اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - فولاد خوزستان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - فولاد خوزستان

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - فولاد خوزستان

به نام آنکه پرسپولیس را آفرید تا استقلال بی سرور نماند

با سلام خدمت دوستای تیفوسی گلم ...

لطفا تمام حواشی ، اخبار ، مصاحبه ها از بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته ی هفتم لیگ برتر رو اینجا قرار بدین تا از ایجاد تایپیک های اضافی خوداری بشه ...

ضمنا برای هرگونه بحث و گفتگو درباره ی این بازی به تایپیک زیر مراجعه کنید

تایپیک مخصوص بحث و گفتگو

با تـــــــــــــــــــشکر از همراهی شما ...

پرسپولیس - فولاد

جمعه 8 شهریور 1392
    ساعت 19:00 ( ورزشگاه آزادی تهران )

داور: تورج حق وردی، کمکها: محمدرضا ابوالفضلی و مصطفی فراهانی، داورچهارم: سیدحسین زرگر
    ناظرداوری: مسعود عنایت

ویرایش توسط A_MI_N : 28th August 2013 در ساعت 14:28

خداحافظ آپاچی

2. 4 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (29th August 2013), AliReza (28th August 2013), red storm (28th August 2013), UniQue (28th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

حقوردی دیدار پرسپولیس - فولاد را قضاوت میکند/ اکبریان داور بازی استقلالیها

پرسپولیس نیوز : کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت دیدار پرسپولیس - فولاد خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر را به تورج حقوردی سپرد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور به شرح زیر است:
    پنجشنبه - 7 شهریور 92
    * استقلال صنعتی خوزستان - استقلال تهران، ساعت 19، ورزشگاه تختی اهواز

داور: محمدرضا اکبریان، کمکها: بابک داوری و سعید علینژادیان، داورچهارم: محمد ملکی
    ناظرداوری: خداداد افشاریان

جمعه - 8 شهریورماه 92
    * داماش گیلان - سپاهان اصفهان، ساعت 19:30، ورزشگاه شهیدعضدی رشت

داور: جمشید دانشمهر، کمکها: محمدرضا امینی و بهروز برون، داورچهارم: فرشید افشار
    ناظرداوری: محمد پیروزرام

* صبای قم - فجرسپاسی شیراز، ساعت 19:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
    داور: پیروز سیفاللهپور، کمکها: حسن کامرانیفر و محمد راهی، داورچهارم: محمدرضا فغانی
    ناظرداوری: محمدرضا فلاح

* مس کرمان - ملوان بندرانزلی، ساعت 19:30، ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
    داور: حسن اکرمی، کمکها: رضا سخندان و مهدی شفیعی، داورچهارم: وحید کاظمی
    ناظرداوری: ابوطالب طاهریان

* راهآهن سورینت - گسترش فولاد تبریز، ساعت 19:30، ورزشگاه تختی تهران
    داور: یدالله جهانبازی، کمکها: مجید ویشگاهی و محمدرضا مدیرروستا، داورچهارم: جواد شرفی
    ناظرداوری: محمود رفیعی

* ذوبآهن اصفهان - نفت تهران، ساعت 19:30، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
    داور: رسول رهبرفام، کمکها: محمدرضا کناری و محمد عطایی، داورچهارم: علی صفایی
    ناظرداوری: نادر جعفری

* تراکتورسازی تبریز - سایپای البرز، ساعت 19:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
    داور: موعود بنیادیفر، کمکها: امیر بهرام حسینی نقوی و فرید امیدوار، داورچهارم: حمید حاج ملک
    ناظرداوری: فریدون اصفهانیان

* پرسپولیس - فولاد خوزستان، ساعت 19، ورزشگاه آزادی تهران
    داور: تورج حقوردی، کمکها: محمدرضا ابوالفضلی و مصطفی فراهانی، داورچهارم: سیدحسین زرگر
    ناظرداوری: مسعود عنایت

خداحافظ آپاچی

4. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (28th August 2013), red storm (28th August 2013), UniQue (28th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

دایی با وساطت باقری بازیکنان را بخشید/نوری و حقیقی به فولاد میرسند

پرسپولیس نیوز : کریم باقری قبل از سفر به خارج از کشور با بازیکنان پرسپولیس جلسهای را برگزار کرد.
    علی دایی پس از شکست پرسپولیس مقابل نفت تهران از عملکرد بازیکنانش اصلا راضی نبود. کریم باقری که این موضوع را می دانست قبل از سفر به خارج از کشور جلسه ای را با بازیکنان برگزار کرد و به آنها اعلام کرد که دایی اصلا از عملکرد آنها رضایت ندارد. باقری به بازیکنان اعلام کرد شما تواناییهای بیشتری دارید و واقعا در بازی با نفت دایی حق دارد ناراحت باشد. یکی از بازیکنان به نمایندگی از جمع به باقری این قول را داد تا در بازی با فولاد این نتیجه را جبران کنند. *همچنین پس از بررسیها و تستهای انجام شده مشخص شد رضا حقیقی و محمد نوری برای بازی با فولاد مشکلی ندارند و میتوانند با رفع دوران مصدومیت قرمزپوشان را همراهی کنند. این در شرایطی است که هادی نوروزی نیز وضعیتش برای بازی جمعه 50 به 50 است اما به احتمال فراوان او نیز برای بازی با فولاد مشکلی ندارد. تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان صدرنشین است.

خداحافظ آپاچی

6. 4 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (28th August 2013), AliReza (28th August 2013), red storm (28th August 2013), UniQue (28th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

خانزاده: صدر جدول هم باشند، جلوی ما بسته بازی میکنند

پرسپولیس نیوز : مدافع ملیپوش پرسپولیس، گفت: هواداران بابت بازی با نفت حق داشتند از دست ما ناراحت باشند، اما مطمئن باشند، هیچ یک از بچه ها کم نمیگذارند و ما تمام تلاش خودمان را میکنیم تا به شرایط چند سال گذشته پایان دهیم.
    محمدرضا خانزاده در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، افزود: تازه 6 هفته از رقایتهای این فصل گذشته است، اما هواداران را درک میکنیم. آنها طرفدار بزرگترین تیم ایران هستند و این بزرگی را چند سالی است که ندیدهاند و از ما توقع دارند. به نظر من آنها حق دارند ناراحت باشند، اما مطمئن باشند تکتک بچهها بیش از هر کس دیگری میخواهند بازیکن تیمی قدرتمند و موفق باشند و به این منظور تمام سعی و تلاش خودمان را میکنیم و کم نمیگذاریم.

وی ادامه داد: نه تنها تیم نفت، بلکه همه تیمها جلوی ما بسته بازی میکنند و رو به ضد حمله میآورند. نفت جز تیمهایی است که این کار را خوب انجام میدهد. با این وجود آنها در لحظات پایانی روی یک حادثه به گل رسیدند، البته ما هم یک مقدار سر حال نبودیم و این مساله باعث شد، غافلگیر شویم.

خانزاده درباره بازی پیش رو با فولاد اهواز، گفت: فولاد اهواز تیم خوب و یکدستی است. آنها هم قطعا در تهران جلوی ما یک بازی بسته انجام میدهند و روی ضدحملات به دنبال گل خواهند بود. بازی با نفت برای ما تجربه خوبی بود. در ضمن فکر میکنم بچه ها برای این بازی کاملا سر حال باشند، فقط کافی است آن چیزهایی که علی آقا میخواهد را انجام بدهیم. آن وقت پرسپولیس تیمی است که همه از آن حساب خواهند برد.

خداحافظ آپاچی

8. 4 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (28th August 2013), AliReza (28th August 2013), red storm (28th August 2013), UniQue (28th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

صادقیان: نمی توانیم بازی با فولاد را فدای دربی کنیم

پرسپولیس نیوز : هافبک مهاجم پرسپولیس، گفت: بازی با فولاد در حال حاضر برای ما مهمتر از بازی در دربی است و این بازی را فدای بازی با استقلال نمیکنیم. هواداران هم به دایی اعتماد کنند چون هر دو فصلی که در پرسپولیس بوده، جام آورد.
    پیام صادقیان در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، افزود: تمرینات خوبی در این هفته داشتیم. بچه ها هم بعد از بازی با نفت از نظر روحی و روانی شرایط خودشان را برای بازی با فولاد وفق دادند و از هر نظر برای این بازی آماده شدهایم. آسیب دیدگی خودم هم برطرف شده و کاملا برای این بازی آماده هستم تا تصمیم کادر فنی چه باشد.

وی درباره اینکه بعضی کارشناسان تغیرات اجباری در خط میانی را دلیل ناکامی پرسپولس برابر نفت داشتند و با حضور او میتوانست شرایط تغییر کند.

وی ادامه داد: اگر بودم مثل همه بچهها تمام تلاش خودم را میکردم اما اینکه با بودن من نتیجه دیگری رقم میخورد یا نه معلوم نیست. فوتبال اتفاقات زیادی دارد که نمیتوان آنها را پیشبینی کرد. البته ترجیح میدهم درباره آن بازی صحبت بیشتری نکنم. الان بازی با فولاد را پیش رو داریم و برای ما بسیار حساس است که تمام تمرکزمان را روی آن گذاشتیم.

هافبک جوان پرسپولیس، درباره اینکه آیا بازی با فولاد اهواز تحت تاثیر بازی دربی قرار نمیگیرد، تصریح کرد: در این باره زیاد از من پرسیدهاند، از طرف خودم میتوام بگویم اصلا این طور نیست همیشه میگویند بازیکنان دو تیم قبل از بازی دربی کم کاری و احتیاط میکنند ولی برای ما نمیتواند اینطور باشد. از بسیاری جهات الان بازی با فولاد خیلی مهمتر شده است. بازی قبلی را واگذار کردهایم اگر این بازی را جدی نگیریم و نتیجه بدی رقم بخورد آن وقت سخت است برای همان دربی هم خودمان را جمع و جور کنیم. جدای از این مسئله برای اینکه حمایت هواداران داشته باشیم به پیروزی نیاز داریم از سوی دیگر فولاد در صدر جدول است، بالاترین اختلاف امتیار ما با فولاد است و این بازی طبق شرایط جدول برای ما شش امتیازی است. نمی تونیم فرصت جبران اختلاف امتیاز با فولاد را از دست بدهیم.

او درباره موضعگیری بعضی هواداران در بازی با نفت و شعارهایشان، افزود: به هواداران حق می‎دهیم که ناراحت باشند و از تیم، پیروزی بخواهند، اما باید به بازیکنان هم حق داد. آنها تمام تلاش خودشان را میکنند و هواداران اصلا شک نداشته باشند که شرایط تیم خیلی بهتر خواهد شد. من آینده را خیلی مثبت و روشن می بینم.

بعضی از الفاظ شایسته بچه ها نبود. بچههایی گه جلوی نفت بودند همانهایی بودند که در بازی با ملوان از دقیقه 30، ده نفره بازی کردند و تمام وجودشان را گذاشتند تا سه امتیاز بگیرند.

صادقیان در پایان، گفت: اینکه پرسپولیس مدتی است به صدر جدول نرسیده، فشار را روی هواداران و هم روی کل تیم زیاده کرده است، اما از آنهایی میخواهیم اعتماد کنند. حداقل به علی آقا که باید اعتماد کنند. در حال حاضر تیم برای گذر از دوران سخت و فشارهاست، تیم به تشویق تماشاگران نیاز دارد.

خداحافظ آپاچی

10. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (28th August 2013), AliReza (28th August 2013), red storm (28th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

