بیست استاتوس ویژه دربی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بیست استاتوس ویژه دربی

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

بیست استاتوس ویژه دربی

با اتمام دربی موجی از انتقادات شبکه های اجتماعی را فراگرفته . این در حالی بود که یک کارگردان سینما کرکری ها را نشانه ای برسلامت اجتماعی خوانده بود. 20 استتوس ویژه دربی را بخوانید
    ۱- دربی هم به نوستالژیها پیوست. به چراغ علاءالدین و اوشین و فوتبال خیابونی و نوار کاست. این مرگی بود که دوست نداشتیم باورش کنیم. ولی نمیشه با حقیقت مبارزه کرد.
    ۲-جذابترین و هیجان برانگیزترین صحنهٔ دربی امسال اون جایی بود که زیرنویس میشد: زمانی که زبالههایمان را از ماشین به بیرون پرتاب میکنیم دیگران درمورد ما چه فکری میکنند؟ بیایید از امروز کمی متفاوتتر عمل کنیم.
    ۳- بشینی جلوی تلویزیون، یازده بازیکن رئالمادرید از راست به چپ و یازده بازیکن بارسلونا، از چپ به راست، دراز به دراز روی چمن استادیوم بخوابن، و دوربین به نوبت رو صورت هر کدوم زوم کنه و گاهی پهلو به پهلو شدنشون رو به صورت آهسته نشون بدن، از دیدن این بازی استقلال و پرسپولیس جذابتر و هیجانانگیزتره.
    ۴-یه هفته ست با کری خوندناتون خاک اینجا رو توبره کردین؛ یخ کردین با بازی قهرماناتون؟ حالا دیگه بیخیال شید و بگذارید که احساس هوایی بخورد!! لطفن!
    ۵- تازه بازی که تموم شد فهمیدم یکی از این کانالای پرت ماهواره داشته کازابلانکا رو نشون میداده! آی سوختم از حسرت!
    ۶- پیراهنهای زشت، زمین خوردنهای زشت، آدمهای دور زمین زشت، تبلیغات زشت، زیر نویسهای زشت، فوتبال زشت...
    ۷- حالا موج شکایت و ناله گله بلند شده. من که میدانم بازی بعدی هم همین اوضاع هست. این شور قبل حادثه ایرانیا و فروکش کردنش رو هنوز نمیفهمم. فوتبال ایران خیلی وقته از مسیر خارج شده. وردهای زیر لب علی دایی، فریادهای روی اعصاب قلعه نویی و بازیکنایی که فکر اسطوره بودنشان هم باورکردنی نیست.
    ۸- ببینم آقاجان! ۲۲عدد ترب سفید وسط چمن سبز، قشنگتر از شلنگ تختههای بیقواره این دو تیم تهرانی نیست؟ نه، وجدانا، نیست؟
    ۹-برنده واقعی این مسابقه کودکان بودن، با شادمانیهای بیدلیل و کوششهای بیدریغ و کنجکاویهای بیانتهاشون.
    ۱۰-زود عکس پروفایلها رو عوض کنید که ضایع است.
    ۱۱- بازنده اصلی نه دایی بود نه قله نویی. بازنده اصلی ماها و اون دختر هواداری بودیم که واسه بازیکن دو هزاری، وقت میلیاردی گذاشتیم.
    ۱۲- این فوتبال نبود، فیلم سینمایی بود!
    از خندهها، روبوسیها و بغلهای قبل از بازی گرفته، تا دویدنها، پریدنها و زمین خوردنهای الکی، ابراز ناراحتیهای نمایشی برای از دست دادن موقعیتها، اداهای مربیها، گریمها و آرایشهای فشن، تبلیغات کنار و وسط زمین و روی لباسها، حتا دستمزدهای نجومی و یک نتیجه مزخرف!
    یک فیلم سینمایی با میلیونها بینندهٔ بینوا که باز هم سرشون تا خرخره کلاه رفت و تنها لذتشون شنیدن کنایههای گزارشگر بازی بود!
    ۱۳- حالا میریم که داشته باشیم مراسم چنج کنون پروفایل پیکچرها...!!!
    ۱۴-

-عادل: از بازی جسورانه خبری نیست،
    من: بازی از این جسورتر اصن وجود داشت!؟ با جسارت تمام همدیگه رو میزدن...

15- بيخود و بي جهت!!!
    اين بهترين عنوان براي بازي مسخره دربي هست. مسابقه اي كه به خاطر اون حداقل از هفته پيش تا الان تمام روزنامه ها، سايت ها و برنامه هاي ورزشي تلوزيون خيلي بهش پرداختن. و از اون طرف هم مردم خيلي از وقت خودشون رو صرف مطالعه، ديدن و شنيدن در ارتباط با اين موضوع كردن. يه محاسبه سر انگشتي از اين همه هزينه نشون ميده كه وقت گذاشتن براي اين بازي بي جون كه اكثرا فارغ از بار فنيه حتي براي تماشا بيخود و بي جهته.

16- به دیوار زل بزنیم دو ساعت، داربی نبینیم!

17-چرا انتظار داشتید که بازی غیر از این بشه...سابقه ،اخبار،ترکیب ،شناخت می گفت بازی همین شکل و فرم را خواهد داشت ...این بازی همیشه تا سوت آغاز جذاب است ...به ویژه اگر دایی و قلعه نویی روی نیمکت باشن
    18-من حس میکنم استقلال و پرسپولیس خیلی سعی میکنند تو لفافه بازی کنند. واسه همین هم هست که کیفیت بازی در حد گلبال معلولین بود!! یعنی بازیکنا میشستن نقطه بازی و اسم فامیل بازی میکردن تماشاگرا راضی تر بودن! من اگه جای فدراسیون بودم بی هوا دو تا گاو وحشی ول میکردم تو زمین تا جذابیت ایجاد کنم و ملت رو از شر یک سری بازیکن بی خاصیت راحت!
    19- خیلی فاصله ی زیادی نداریم. به زودی بازی برگشت فرا می رسد و از دو سه روز مانده به بازی کری های تبدیل به 90% نوشته های فیسبوکی می شود و رسانه ها خودکشی می کنند. جماعت از این طرف و آن طرف خاطرات کثیف دربی های قبل را به فراموشی می سپارند و از هزاران کیلومتر دورتر خود را به ورزشگاه می رسانند.

20- گرفته شدن حال شما دوستداران فوتبال، نشانه ی آشکاریست از حقانیت ما فوتبال گریزان! باشد که در آن اندیشه کنید!

2. 6 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ANTI BLUE (7th September 2013), ᗰohaᗫᗭeSeH (7th September 2013), KhanoOmi (7th September 2013), Queen (7th September 2013), San Iker (7th September 2013), ShAh!N (7th September 2013)