سرمربي بارسلونا معتقد است اتلتيکو مادريد نيز به اندازه تيمش شانس قهرماني در سوپرجام اسپانيا را دارد.

تاتا مارتينو در نشست خبري پيش از دور برگشت رقابتهاي سوپرجام اسپانيا مقابل اتلتيکو مادريد که بامداد پنجشنبه در نيوکمپ برگزار ميشود، در نشست خبري حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

به گزارش فارس، وي در خصوص جذب يک مهاجم جديد اظهار داشت: نسبت به روز اول فرقي نداريم و از بازيکناني که داريم راضي هستيم. من به عنوان سرمربي پيش از فصل نيازهاي تيم را برطرف کردم، نه در زماني که بازيها در حال برگزاري است. اين همان گروهي است که من ميخواهم. در حالي که بازار نقل و انتقالات همچنان باز است، همين گونه باقي خواهيم ماند. در خط دفاعي هم شرايط به همين صورت است. با شروع فصل اگر ببينيم به بازيکني نياز داريم، در پنجره نقل و انتقالات زمستاني اقدام ميکنيم.

سرمربي بارسلونا ادامه داد: شرايط مسي خوب است و تمرينات معمول را انجام ميدهد. او با گروه کار ميکند و نسبت به بازي با مالاگا بهتر شده است.

مارتينو خاطرنشان کرد: نيمار آماده است و ما تصميم ميگيريم که در کدام بازي حضورش در ترکيب اصلي را تجربه کند. منتظرم که حضور او را در کنار مسي ببينم اما بايد درباره هر بازيکن تصميم درست را بگيرم. تصميم من درباره نيمار اين است که 10-12 سال در اين تيم بماند نه اينکه تنها در يک مسابقه، بازيکن فيکس تيم باشد. چيزي که من براي اين بازيکن ميخواهم اين است که شرايط خوبي داشته باشد و احساس کند به او کمک کردهايم. کار درست را درباره او انجام داديم. اين موضوعي مورد علاقه رسانهها است و مردم دوست دارند اين چيزها را بخوانند. رفتار او عالي است. زياد با هم صحبت کرديم. کمکم بهترين راه را براي معرفي وي به تيم پيدا خواهيم کرد. او انتخاب کرد که به بارسلونا بيايد و در کنار مسي بازي کند.

وي اضافه کرد: از روز اول هافبکها را به صورت چرخشي به کار برديم. فکر ميکنم اينکه تمام بازيکنان احساس کنند، مهم هستند و در بازيها به ميدان ميروند. چيزي که دوست دارم اين است که همه بازيکنان آماده هستند. پس از يک سال ميبينيم که برخي از بازيکنان بيشتر از ديگران بازي کردند.

سرمربي بارسلونا درباره ديدار با اتلتيکو مادريد افزود: براي ما منطقي است که مدعي قهرماني باشيم. ما بايد با اين مسئوليت زندگي کنيم. اين مسئله مرا نگران نميکند و بازيکنان ميدانند چگونه با آن رو در رو شوند. اتلتيکو حريف بسيار سختي خواهد بود که به اندازه ما شانس قهرماني دارد. فکر ميکنيم اين بازي با مسابقه دور رفت متفاوت باشد. ما مالکيت بيشتري روي توپ خواهيم داست و آنها به دنبال فضاهاي خالي هستند. با اين مسئله موافقم که بايد فردا به هر شکلي سرسخت باشيم.