عالیشاه: بازی با فولاد را فدای دربی نمیکنم/ به دایی قول دادیم

پرسپولیس نیوز :مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مثل همه بازیکنان دوست دارم در دربی باشم اما هرگز بازی با فولاد را فدای دربی نمیکنم.
    امید عالیشاه در خصوص وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: پس از باخت تلخی که مقابل نفت تهران به دست آوردیم با روحیه و انگیزه مضاعفی خود را برای بازی حساس مقابل تیم پرمهره فولاد آماده میکنیم و مطمئن باشید انشاءالله فقط به سه امتیاز فکر میکنیم. وی افزود: با توجه به شرایط مان در جدول و بازی با فولاد فردا محکوم به برد هستیم و به چیز دیگر نمیتوانیم فکر کنیم، انشاءالله این اتفاق خواهد افتاد. مهاجم قرمزپوشان یادآور شد: با توجه به شرایط پرسپولیس ما باید با یک نتیجه خوب گذشته را جبران کنیم چون واقعا این پتانسیل را در تیم خود داریم و مطمئنا با انگیزه مضاعف میتوانیم به هدفمان برسیم. عالیشاه درباره دو اخطاره بودنش و احتمال بازی با احتیاط خود مقابل فولاد نیز گفت: مطمئن باشید من کارم را میکنم و به این مسائل هیچ توجهی ندارم. الان برای من فولاد مهمتر از دربی است. ما باید خیلی قوی اتفاقات گذشته را فراموش کنیم. وی افزود: من اگر بخواهم محتاط بازی کنم همان بازی نکنم بهتر است. پس مطمئن باشید اگر دایی به من اطمینان کند محتاط که هیچ، مطمئن باشید جسورتر بازی میکنم تا جواب اعتماد سرمربی تیم را بدهم. مطمئنا همه بازیکنان دوست دارند در دربی باشند اما الان شرایط ایجاب میکند که به قبل از دربی بیشتر و با تمرکزتر فکر کنیم. من تمام سعی خود را مثل بازیهای دیگر انجام میدهم و دیگر همه چیز با خداست. انشاءالله بتوانم در بازی با فولاد که حریف سرسختی است موثر باشم. وی در پاسخ به سوالی که شما در جلسه ای به دایی قول دادید که همه چیز درست میشود گفت: بله، ما به دایی قول دادیم که همه چیز درست میشود. البته یک سری حرف های خودمانی بود که انشاءالله با تلاشی که انجام میدهیم حرفهایمان تبدیل به عمل می شود و دوباره دل مردم و کادر فنی را شاد میکنیم. مهاجم قرمزپوشان یادآور شد: البته شما فراموش نکنید فولاد تیم خوب و مربی خوش قلبی دارد. من یک سال با حسین فرکی کار کردم. ایشان انسانی شریف و بسیار با دانش است اما ما مجبوریم به خاطر باخت هفته گذشته فقط به برد فکر کنیم که انشاءالله این اتفاق میافتد. ما دوست داریم با تمرکز و روحیه بالا در دو بازی بعدی موفق باشیم تا ذرهای از حمایت هواداران را جواب دهیم که انشاءالله این اتفاق میافتد. حالا با این شرایط برایم مهم نیست دو کارته باشم یا یک کارته؛ فعلا میخواهم مقابل فولاد خوب باشم.

خداحافظ آپاچی

12. 2 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (28th August 2013), red storm (28th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

کفشگری: چارهای جز شکست فولاد نداریم

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس فولاد خوزستان را یکی از تیمهای مدعی قهرمانی میداند اما معتقد است سرخپوشان باید از سد این تیم بگذرند. مهرداد کفشگری در مورد بازی روز جمعه پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان، گفت: فولاد در 6 بازی اول خود بسیار خوب نتیجه گرفته و نشان داده که جزو مدعیان قهرمانی است اما با تمام این اوصاف ما چارهای جز شکست فولاد نداریم تا با اعتمادبهنفس بالا به استقبال دربی برویم.

وی ضمن اشاره به این مسئله که به احتمال زیاد مقابل فولاد بازی خواهد کرد، اظهار داشت: در هفته گذشته تمام فکر و ذکر ما شکست دادن فولاد بوده تا بعد از آن بتوانیم استقلال را هم در دربی شکست دهیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا این تیم میتواند فاصله ایجاد شده با صدر جدول را جبران کند، عنوان کرد: فاصله ما تا صدر جدول زیاد نیست و میتوانیم با یکی، 2 برد این فاصله را جبران کنیم، فقط باید در بازیهای خارج از خانه هم امتیازات را به صورت کامل جمعآوری کنیم.

کفشگری ادامه داد: متاسفانه نتوانستیم در بازی مقابل سایپا و نفت خوب ظاهر شویم و 6 امتیاز را از دست دادیم. برای تیمی چون پرسپولیس 2 باخت در 6 مسابقه اصلاً خوب نیست و واقعاً سخت است.

وی درباره مصاحبهای که بهروز رهبریفرد علیه او و قاسم دهنوی انجام داده است، گفت: واقعاً مشکل پرسپولیس فامیلی من یا چهره قاسم دهنوی است؟ آقای رهبریفرد که میگوید این فصل فقط یک نیمه از بازیهای پرسپولیس را دیده چطور متوجه شده که اوضاع تیم چطور است؟ من خدایی نکرده نمیخواهم جواب کسی را بدهم اما هستند پیشکسوتان بزرگواری که بعد از برد از ما انتقاد میکنند اما وقتی شکست میخوریم حرفی نمیزنند.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: من به فامیلی خودم افتخار میکنم و دوست ندارم به حاشیه بروم. وقتی بحث فنی باشد جواب کسی را نمیدهم اما زمانی که درباره فامیلی من صحبت میشود نمیدانم باید چه بگویم.

خداحافظ آپاچی

14. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (28th August 2013), red storm (28th August 2013), UniQue (28th August 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

رضايي: نتيجه بازي قبل از دربي مهم است

رضايي: نتيجه بازي قبل از دربي مهم است

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سختيها و مشکلاتي را که قبل از رفتن به جام جهاني پشت سرگذاشتم را خيلي ساده فراموش کرديم.

غلامرضا رضايي در خصوص آخرين وضعيت پرسپوليس اظهار داشت: تمرينات خوب و با انگيزهاي را دنبال کرديم و به دنبال اين هستيم تا انشاالله مقابل تيم خوب فولاد به نتيجه خوب برسيم. بالاخره بازي قبل از دربي مهم است اما الان فقط نياز به امتياز کامل بازي با فولاد داريم.

به گزارش فارس ، رضايي ادامه داد: هميشه ثابت شده که مقابل برتريها بهتر بازي ميکنيم و اميدوارم که روز جمعه اين اتفاق بيافتد. من هم همه تمرکزم را به اين بازي مشغول کردم تا انشاالله بتوانم مهره موثري باشم. همه دوست داريم اتفاقات گذشته را جبران کنيم. به خاطر همين بايد بيشتر تلاش کنيم.

رضايي در خصوص لغو اردوي تيم ملي نيز گفت: خودتان ميدانيد براي رفتن به جام جهاني چقدر سختي و مشکلات را پشت سر گذاشتيم. خيليها ميگفتند ما صعود نميکنيم ولي تيم اول با شکست کره که صاحب فوتبال و سبک در آسيا است در خاک کره به جام جهاني رفتيم. خيلي زود مشکلات را فراموش کرديم و خيال ميکنيم خيلي راحت به جام جهاني برزيل رفتيم.

وي افزود: من معتقدم هر وجب از خاک اين مملکت طلاست به خدا خوب نيست که اين طور اردوها کنسل شود. ما با همه مشکلات و کارهاي سخت به جام جهاني رفتيم، حالا به کنار که قولها علمي نشد اما حالا پس از برنامههاي کيروش اردوهاي ما نيز کنسل ميشود. اين خيلي جالب است.

رضايي در پايان خاطر نشان کرد: باز هم براي حضور خوب در جام جهاني حمايت و همدلي در کشورمان ميخواهيم، من نميدانم چه کسي بايد رسيدگي کند. اما اميدوارم به خاطر مردم اين اتفاق بيفتد تا کيروش هم برنامههايش را در جام جهاني پياده کند. بالاخره مسئولان بايد قبول کنند پرچم ما در برزيل به عنوان سي و دو تيم بالا ميرود و اين افتخار بسيار خوبي است. پس بايد با يک برنامه ريزي خوب و کمک به فدارسيون فوتبال و برآورده کردن خواستههاي کيروش بتوانيم با يک برنامه ريزي خوب به فوتبالمان کمک کنيم.

16. 4 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (28th August 2013), A_MI_N (28th August 2013), red storm (28th August 2013), UniQue (28th August 2013)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    امیدوارم....

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    نوریا
    استاتوس
    با اسفندیا نپر لب پر میشی :))
    شغل و حرفه
    دکتر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,227 بار در 711 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    فقط می تونیم منتظر بمونیمممم

برگرد اسطوره ی من...

برگرد مرد پاییزی!

این همه درد نه بزرگ مرد لایق تو نیست

تو برگی سرخ از وسط پاییزی ک همیشه سبزی

تو همان خان هشتم جا مانده ی شاهنامه ی پرسپولیسی

تو خوده عشقی وصله ب جانی

تو را باید روی سر گذاشت جادوگر قلب ها

تو از جنس مایی..دستت بوی مردم میدهد...دلت بوی ایران

گویا خدایت در تو فقط کرم دمیده...کریمی ک با ما اشک میریزی...برای ما میسوزی ....برای ما میجنگی

پاهایت را باید روی چشم گذاشت هشت مقدس من

نبینم روزی را ک پیشانیت ب گوشه های میدان میخورد

نبینم خدافظی ات را شیر مرد

.

19. کاربر مقابل از *Nooria* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

AliReza (28th August 2013)

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین