پروین: دلم برای پیروزی در دربی روشن است/ امیر و ۹ ملیپوشش خطرناک هستند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پروین: دلم برای پیروزی در دربی روشن است/ امیر و ۹ ملیپوشش خطرناک هستند

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

پروین: دلم برای پیروزی در دربی روشن است/ امیر و ۹ ملیپوشش خطرناک هستند

پروين:عالیشاه بچگی کرد/ تیم علی دایی تازه جمع شده است

رئيس کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: با بازياي که مقابل فولاد انجام داديم دلم براي پيروزي در دربي روشن است.

علي پروين در خصوص پيروزي پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به نظرم بچهها در 10 دقيقه اول خيلي خوب فولاد را اسير کارهاي خود مخصوصا در ضدحملات و حرکتهاي تاکتيکي به قلب خط دفاع کردند.

به نقل از فارس، وي افزود: فولاد تيم کوچکي نبود. آنها فوتبال را مخصوصا روي زمين خيلي خوب بازي ميکنند اما پرسپوليس نيز زير و رو شده بود. با توجه به وقتي که به دايي داده شده به نظرم حالا اين تيم هم فوتبال را زيبا بازي ميکند و هم پيروزيهاي زيبايي را که بسيار شيرين هم هست به دست ميآورد.

پروين ادامه داد: ولي واقعا حيف شد اين بچه عاليشاه سه کارته شد. به نظرم او کمي بچگي کرد. البته در صحنه دوم فکر کنم حريف به عاليشاه خورد اما ما بايد هميشه به تصميم داوران احترام بگذاريم. او اگر زودتر تصميم ميگرفت دروازه حريف را باز ميکرد. چون در محوطه 18 قدم بايد تکليف توپ را سريعتر يکسره کنيم.

وي درباره دربي پيش رو نيز گفت: با بازي فولاد که جا دارد از همين جا به بازيکنان و کادر فني تبريک ويژهاي بگويم دلم به آينده روشن است. هر تيمي که بتواند تمرکز بيشتري داشته باشد قطعا برنده دربي است. البته هميشه وقتي يک گل توسط يک تيم زده شده بازي قشنگتر شده است اما من اميدوارم که پرسپوليس برنده باشد چون دلم روشن است و جوانان دايي نشان دادند تازه جمع شدهاند.

اين پيشکسوت پرسپوليس خاطرنشان کرد: البته بچهها در بازيهاي قبلي هم بد نبودند اما بالاخره هر تيمي چند هفته نياز به هماهنگي دارد ولي بچهها بايد بدانند امير و 9 مليپوشش خطرناک هستند و هرگز نبايد استقلال را دست کم بگيرند. با يک بازي جدي و بهتر نسبت به فولاد جوانان پرسپوليس ميتوانند کاري انجام دهند که در زندگي فوتباليشان ثبت ميشود. انشاءالله اين اتفاق خواهد افتاد.

2. 4 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (31st August 2013), gooroo (31st August 2013), H3D!3 (31st August 2013), پرسپولیس.قهرمان (31st August 2013)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده