خلیلی : به هیچ قیمتی حاضر نبودم به استقلال بروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: خلیلی : به هیچ قیمتی حاضر نبودم به استقلال بروم

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

خلیلی : به هیچ قیمتی حاضر نبودم به استقلال بروم

مهاجم سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به خاطر اين تيم از پيشنهاد يك ميليارد و صد ميليون توماني گذشتم و با ۲۵۰ ميليون تومان در پرسپوليس ماندم چون هر چه دارم از هواداران اين تيم است.
    محسن خليلي روز چهارشنبه گفت: هر چه به دربي نزديك مي شويم بيش از هميشه به ياد فوتبال مي افتم و تمركزم از زندگي شخصي خارج مي شود.
    وي ادامه داد: تعصبي كه به پرسپوليس داشتم مربوط به دوران كودكي ام بود و هميشه براي اين تيم كري مي خواندم. زماني كه به پرسپوليس آمدم هواداران اين مساله را از رفتار من درك مي كردند زيرا هيچ گاه در آن موقع به خودم اجازه نمي دادم عليه تيمي كه دوستش دارم حرف بزنم و هميشه براي موفقيت پرسپوليس دعا مي كردم.

مهاجم اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برخلاف خيلي ها كه خود را پرسپوليسي مي دانستند و دائما براي تيم حاشيه درست مي كردند هيچ گاه بد پرسپوليس را نخواستم.

وي در خصوص اينكه چرا هيچ وقت ديگر نتوانست به شرايط ايده آل خود بازگردد، تصريح كرد: خيلي دوست داشتم به شرايط خوبم بازگردم اما مصدوميتم باعث شد از صحنه ها دور شوم. مي خواستم از ابتدا فصل در تمرينات بدنسازي تيم شركت كنم اما به يكباره كادرفني تيم اعلام كرد نيازي به من ندارد و مجبور شدم پرسپوليس را ترك كنم.

*** هيچ كس براي بازگشتم به فوتبال كمك نكرد
    وي اظهار داشت: در آن زمان كادرفني جديد پرسپوليس معتقد بود كه جايگزين هاي بهتري براي من وجود دارد و تصميم گرفتند من در پرسپوليس حضور نداشته باشم.
    خليلي در رابطه با اينكه به نظر مي رسيد او براي بازگشت به فوتبال با مشكلات زيادي روبه رو بود، گفت: شايد هيچ كس براي بازگشت من به فوتبال و پرسپوليس كمك نكرد. نمي دانم چه اتفاقاتي افتاد ولي من هيچ گاه دنبال چابلوسي و لابي گري نبودم و اين اخلاق من در فوتبال براي خيلي ها قابل تحمل نيست.

*** به خاطر قطبي برخلاف ميل باطني به تيم ملي بازگشتم
    خليلي در خصوص بازگشتش به تيم ملي با وجود مصدوميت در دوره افشين قطبي گفت: در آن دوره وقتي قطبي من را دعوت كرد خواست از لحاظ روحي كنارش باشم و شايد مي خواست به شكلي مرا به فوتبال بازگرداند . من هم زماني كه تاكيد او را ديدم برخلاف ميل باطني به تيم ملي بازگشتم كه بازهم مصدوم شد. پس از آن با تمام تلاش هايم ديگر نتوانستم به فوتبال بازگردم.
    وي افزود: دوري از فوتبال براي هر بازيكني سخت است اما براي من دوري از هواداران پرسپوليس از هرچيزي سخت تر بود.

*** بعد از پرسپوليس همه چيز برايم تمام شد
    مهاجم سابق تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: زماني كه از پرسپوليس رفتم ديگر همه چي براي من تمام شد. روزي كه از پرسپوليس رفتم هيچ انگيزه اي براي حضور در فوتبال نداشتم و جالب است بدانيد حتي زماني كه مصدوم شدم انقدر آسيب روحي نديدم و بايد حرفه اي تر برخورد مي كردم.
    وي افزود: با پرسپوليس و هواداران اين تيم زندگي مي كردم و حاضر بودم هر كاري براي موفقيت تيم محبوبم انجام دهد.

*** علي دايي را مقصر نمي دانم
    خليلي در خصوص اينكه آيا از علي دايي به خاطر جدايي از پرسپوليس ناراحت نيست، گفت: شايد جدايي من با تصميم علي دايي صورت گرفت اما او دوست خوب من است وهمچنان باعلي در ارتباط هستم . او براي گرفتن اين تصميم احتيار تام داشت و مقصر نيست.
    وي ادامه داد: گاهي اوقات با وجود دوستي هاي زياد بعضي اختلاف سليقه ها باعث مي شود دو دوست نتوانند باهم همكاري كنند. به هر حال پاسخگوي نتايج تيم علي دايي بود و هميشه به او احترام مي گذارم.
    مهاجم سابق تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص اينكه خود را عامل موفقيت علي دايي در مربيگري به خاطر گل هايش در سايپا نمي داند، گفت: هيچ وقت به مسايل فكر نكرده ام اما علي دايي هم به من كمك هاي زيادي كرده است.
    وي در خصوص راز ماندگاري اش در ميان هواداران پرسپوليس اظهار داشت: اين سئوال را بايد هواداران پاسخ دهند . من در جايگاهي نيستم كه بخواهم اظهار نظر كنم. اما بايد اعلام كنم هرچه دارم از هواداران خوب پرسپوليس است و تك تك گل هايم را با دعاهاي آنها زدم.
    وي افزود: شايد اگر در تيم ديگري بازي مي كردم نمي توانستم تا اين حد موفق باشم و بازهم اعلام مي كنم كه مديون هواداران خوب پرسپوليس هستم.

*** به خاطر پرسپوليس از يك ميليارد و صد ميليون تومان گذشت
    خليلي در خصوص اينكه آيا حاضر بود به خاطر پول پيراهن پرسپوليس را از دست دهد، گفت: تا حالا در اين رابطه صحبت نكرده بودم اما قرارداد سال دوم من با پرسپوليس مشروط بود و مي توانستم پيشنهاد هاي خارجي ام را قبول كنم.
    وي ادامه داد: سال دوم از ليگ امارات پيشنهاد يك ميليارد و صد ميليون توماني داشتم كه تنها به خاطر پرسپوليس حاضر شدم با قرارداد ۳۵۰ ميليون توماني كه تنها ۲۵۰ ميليون آن به من پرداخت شد در تيم محبوبم بمانم.
    مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: آن زمان به خاطر سقف قرارداد ۲۵۰ ميليون تومان با پرسپوليس قرارداد بستم كه قرار شد ۱۰۰ ميليون ديگر هم به من پرداخت شود كه مسئول امور مالي با امضايي كه از من گرفت اين مبلغ را به من نداد كه اميدوارم بتواند پاسخ گو باشد.
    خليلي در رابطه با نخستين دربي كه در آن حضور داشت، گفت: حال و هواي عجيبي بود و فشار زيادي را تحمل مي كردم اما گل نخستم در دربي به خاطر اينكه باعث شد از يك شكست دور شويم به موفقيت هاي من خيلي كمك كرد.
    وي ادامه داد: گل هاي دربي بار سنگيني را از روي دوش هاي من برداشت و اين گل ها در محبوبيت من در پرسپوليس تاثير فراواني داشت. شايد باور نكنيد ۷۰ درصد محبوبيت بازيكنان در استقلال و پرسپوليس به خاطر درخشيدن و گل زدن در دربي ها است.

*** برد پرسپوليس آرزوي قلبي من است
    خليلي خاطرنشان كرد: آرزو مي كنم دربي را پرسپوليس به سود خود به پايان برساند و اين اتفاق رخ دهد ما هم سرمان را بالا مي گيريم و جواب محبت هواداران را با روحيه بهتر مي دهيم.
    وي ادامه داد: اميدوارم بازي زيبايي را از جانب هر دو تيم مشاهده كنيم و از هواداران هم مي خواهيم در صورت كسب هر نتيجه اي تيم خود را تشويق كنند.
    وي ادامه داد: باور كنيد خوشحالي هواداران خوب پرپسوليس برايم خيلي مهم است و از خدا مي خواهم در دبي هم آنها با خوشحالي ورزشگاه آزادي را ترك كنند.

*** با مسئولان جديد پرسپوليس ارتباطي ندارم
    خليلي در خصوص اينكه آيا از مسئولان باشگاه كسي به ياد او است، خاطرنشان كرد: پس از آنكه از پرسپوليس جدا شدم هميشه حبيب كاشاني به ياد من است و باهم در تماس هستيم. او هيچ وقت خودش را يك مدير نمي دانست و مانند برادر هميشه كنارم بوده است.
    وي ادامه داد: با مديران جديد باشگاه هيچ گاه از نزديك روبه رو نشده ام زيرا هنوز پيشكسوت هم به حساب نمي آيم كه بخواهم در نشست هاي پيشكسوتان حضور پيدا كنم.

*** اگر در ليگ برتر بازي نكنم خداحافظي مي كنم
    آقاي گل سابق فوتبال ايران در خصوص اينكه آيا همچنان به فكر حضور در ميادين است، گفت: ۳۲ سال بيشتر ندارم و مي توانم همچنان فوتبال بازي كنم. متاسفانه مشكل خانوادگي كه برايم به وجود آمد باعث شد از فوتبال كنار بروم اما در نيم فصل به احتمال فراوان باز خواهم گشت.
    وي افزود: دوست دارم در ليگ برتر فوتبال خود را دنبال كنم و مطمئن باشيد اگر اين اتفاق رخ ندهد از فوتبال براي هميشه خداحافظي مي كنم. مي دانم براي بازگشت به روز هاي خوب خود كار دشواري دارم اما حداقل مي توانم عملكرد خوبي از خود به نمايش بگذارم.
    خليلي خاطرنشان كرد: مانند هر بازيكني عاشق بازي كردن هستم و از اين شرايط به شدت كلافه شده ام. متاسفانه در صبا هيچكس به من اعتماد نكرد و در اين شرايط از من انتظار هم داشتند. نمي دانم زماني كه به من فرصت نمي دهند چگونه بايد خود را ثابت مي كردم. شما همين حالا مسي را هم بياوريد در ليگ ايران و بازي ندهيد افت خواهد كرد.
    وي ادامه داد: شايد ديگر مانند روز هاي خوبم در پرسپوليس نباشم اما من استعداد گلزني در وجودم است و اين مساله هيچ وقت از بين نخواهد رفت. ما در سخت ترين شرايط مي توانيم خود را نشان دهيم و اي كاش مي گذاشتند من از اين استعداد خدادادي استفاده بهتري مي كردم. به خاطر اين برخورد ها تاوان سنگيني دادم كه اميدوارم بتوانم آن را جبران كنم.

*** به هيچ قيمتي حاضر نبودم به استقلال بروم
    خليلي در رابطه با اينكه آيا حاضر بوده پيراهن استقلال را به تن كند، گفت: سالي كه قرار بود به پرسپوليس بيايم از استقلال نيز پيشنهاد داشتم اما نفر چهارم مد نظر ناصر حجازي در پست خود بودم و بعضي بازيكنان جلو من بودند. در همان زمان محمود خوردبين با من تماس گرفت و قرار شد به پرسپوليس بروم.
    وي ادامه داد: در آن زمان خيلي ها شيطنت كردند به پرسپوليس نروم اما آنقدر اين تيم را دوست داشتم كه از خيلي چيز گذشتم تا به تيم محبوبم بيايم. در آن زمان پول زيادي از پرسپوليس نگرفتم و تنها برايم پيراهن اين تيم مهم بود.
    خليلي گفت: بعد از آن هيچگاه حاضر نبودم به استقلال بروم و حتي بعد از جدايي نيز حاضر به اين كار نبودم. شخصيتي كه در ميان هواداران پرسپوليس دارم برايم ارزش زيادي دارد و آن را نمي خواهم از دست دهم.

*** پرسپوليس دربي را مي برد
    خليلي در خصوص پيش بيني اش از نتيجه دربي، گفت: آرزو قلبي من پيروزي تيم پرسپوليس است و فكر مي كنم ما مي توانيم در دربي برنده بازي باشيم زيرا پتانسيل خوبي در اختيار داريم.
    وي در رابطه با اينكه آيا به مربيگري فكر مي كند، اظهار داشت: تا كنون اصلا به اين مساله حتي فكر هم نكردم و در حال حاضر اولويتم بازي كردن است.
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

2. 15 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (4th September 2013), *Nooria* (4th September 2013), *ZeynaB* (5th September 2013), amir77 (4th September 2013), A_MI_N (4th September 2013), Behroozz (4th September 2013), Milad criska (4th September 2013), RaMiN (4th September 2013), RASOOL 9 (5th September 2013), red storm (4th September 2013), SALAMI-FC (4th September 2013), SaRa-MoHsEn (4th September 2013), SaRiNa-10 (5th September 2013), shabnam12-8 (4th September 2013), ShAh!N (4th September 2013)

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    عاشقتم

soltan cr7

4. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (5th September 2013), SALAMI-FC (4th September 2013)

نام واقعی
    کیان
    استاتوس
    مسیر جاودانه
    شغل و حرفه
    EMS
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,872 بار در 636 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    عاشقتم
    just for you

6. کاربر مقابل از SALAMI-FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Love2013 (5th September 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    خعلی مردی ..

همیشه همه جوره تعصبشوبه پرسپولیس نشون داده .. بامصاحبه هاش باگریه کردنش باشماره9نپوشیدنش ..

امیدوارم نیم فصل بتونه ی تیم بگیره چون هنوزک سنی نداره ومیتونه بازم فوتبال بازی کنه وبدرخشه !

هیچ وقت ازذهن هوادارای پرسپولیس بیرون نمیری محسن رفت وبرگشت !!

همیشه دوستت داریم !

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

8. 3 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (5th September 2013), Milad criska (4th September 2013), RaMiN (4th September 2013)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    محسن رفت و برگشت همینه همینه!!!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

10. کاربر مقابل از bahareh88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

محسن خلیلی: امیدوارم داربی برنده داشته باشد/ آن دو مربی را به خدا واگذار کردم

پرسپولیس نیوز : مهاجم سابق پرسپولیس امیدوار است سرخابیها در تقابل پیشرو احتیاط را کنار بگذارند و با یک بازی زیبا هواداران را خوشحال به خانه بفرستند.

محسن خلیلی درباره داربی 77 و خاطرات خود از این بازی، ارزیابی خود از شرایط پرسپولیس در این فصل و شرایط کنونی خود صحبت کرد.

داربی شماره 77 نزدیک است. یکی از چهره های تاثیرگذار این بازی در چند سال قبل محسن خلیلی بوده است.

بعد از اینکه از پرسپولیس رفتم مردم همیشه با لطف و محبت با من رفتار کردند. هر سال که زمان داربی میرسد حال و هوای این بازی سراغ من هم می آید. با این که چند سال است از پرسپولیس دور بودهام اما مردم در خیابان و کوچه و بازار با ما صحبت میکنند و به نوعی ما را هم وارد این بازی میکنند. امیدوارم یک بازی تماشاگرپسند را از هر دو تیم ببینیم. دیداری باشد جدا از حساسیتهای کاذب و زیبا. حداقل برنده داشته باشد حالا ما قرمز هستیم و دوست داریم پرسپولیس ببرد. امیدوارم مربیان آن چنان محتاط نباشند که بازی کیفیت بالایی نداشته باشد و در پایان هواداران به خاطر تساوی ناراحت به خانه بروند. دوست دارم بعد از بازی بازیکنان به سمت هواداران بروند و از آنها تشکر کنند و در مقابل تماشاگران هم به خاطر زحماتشان آنها را تشویق کنند. احساس میکنم اگر این فرهنگ جا بیفتد و بازیکنان ارتباط نزدیکتری با تماشاگران داشته باشند، حساسیتها کمتر میشود و از آن طرف کیفیت بازیها بالاتر میرود.

* با دو گل در داربی 63 و 64 محبوب هواداران شدی.

فصل اولی که به پرسپولیس آمده بودم، مردم میگفتند که نمیخواهیم در همه بازیها حضور داشته باشی و گل بزنی. فقط به استقلال گل بزن. میگفتند فصل قبل رفت و برگشت به استقلال گل زدی. امسال هم این کار را تکرار کن. گلی که در داربی رفت زدم واقعا روی کارم در ادامه فصل تاثیرگذار بود. بعد از آن با خیال راحتتری بازی میکردم.

* چرا مصاف سرخابی ها همیشه زیبا از آب در نمیآید؟

ببینید خود مطبوعات و بازیکنان هستند که فشار این بازی را بالا می برند. بازیکن مصاحبه میکند و کری می خواند. مردم هم در کوچه و خیابان با نشان اعداد 6 و 4 برای هم خط و نشان میکشند. اما اگر دقت کرده باشید تعداد بازیهای دو تیم به نسبت سالهای قبل خیلی بیشتر شده و معمولا بیشتر از دو بار با هم دیدار دارند. اگر این نکته را در نظر بگیریم که این بازی هم به اندازه سایر بازیها حساس است و فراتر از آن نیست و در کنارش بازیکنان هم هدفی داشته باشند و بدون استرس بازی کنند می توانیم بازی خوبی را شاهد باشیم. مهمترین دلیل پایین آمدن کیفیت داربی این است که بازیکنان مطبوعات را رصد میکنند و به جای اینکه تمرکزشان روی بازی باشد بیشتر به اتفاقات حاشیهای توجه میکنند.

* این بازی را چطور میبینی؟ برنده خواهد داشت؟

در چند سال گذشته پرسپولیس در داربیها نتایج چندان خوبی نگرفته و فکر میکنم هواداران هم قبول داشته باشند که برد دو فصل پیش پرسپولیس در داربی یک اتفاق ویژه بود که ممکن است هر صد سال یک بار رخ دهد. مهمترین دلیل آن هم فقط غرور کادر فنی و بازیکنان استقلال بود. من مطمئنم بازیکنان این تیم زمانی که دو بر صفر جلو بودند به فکر بعد از بازی بودند. دقیقا مثل مهاجمی که وقتی در موقعیت تک به تک قرار میگیرد به جای اینکه به فکر زدن گل باشد به شادی بعد از گل فکر میکند. بعد از آن بازی و به خاطر کار بزرگی که پرسپولیس کرد بازهم تیمها محتاط شدهاند و دیدیم که دو بازی فصل قبلشان بدون گل مساوی شد. امیدوارم که این بازی برنده داشته باشد.

* ارزیابیات از پرسپولیس این فصل چیست؟

به نظرم این تیم هنوز به هماهنگی کامل نرسیده است. با شناختی که از علی دایی دارم می دانم او در تمرینها خیلی روی بازی تاکتیکی و حفظ توپ تاکید دارد. اما ما این حفظ توپ را هنوز در پرسپولیس نمی بینیم و بیشتر بازی مستقیم است که جریان دارد. اینکه بازیکنان جوان به پرسپولیس آمدهاند خیلی خوب است اما آنها باید بدانند که مثل تیمهای دیگر فقط 4 بازیشان از سوی مردم دیده نمیشود بلکه وقتی بازیکن پرسپولیس هستی مردم همه بازیهایت را زیر نظر دارند.

* علی کریمی این فصل از پرسپولیس رفت.

کریمی بازیکن بزرگی است. به قول ما فوتبالیها بازی را برای تیمش در میآورد. آن هم با یک حرکت. به هر حال شرایط به نظر مسئولان باشگاه بستگی دارد و بعضی مواقع باید تمکین کرد. مثل خود من که باوجود اینکه در جام حذفی خوب گل زده بودم و در لیگ هم آمار بدی نداشتم اما من را نخواستند. هنوز که هنوز است حال و هوای آن روزها در پرسپولیس را دارم و با شناختی که از کریمی دارم مطمئنم که او هم میخواهد به این تیم برگردد. اما بهتر بود زمانی که از پرسپولیس جدا شد نه خودش و نه باشگاه حرفی نمی زدند و مساله را در خانواده نگه میداشتند.

