دایی: دوست و دشمنهایم را در این هفتهها شناختهام/ یک بازیکن هم به تیم ملی امید نمی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دایی: دوست و دشمنهایم را در این هفتهها شناختهام/ یک بازیکن هم به تیم ملی امید نمی

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

دایی: دوست و دشمنهایم را در این هفتهها شناختهام/ یک بازیکن هم به تیم ملی امید نمی

دایی: دوست و دشمنهایم را در این هفتهها شناختهام/ یک بازیکن هم به تیم ملی امید نمیدهم
    ورزش > لیگ برتر - علی دایی از انتقادهای بعضی پیشکسوتان پرسپولیس ناراحت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد گفت: «فولاد 5 بازی پشت سر هم است که برنده شده ولی فردا انشاءالله نوار پیروزیهای این تیم را قطع میکنیم. بازیکنان آسیب دیده ما به شرایط عادی برگشتهاند و تمرینات خوبی انجام دادهاند. فردا هر دو تیم برای برد به میدان میآیند. ما با برطرف کردن نقاط ضعف تیم، سعی میکنیم مقابل فولاد بازی بهتری انجام دهیم.»
    دایی در مورد انتقادات بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس به خاطر باخت به نفت تهران گفت: «من برای تمام پیشکسوتان پرسپولیس احترام قائل هستم. اما فکر میکنم بعضیها انتقاد را با جنگ اشتباه گرفتهاند. آنها صحبتهای بیارزشی مطرح میکنند. هیچ جای دنیا این اتفاقات رخ نمیدهد. پیشکسوتانی که پرسپولیس را دوست دارند باید بعد از باختها پشت تیم باشند وگرنه در شادی همه حضور دارند. آنهایی رفیق هستند که در باختها کنار تیم باشند. بعضیها دوست ندارند پرسپولیس نتیجه بگیرد. ما دوست و دشمنهایمان را در این مواقع میشناسیم. بعضیها پرسپولیس را فقط با حضور خودشان دوست دارند.»
    او ادامه داد: «افرادی آرامش تیم را بر هم میزنند که دنبال منافع خودشان هستند. ما از انتقاد سالم استفاده میکنیم اما بعضی حرفها از روی دشمنی است. پیشکسوتان باید به بازیکنان تازه وارد اعتماد به نفس بدهند اما با غرضورزی صحبت میکنند و دنبال مسائل دیگری هستند.»
    دایی در مورد لغو شدن اردوی پرتغال تیم ملی گفت: «وقتی برنامهریزی نیست همین میشود. الان کریم باقری به خاطر همین اردوی تیم ملی مرخصی گرفت و به سفر رفت اما اردوی تیم ملی لغو شد و حالا باقری در دو بازی مهم ما حضور ندارد. حالا ببینید برنامه ریزی غلط فدراسیون چقدر برنامه تیمها را به هم میریزد. ما میخواستیم در این تعطیلات بازیهای دوستانهای را برگزار کنیم اما لغو اردوی تیم ملی نگذاشت. تیم ملی باید قبل از جام جهانی چند بازی دوستانه بزرگ انجام دهد تا بازیکنان در شرایط جام جهانی قرار بگیرند. فدراسیون حتما باید برای تیم ملی اردو برگزار کند. مسئولان فدراسیون باید مسائل مالی را رفع کنند تا اردوهای تیم ملی به خاطر 300 - 400 هزار دلار لغو نشود. ایران جزو ثروتمندترین کشورهای دنیاست.»
    سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا حاضر است 4 بازیکن پرسپولیسی که به اردوی تیم زیر 22 سالهها دعوت شدهاند را در اختیار این تیم بگذارد گفت: «شرایط اجازه نمیدهد به تیم امید بازیکن بدهیم. منصوریان شرایط را بهتر میداند. من چطوری دو سه بازیکن فیکس تیمم را به تیم ملی بدهم؟ خودم چه کار کنم؟ هیچ کجای دنیا این اتفاقات رخ نمیدهد. من نه تنها 4 بازیکن، بلکه یک بازیکن را هم به تیم ملی نمیدهم چون به آنها احتیاج دارم.»

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    این گونه تاپیک ها نباید زده بشه چون تاپیک مخصوص برای هر بازی پرسپولیس زده شده تا هر خبر و حاشیه ای راجب به همون بازی پرسپولیس داخل تاپیک مربوطه قرار بگیره!!!
    تاپیک بسته میشود!

3. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_MI_N (29th August 2013)