غيبت پيام صادقيان و حركات خلاقانه او دربازي با نفت به شدت به چشم آمد و شايد اگر او بود پرسپوليس با وجود همان بازي ضعيف و نااميدكننده مي توانست از ورزشگاه تختي با حداقل امتياز بيرون بيايد .حالا صادقيان بعد از پشت سر گذاشتن مصدوميت آماده بازي با فولاد است و احتمالا يكي از بازيكنان اصلي دايي در بازي عصر جمعه خواهد بود.صادقيان در مصاحبه با سايت رسمي پرسپوليس درباره خودش و تيم خود حرف زده.
شرايط تيم قبل از بازي با فولاد چطور است؟


تمرینات خوبی در این هفته داشتیم. بچه ها هم بعد از بازی با نفت از نظر روحی و روانی شرایط خودشان را برای بازی با فولاد وفق دادند و از هر نظر برای این بازی آماده شدهایم. آسیب دیدگی خودم هم برطرف شده و کاملا برای این بازی آماده هستم تا تصمیم کادر فنی چه باشد.

بعضی کارشناسان تغیرات اجباری در خط میانی را دلیل ناکامی پرسپولس برابر نفت اعلام كردند و گفتند با حضور تو میتوانست شرایط تغییر کند
.

اگر بودم مثل همه بچهها تمام تلاش خودم را میکردم اما اینکه با بودن من نتیجه دیگری رقم میخورد یا نه معلوم نیست. فوتبال اتفاقات زیادی دارد که نمیتوان آنها را پیشبینی کرد. البته ترجیح میدهم درباره آن بازی صحبت بیشتری نکنم. الان بازی با فولاد را پیش رو داریم و برای ما بسیار حساس است که تمام تمرکزمان را روی آن گذاشتیم.

فكر نمي كني
بازی با فولاد اهواز تحت تاثیر بازی دربی قرار بگيرد و روي عملكردتان تاثثير بگذارد؟

در این باره زیاد از من پرسیدهاند، از طرف خودم میتوام بگویم اصلا این طور نیست .همیشه میگویند بازیکنان دو تیم قبل از بازی دربی کم کاری و احتیاط میکنند ولی برای ما نمیتواند اینطور باشد. از بسیاری جهات الان بازی با فولاد خیلی مهمتر شده است. بازی قبلی را واگذار کردهایم اگر این بازی را جدی نگیریم و نتیجه بدی رقم بخورد آن وقت سخت است برای همان دربی هم خودمان را جمع و جور کنیم. جدای از این مسئله برای اینکه حمایت هواداران داشته باشیم به پیروزی نیاز داریم از سوی دیگر فولاد در صدر جدول است، بالاترین اختلاف امتیاز ما با فولاد است و این بازی طبق شرایط جدول برای ما شش امتیازی است. نمی توانیم فرصت جبران اختلاف امتیاز با فولاد را از دست بدهیم.

بعضی از هواداران در بازی با نفت عليه بازيكنان موضع گيري كرده و شعار مي دادند.نظرت چيست؟


به هواداران حق می‎دهیم که ناراحت باشند و از تیم، پیروزی بخواهند، اما باید به بازیکنان هم حق داد. آنها تمام تلاش خودشان را میکنند و هواداران اصلا شک نداشته باشند که شرایط تیم خیلی بهتر خواهد شد. من آینده را خیلی مثبت و روشن می بینم.البته بعضی از الفاظ شایسته بچه ها نبود. بچههایی كه جلوی نفت بودند همانهایی بودند که در بازی با ملوان از دقیقه 30، ده نفره بازی کردند و تمام وجودشان را گذاشتند تا سه امتیاز بگیرند.

آينده را چطور مي بيني؟آيا به صدر مي رسيد؟


اینکه پرسپولیس مدتی است به صدر جدول نرسیده، فشار را روی هواداران و هم روی کل تیم زیاده کرده است، اما از آنهایی میخواهیم اعتماد کنند. حداقل به علی آقا که باید اعتماد کنند. در حال حاضر تیم برای گذر از دوران سخت و فشارهاست، تیم به تشویق تماشاگران نیاز دارد