مدافع مليپوش پرسپوليس در مورد شرایط تیم و بازیهای تیم مصاحبه کرده که با هم می خوانیم :
شرايط تيم براي بازي با فولاد چطور است؟

خدا را شکر در شرايط خوبي به سر ميبريم. بعد از شکست بد مقابل نفت تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم و حالا براي بازيهاي آينده آماده هستيم.

قبول داري مقابل نفت تهران عملکردتان ضعيف بود؟

بله، ما بايد بازي را ميبرديم اما نفت بازيکنان خوبي در اختيار دارد. نفت تيمي است که تقريبا اسکلت بندي فصل گذشته را حفظ کرده. آنها بازي خوبي مقابل ما به نمايش گذاشتند و توانستند لحظه آخر گل سه امتيازي خودشان را بزنند.

گفته بودي زمين تختي دست انداز دارد؟
زمين تختي واقعا افتضاح بود. دوست دارم بقيه نيز به اين ورزشگاه بروند و امکانات آنجا را ببينند. حتي نور هم در آنجا کافي نبود و ما نميتوانستيم يکديگر را پيدا کنيم. زمين هم که ديگر جاي بحث نداشت تا چشم کار ميکرد پر از چاله، چوله بود و متاسفانه نتوانستيم در اين وضعيت بد برنده شويم.

اما در تيمي مانند پرسپوليس چنين نتايجي نبايد رقم بخورد؟
فوتبال همين است و اين ورزش با باخت و بردهايش شيرين است اما با حرفتان موافقم.
پرسپوليس نبايد از اين به بعد امتياز از دست بدهد. در تمرينات چند روز اخير هم از لحاظ روحي، رواني ريکاوري خوبي شديم و همانطور که علي آقا سر تمرين گفت از اين به بعد به تمام امتيازات نياز داريم و حتي نبايد به مساوي راضي باشيم.

با محسن بنگر زوج بسيار خوبي را ساختيد؟

در مورد اين موضوع دوست ندارم حرف بزنم.
چرا که ما وظيفه خودمان را انجام داديم. فوتبال يک ورزش گروهي است و کل تيم بايد تلاش کنند. تمام بازيکنان براي موفقيت پرسپوليس ميجنگند و اگر هر کدام از ما نمايش خوبي داشتيم وظيفهمان را انجام داديم.

بازي با استقلال هم که نزديک است؟

در مورد اين بازي چيزي نپرسيد.

چرا؟
فعلا خيلي زود است بخواهم در مورد داربي حرف بزنم. ما بايد به مصاف فولاد برويم و تمام تلاشمان پيروزي مقابل اين تيم خوزستاني است. بعد از اين بازي در مورد داربي صحبت ميکنم.

فولاد را يک تيم مدعي ميدانيد؟

صددرصد. شک نکنيد بازي بسيار سختي را پيش رو داريم.

بايد به پيروزي پرسپوليس اميدوار بود؟

من ميگويم بازي سختي را پيش رو داريم بعد شما ميگوييد به پيروزي اين تيم بايد اميدوار بود يا خير؟ فولاد تيم بسيار کاملي است و يک حريف سخت برايمان به شمار ميرود.

خلعتبري هم که پرسپوليسي شد؟

مطمئنا خلعتبري يکي از بهترين بازيکنان ايران است. اميدوارم مسئولين هر چه زودتر بستري فراهم کنند تا اين بازيکن قراردادش را امضا کند و بتواند براي پرسپوليس بازي کند.