* از شرایط خودت بگو. فعلا در تیمی مشغول نیستی؟

من قرارداد دو ساله ای با صبا داشتم که یک سال از آن مانده است. با من بی مهری شد و دیگر سراغی از من نگرفتند. حتی برای فصل جدید اسم من را هم از لیست خارج کردند. از من انتظار داشتند که برای تیمشان مفید باشم اما یک باشگاه زمانی می تواند از بازیکنش انتظار مفید بودن داشته باشد که به آن بازیکن فرصت داده شود. من حتی یک 90 دقیقه هم بازی نکردم. به من فرصت میدادند بعد می گفتند که مفید نبودی. این اصلا خوب نیست و باشگاه صبا حرفهای کار نکرد.

* با مایلی کهن در این زمینه صحبت نکردی؟

نه با او هم صحبتی نداشتم. امیدوارم مشکلات مالی ام با صبا حل شود. آنها 50 درصد از فصل قبل به من بدهکار هستند. دوست نداشتم از آنها شکایت کنم. قرار است به دلیل حضور نداشتنم در فهرست فصل جدید 50 درصد از پول امسال به اضافه طلب فصل قبلم را بگیرم.

* میتوانیم محسن خلیلی را دوباره در فوتبال ببینیم؟

باید ببینم شرایط چگونه رقم میخورد. همیشه باشگاه و مربی باید یک بازیکن را بخواهند. مثل امیر قلعه نویی که بار دیگر نیکبخت را به استقلال برگرداند و شما هم میبینید که این بازیکن چقدر با انگیزه کار می کند. بازیکن فوتبالبلد در هر شرایطی تاثیرگذار است. در این چند سال اخیر فرصت چندانی به من نرسید. با اینکه میتوانستم خیلی کارها بکنم. البته خودم هم مقصر بودم. اما باید به فوتبال بازگردم. بعد از اینکه با پیراهن مس کرمان در ورزشگاه آزادی به پرسپولیس گل زدم، تصمیم گرفتم در تهران بازی کنم و به همین خاطر صبا را انتخاب کردم. با اینکه تیم نتیجه نمیگرفت اما بازهم بازی به من نمی رسید. گل محمدی با اینکه خودش من را به صبا برده بود، به من فرصت بازی نمیداد. مربی بعدی هم بهانه مربی قبلی را میآورد و میگفت آن کسی که تو را به تیم آورد، بازیات نمیدهد، من چرا باید این کار را بکنم؟ هر دو مربی را به خدا واگذار کردم. تفکرشان به نوعی تخریبی بود و در حق من نامردی شد. آن دو مربی و همه چیز را به خدا واگذار کردم اما فکر میکنم بهشت و جهنم در همین دنیاست. آخرین شانس من این است که در همین نیم فصل یا حداکثر آغاز فصل بعد به فوتبال برگردم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

12. 7 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (4th September 2013), Behroozz (4th September 2013), Love2013 (5th September 2013), Milad criska (4th September 2013), RaMiN (4th September 2013), red storm (4th September 2013), zahralos (4th September 2013)

نام واقعی
    MOHSEN
    استاتوس
    پیش بسوی پرسپولیس جهانی...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 471 بار در 281 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عاشقتم داداش محسن برات دعا میکنم تا دوباره به پرسپولیس برگردی چون پرسپولیسی شدنم رو مدیونتم

14. کاربر مقابل از MOHSEN.RED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    عشقمی ... نماد غیرت واقعی داش محسنه ...

خیلی میخوامت ...

اونشب تو نود نشونش میداد ، خیلی حال کردم ...

خداحافظ آپاچی

16. کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    زنده ام به عشق epرسopلیs

اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

18. کاربر مقابل از payam sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    Morteza
    استاتوس
    غلامه آتــــیش پاره
    شغل و حرفه
    ...دانشجو...بال راست...
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 819 بار در 499 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    کاش دایی نیم فصل میگرفتش!!!!
    بخدا حیف یه همچین کوه غیرتی تو پرسپولیس نباشه!
    JUST MESSI & KING GHOLAMREZA
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

. . . بـاغیـرت خــداحــافــظـ . . .

... کوروش کبیر آسوده بخواب، پرسپولیست رو نگه میدارم رو چشمام ...

20. کاربر مقابل از red storm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین