محبوبترین تیشرت های سینمایی!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: محبوبترین تیشرت های سینمایی!

 1. #1


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک

  محبوبترین تیشرت های سینمایی!

  برای ادای احترام به تی شرت های عزیزمان، تعدادی از تيشرتهای معروف و محبوب سینما را مرور کردهایم. از تيشرت سفید جذبی که مارلون براندو در «اتوبوسی به نام هوس» پوشیده بود تا تيشرت نخی آبی جونز در «پالپ فیکشن». لان دیگر خودمانیم! نميخواهیم لاف بزنیم یا با هم واقعي صحبت نکنیم. واقعیت این است که تا مجبور نباشیم، لباس آدمبزرگها و آدم رسمیها را تنمان نمیکنیم. اگر خودمان تعیینکننده باشیم، ترجیح میدهیم هیچ پیراهن و کت و شلوار رسمی و پاپیونی در کار نباشد. اینجور وقتهاست که قدر تيشرت نازنین دستمان میآید. ما اکثر زندگیمان را با تيشرت سر میکنیم. صادقانه پاسخ بدهید: هیچوقت به اندازه زمانهایی که یک تيشرت کتان نرم و خنک روی پوستتان کشیدهاید، احساس راحتی و آسایش میکنید؟ ما که شرط میبندیم هرگز. برای ادای احترام به تيشرتهای عزیزمان، در ماه پایانی تابستان و در روزهایی که خورشید بدجوری کمر به کشتن ما بسته، تعدادی از تيشرتهای معروف و محبوب سینما را مرور کردهایم. از تيشرت سفید جذبی که مارلون براندو در «اتوبوسی به نام هوس» پوشیده بود تا تيشرت نخی آبی جونز در «پالپ فیکشن».

  اتوبوسی به نام هوس، سال: 1951

  پوشیده شده توسط : استنل کوالسکی (بابازی مارلون براندو)  مشخصات تيشرت: با اینکه جیمز دین دورهای تصمیم گرفت نمایشگاهی با تعدادی تيشرت سفید و ساده برگزار کند تا بتواند خودش را رواجدهنده این نمونه از تيشرت جلوه دهد، در اصل این براندو بود که چند سال قبلتر، پوشیدن این نوع تيشرت را در «اتوبوسی به نام هوس» باب کرده بود. تيشرت سفید آستین کوتاه، هم پوست را تیرهتر نشان میداد و هم براندو به راحتی میتوانست بازوهایش را نشان دهد.


  قبول شده، سال: 2006

  پوشیده شده توسط: گلن (با بازی آدام هیرشمن)  مشخصات تيشرت: چرا نباید عاشق این تیشرت خاکستری بشویم که روی آن نوشته شده: «من پادشاه باحالِ کاناپه هستم!» این تيشرت بعد از این فیلم، آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که وارد بازار شد. چنین تيشرتی برای پوشیده شدن در روزهای تعطیل عالی است!


  سرزمین ماجراها، سال: 2009

  پوشیده شده توسط: جیمز برنان (با بازی جیسی آیزنبرگ)  مشخصات تيشرت: واقعا جز این تيشرت، چه تيشرتی مناسب پوشیدن در یک پارک تفریحی است؟ روی تيشرت با ابعاد مختلف نوشته شده : «بازی!» داستان این فیلم در سال 1987 میگذرد، بنابراین هنوز خبری از تيشرتهای خیلی عجیب و غریب نیست. یک تيشرت نیمهگشاد، با رنگی ساده و در عین حال شاد، میتواند بهترین گزینه برای یک روز در پیکنیک باشد.


  لبووسکی بزرگ، سال: 1998

  پوشیده شده توسط: دِ دود (با بازی جف بریجز)  مشخصات تيشرت: بعد از اینکه فیلم «لبووسکی بزرگ» اکران شد، یکی از مجلات مد درباره ظاهر و مخصوصا تيشرت کاراکتر «د دود» نوشت: «حالا میتونین با خیال راحت بگین که باعث و بانی الگوی لباس پوشیدنمون تو کل دوران دانشجویی ایشون بودن!» دود یک تيشرت ساده سفید میپوشید. اگر فکر میکنید این تيشرت، همان تيشرت مارلون براندو در «اتوبوسی به نام هوس» است، سخت در اشتباهید. در اصل جف بریجز، محبوبیتش و ماندگاری این فیلم باعث شد، تيشرت یقه هفت سفید، بازار را پر کند. مرسی از دود!


  دیوانه از قفس پرید، سال : 1975

  پوشیده شده توسط: آر.پی.مک مورفی (با بازی جک نیکلسون)  مشخصات تيشرت: هیچ وقت یک تيشرت سبز یشمی با یک پاکت سیگار که در آستینش لوله شده بود، اینقدر جذاب به نظر نرسیده باشد. جک نیکلسون این نقش را ماندگار کرد و البته این تیشرت هم به محبوبیت رسید. در این دهه پوشیدن تیشرت با این میزان بیخیالی واقعا باب نبود.


  گیج و پیچیده، سال: 1993

  پوشیده شده توسط: دیوید وودرسون (با بازی متیو مک کوناگی)  مشخصات تيشرت: اصلیترین نکته این تيشرت، مربوط به عکس روی آن است. دیوید وودرسون، کاراکتر فیلم «گیج و پیچیده» در سال 1993 با پوشیدن تيشرتی با عکسی از تد ماگنت، راکر معروف دهه 60، یاد او را گرامی داشت. این عکس مربوط به آلبوم The Amboy Dukes است که سال 1967 به بازار آمد و کلی سر و صدا به پا کرد. همین تيشرت در این فیلم باعث شد که این آلبوم دوباره شنیده شود و خیلی ها را طرفدار سبک راک تد کند.


  چه خبر از باب، سال: 1991

  پوشیده شده توسط: باب بابی ویلی (با بازی بیل موری)  مشخصات تيشرت: این تيشرت، نه تنها زیبایی بلكه طرفداران خاص خودش را داشت و تبدیل به کاراکتری در فیلم شد. داستان از این قرار است: بعد از اینکه روانپزشک باب (با بازی ریچارد دریفوس) به او توصیه میکند که به سفر برود، باب ویلی در محلی اقامت میکند که دکترش هم دقیقا همانجاست. روی این تيشرت نوشته شده: «سر به سرم نذارین/ من محلی هستم!» و البته همین تيشرت و جمله روی آن، مسائل را بغرنجتر میکند. این تيشرت خیلی طرفدار پیدا کرد و خیلیها شبیه آن را تن کردند.


  گیلمور خوشحال، سال : 1996

  پوشیده شده توسط: آقای لاوسون (با بازی ریچارد کیل)  مشخصات تيشرت: اگر احساس میکنید ریچارد کیل برایتان آشناست، باید سری فیلمهای جیمز باند را به یاد بیاورید که او در آن نقش «جاو» را بازی میکرد. این بازیگر 2 متری، با این تيشرت خیلی رعبآورتر شده است. روی تيشرت نوشته شده: «این تفنگها نیستن که مردم رو میکشن. منم که مردمو میکشم!» این تيشرت در زمان خودش توانست خیلی زود سر از بازار درآورد و خیلیها با این جمله شوخی میکردند.


  قصههای عامهپسند، سال: 1994

  پوشیده شده توسط: جولز وینفیلد (ساموئل.ال. جکسون)  مشخصات تيشرت: با این زوج احمق جولز و وینز در «پالپ فیکشن» یکی از زوجهای ماندگار تاریخ سینما شدند اما تيشرت جولز هم توانست به محبوبیتی چشمگیر دست پیدا کند. این تيشرت نخی آبی با تصویر کارتونیاش در دورهای به اندازه خود اموئل ال.جکسون مشهور شد!


  فلش گوردون، سال: 1980

  پوشیده شده توسط: فلش گوردون (با بازی سَم.جی.جونز)  مشخصات تيشرت: خیلی از تین ایجرهای اوایل دهه 80، تنها چیزی که از دنیا میخواستند، این تيشرت سفید بود با نوشته قرمزش. دلیل اصلی هم خود این تيشرت نبود بلکه اسم «فلش»، قهرمان محبوبشان بود که روی آن نقش بسته بود.
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. کاربر مقابل از Ramin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ShAh!N (4th September 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا