سرمربي تيم ملي اسپانيا پس از پيروزي برابر فنلاند از کسب سه امتياز ابراز رضايت و اعلام کرد زمان همه چيز را در مورد کاسياس مشخص خواهد کرد.

اسپانيا موفق شد با برتري دو بر صفر برابر فنلاند در انتخابي جام جهاني 2014 يک گام ديگر به حضور در برزيل نزديکتر شود.

به گزارش ايسنا،ويسنته دل بوسکه، سرمربي اسپانيا پس از پيروزي برابر فنلاند در نشست خبري خود، گفت: سه امتياز اين مسابقه را به دست آورديم. اين مهمترين موضوع براي ما در اين ديدار بود. پس از تساوي فرانسه و پيروزي تيم ما، اختلاف ما اکنون به سه امتياز رسيده است. بازي برابر فنلاند بازي سختي بود. آنها دفاع بسيار فشردهاي داشتند، بازيکنان فنلاندي در مقاطع زيادي از مسابقه بازي را براي ما سخت کردند. برابر آنها از فضاهاي کوچک موفق شديم به گل برسيم. فنلانديها هر زماني که شروع به ضد حمله ميکردند بسيار خطرناک و سريع ظاهر ميشدند.

ويسنته دل بوسکه، شب گذشته (جمعه) ايکر کاسياس را باز هم درون دروازه اسپانيا قرار داد تا اين دروازهبان که در تيم باشگاهياش به بازي گرفته نميشود، 150 بازي خود براي تيم ملي اسپانيا را انجام دهد.

سرمربي تيم ملي اسپانيا درباره بازي دادن به ايکر کاسياس، گفت: اکنون زمان بحث درباره کاسياس نيست. زمان همه چيز را درباره کاسياس مشخص خواهد کرد. اما آنچه بايد بگويم اين است که آن چه براي بازيکنان در باشگاه اتفاق مي افتد کاملا متفاوت با شرايط آنها در تيم ملي است.