مصاحبه همزمان با مهرداد میناوند و سهراب بختیاری زاده با چاشنی کری
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مصاحبه همزمان با مهرداد میناوند و سهراب بختیاری زاده با چاشنی کری

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

مصاحبه همزمان با مهرداد میناوند و سهراب بختیاری زاده با چاشنی کری

مهرداد ميناوند زياد اهل مصاحبه نيست ولي از آنجايي كه صريحاللهجه و خوشزبان است معمولا مصاحبههاي خوبي تحويل رسانهها ميدهد. او را زماني پيدا كرديم كه سهراب بختياريزاده دوست و رفيق قديمياش هم او را همراهي ميكرد.

كريخواني مهرداد ميناوند و سهراب بختياريزاده آن هم در خيابانهاي اهواز جالب و شنيدني بود.

از اهواز چه خبر؟
    با سهراب هستم. براي تفريح آمديم اهواز.

صحبتهاي بهروز رهبريفرد را شنيدي؟
    در اين چند روزه صحبتهاي بهروز را خواندم. به نظر من اتفاقهاي قشنگي نميافتد. من مخالف بيادبي هستم و ميگويم كه اين رفتارها و اين صحبتها قشنگ نيست. از هر دو طرف خواهش ميكنم اين صحبتها را تمام كنند. ميگويند بهروز حرفهاي خوبي نزده ولي به نظر من تحت هيچ شرايطي هيچ كس حق ندارد عليه پيشكسوت پرسپوليس صحبت كند. اگر يك پيشكسوت توي گوش من مهرداد ميناوند هم بزند حرفي نميزنم و سرم را هم بالا نميگيرم. من از بچگي و از همان روزي كه آمدم اينطوري ياد گرفتم و بقيه هم بايد حرمت پيشكسوت پرسپوليس را نگه دارند. پيشكسوت پرسپوليس بايد وجهه و احترام خودش را نگه دارد ولي بازيكن و جديديها نبايد صحبتي انجام دهند.

دايي از قديميهاي تيم طلب كمك كرد؟
    در حال حاضر فشارها روي پرسپوليس زياد است. طرفداران عذاب ميكشند و با توجه به شرايط تيم، بچهها هم وضعيت خوبي ندارند. من به عنوان طرفدار پرسپوليس معتقدم كه همه بايد به هم كمك كنند. همه كمك كنند كه وضعيت پرسپوليس درست شود. بايد احترام قديميها را نگه داشت. بهروز كاپيتان پرسپوليس و تيمملي بوده و الان هم بايد به پرسپوليس كمك كند.

قبول داري كه قبل از داربي نبايد پرسپوليس دچار اين چالشها شود؟
    صددرصد... من حتي فكر ميكنم كه اينها برنامهريزي شده است. بچههاي تيم و همه پرسپوليسيها بايد آگاهي بيشتري داشته باشند. ما داربي را پيشرو داريم و بايد كاري كنيم كه پرسپوليس با قدرت وارد اين بازي شود. بايد به علي دايي كمك كنيم تا قبل از داربي روحيه و تمركز داشته باشد. پرسپوليس خوب نتيجه نگرفته ولي با يك برد و پيروزي در داربي خيلي چيزها درست ميشود.

داربي را چطور ميبيني؟
    به نظر من... يك لحظه صبر كن... (خنده) سهراب (بختياريزاده) نميگذارد حرف بزنم. كري ميخواند!

چه ميگويد؟
    ميگويد. شتر در خواب بيند پنبه دانه! (خنده) گوشي دستت با سهراب صحبت كن. ميخواهد با شما حرف بزند.

-سهراب بختياريزاده، تلفن را ميگيرد و بدون مقدمه از علي دايي حمايت ميكند.

آقا سهراب چه خبر؟
    هيچي... چرا علي دايي را اذيت ميكنيد؟ اينها را هم در مصاحبه مهرداد بنويس! بعضيها تا كي دنبال مربي عوض كردن هستند و ميخواهند از اين حرفها بزنند! دايي مربي خوبي است و بايد به او زمان داد. بعضيها ميروند و يك مربي را با يك ماه زمان و بررسي ميآورند و بعد از چهار تا بازي در عرض يك ساعت او را عوض ميكنند! مديران ما بايد ياد بگيرند كه به مربي اعتماد كنند و به انتخاب خودشان احترام بگذارند.

وضعيت استقلال اهواز چطور است؟
    ما سه هفته باختيم و اين براي ما خيلي سنگين بود. ما دنبال برد هستيم و ميدانيم كه بازي سختي را مقابل استقلال داريم. آنها صدرنشيني را ميخواهند و ما هم سه امتياز را.

در مورد هفته آينده چه؟ در داربي هم دنبال شكست استقلالي!
    (خنده). براي من اول تيم خودم مهم است و بعد هم دوست دارم استقلال ببرد. من احترام خاصي براي پرسپوليسيها و مهرداد قائل هستم ولي دوست دارم كه در داربي استقلال ببرد.

پس بازار كري حسابي داغ است؟
    اي آقا ما طرفدار تيم ملي هستيم!

عجب جواب كليشهاي؟
    (خنده) بنويس ما عكسهاي كرش را جمع ميكرديم!

-(مهرداد ميناوند دوباره گوشي تلفن را ميگيرد و ادامه ميدهد) بنويس ما بچه كه بوديم عكسهاي كرش را جمع ميكرديم و كرش آن موقعها سبيل داشت. پسرم آريا، مدام ميپرسيد كه اين عمو سيبيلو كيه و چون ديديم بچه ازش خيلي ميترسد، گفتيم سبيلهايش را بزند!

به عنوان سوال آخر در مورد ماجراي خلعتبري صحبت ميكني؟
    من حاضر بودم تمام زندگيام را بدهم كه يك ايراني و يك مليپوش در خليج «ع.ر.ب.ي» بازي نكند. دست هدايتي درد نكند. اگر اين اتفاق ميافتاد، به هر ايراني متعصبي برميخورد.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 2 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (1st September 2013), SEYEDHAMED (1st September 2013)