»
  دایی در پایان با اشاره به برخی انتقادات تند که پس از باخت غافلگیرانه پرسپولیس در دقیقه 92 رقم خورد گفت: «زیاد به این مسائل توجه نمیکنم اما این حق پرسپولیس و بازیکنان نیست. خیلی از تیمها باختند اما چنین هجمهای که برای پرسپولیس به وجود آمده برای آنها به وجود نیامد. برخی از دوستان لطف می کنند و برخی مسائل را مطرح میکنند ولی ما در پرسپولیس هدفی داریم و برای رسیدن به آن تلاش میکنیم. تنها میگویم نسبت به این مسائل باید منصفانه برخورد شود. همین.»


 2. 6 کاربر مقابل از *ZeynaB* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (25th August 2013), Love2013 (25th August 2013), Mohammadreza (25th August 2013), SALAMI-FC (26th August 2013), SEYEDHAMED (25th August 2013), Ya3r (25th August 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  در قلب سرخ دلان
  نام واقعی
  اصغر
  استاتوس
  پرسپولیس و دیگر هیسسس
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  922
  تشکر
  1,483
  تشکر شده 820 بار در 407 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  یاد حرف جوزه افتادم....اونم اینو گفت...
  یحیی هم اینو گفت.....
  پرسپولیس یعنی اتحاد هواداران میلیونی

  می نویسم برفراز آسمان ،پرسپولیس قرمزترین عشق جهان
  می نویسم برسر کوهی بلند ،
  پرسپولیس فرمانروایی سربلند
  می نویسم برتن آب روان ،
  پرسپولیس تیم همیشه قهرمان
  می نویسم بر شقایق های سرخ ،
  پرسپولیس گلزاری از گل های سرخ
  می نویسم خط به خط بر برگ ها ،
  پرسپولیس محبوب و عشق قلبها

 4. کاربر مقابل از a.nirpp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SEYEDHAMED (25th August 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  PersPolisFC City
  نام واقعی
  یاســــر
  استاتوس
  راه ما جداست...
  شغل و حرفه
  برنامه نویس و گرافیست ، تازگی ها هم آپلودر
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | France
  نوشته ها
  4,811
  تشکر
  2,500
  تشکر شده 6,561 بار در 1,863 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 45 تاپیک
  الآن موقع انتقاد نیست اصلا از نظر من...
  اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي /// اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند
  اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست /// اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

  ----------------------------------------------------------------------------

  ياد گرفتم، پيشنهاد ميکنم...

  1... با احمق بحث نکنم و بگزارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند...

  2... با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه ميکند...

  3... با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خويش مي سنجد هم سطح خويش ميپندارد...

  ----------------------------------------------------------------------------

  حتی اگه عمر دست خدا باشه ، عقلت دست خودته...


 6. 2 کاربر مقابل از Ya3r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th August 2013), SEYEDHAMED (25th August 2013)

 7. #4


  محل سکونت
  کهکشان راه شیری
  نام واقعی
  رسول
  استاتوس
  روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  2,568
  تشکر
  2,773
  تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 49 تاپیک
  میگن آب یه استخرو بردن آزمایشگاه
  جواب آزمایش این بود: این ادراری که شما آوردین 10% ناخالصی آب داره


  حالا عزیز من این مثل حال و روز فوتبال ماست که 90% اون حاشیه است و در این حاشیه آدمهای سالمی مثل علی دایی نمیتونن به راحتی موفق بشن ؛ بایس چند برابر بقیه ای زحمت بکشن که معروفند به مافیای فوتبال و جنس فوتبالشون و مربیگریشون و مدیریتشون ایرانیه و همه میدونن منظورم کیا هستن؟ همونایی که پرافتخارترین تو سطح ایرانن؛ ولی پاشون رو خارج که میزارن مخصوصا اروپا فقط به عنوان توریست میشناسنشون


 8. 2 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th August 2013), Love2013 (25th August 2013)

 9. #5


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  ماهم امیدواریم منصفانه برخورد بشه اما کو انصاف
  هرکی به فکر منافع خودشه

 10. 2 کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (26th August 2013), Love2013 (26th August 2013)

 11. #6


  نام واقعی
  محمد
  استاتوس
  استاتوس
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Arsenal | Italy
  نوشته ها
  31
  تشکر
  2
  تشکر شده 6 بار در 4 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط RASOOL 9 نمایش پست ها
  میگن آب یه استخرو بردن آزمایشگاه
  جواب آزمایش این بود: این ادراری که شما آوردین 10% ناخالصی آب داره


  حالا عزیز من این مثل حال و روز فوتبال ماست که 90% اون حاشیه است و در این حاشیه آدمهای سالمی مثل علی دایی نمیتونن به راحتی موفق بشن ؛ بایس چند برابر بقیه ای زحمت بکشن که معروفند به مافیای فوتبال و جنس فوتبالشون و مربیگریشون و مدیریتشون ایرانیه و همه میدونن منظورم کیا هستن؟ همونایی که پرافتخارترین تو سطح ایرانن؛ ولی پاشون رو خارج که میزارن مخصوصا اروپا فقط به عنوان توریست میشناسنشون
  دقیقا همونایی که تو المان خونه دارن و برای تفریح به فرانسه و اسپانیا و... میرن و کوچکترین خبری ازشون درز نمیکنه اما تو ایران میگن همه دنیا میشناسنشون

  همونایی که تو ایران جام میگرن و لی تیم ملی رو بین 5 تیم چهارم میکنن و پرسپولیس رو تو آسیا تو مرحله گروهی بین 4 تیم چهارم

 12. کاربر مقابل از فریبل عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  *ZeynaB* (26th August 2013)

 13. #7


  نام واقعی
  .
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  968
  تشکر
  7,216
  تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک
  باشد که دعوا نشود!

 14. #8


  محل سکونت
  شهر بهشت(مشهد)
  نام واقعی
  کیان
  استاتوس
  مسیر جاودانه
  شغل و حرفه
  EMS
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,371
  تشکر
  4,870
  تشکر شده 2,872 بار در 636 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  درسته اقای دایی عزیز پرسپولیس قهرمان نبود ولی شما رو اوردن که قهرمانش کنید شما رو اوردن که حرف مربیان گذشته رو نزنید شما رو اوردن که هویت پرسپولیس رو به تیم برگردونید...شما نباید مث مربیان قبل حرف بزنید که دل ما هواداران را ناراحت و ته دل ما را خالی کنید ما به شما امید داریم به امید امید
  just for you
 15. کاربر مقابل از SALAMI-FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  *ZeynaB* (26th August 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا