مدافع تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: برخي از تماشاگرنماها در بازيهاي تراکتور به دنبال رسيدن به مقاصد خودشان هستند.

محمد نصرتي درخصوص وضعيت تيم تراکتور اظهارداشت: تيم ما تغييرات زيادي داشته و به زمان نياز داشتيم تا با بازيکنان جديد و تاکتيک هاي جديد هماهنگ شويم. ما تمرينات مان را دير شروع کرديم و برخي از بازيکنان جديد هم دير به تيم اضافه شدند. چند بازيکن هم که مصدوم شده بودند و طبيعي است که ما به زمان نياز داشته باشيم تا به هماهنگي لازم برسيم.

به گزارش اوج نيوز،وي ادامه داد: تماشاگران حق دارند بعد از دو نايب قهرماني در سالهاي گذشته انتظارات زيادي از ما داشته باشند. انتظارات آنها به حق است اما اين موضوع نبايد به ما فشار مضاعف وارد کند. به همين دليل در چند بازي نتوانستيم خوب کار کنيم.

نصرتي افزود: نمي خاوهم بگويم با گلي که من زدم تراکتور از بحران خارج شد اما برد هفته گذشته واقعا براي ما حياتي بود. آن بازي نقطه عطف ما بود و خيلي برايمان اهميت داشت. متاسفانه با آنکه بازي خانگي بود اما ما از دقيقه 20 ديگر حمايت تماشاگران را نداشتيم و عليه ما شعار مي دادند.

وي با اشاره به پيروزي تراکتور مقابل صبا گفت: 3 گل به صبا زديم وموقعيت هاي بسيار خوبي هم براي گلزني داشتيم اما از آنها استفاده نکرديم. ما مقابل صبا واقعا فوتبال زيبايي را به نمايش گذاشتيم و اصلا هم ضد فوتبال بازي نکرديم. بازي خوب ما مقابل صبا نشان دهنده شخصيت بالاي تيم است و ما مي خواهيم همين روند را ادامه دهيم چون هدفمان قهرماني است.

نصرتي درخصوص تماشاگران تراکتور خاطرنشان کرد: فکر نمي کنم ديگر در تبريز مشکلي داشته باشيم. عده اي تماشاگر نما بودند که عليه تيم ما شعار مي دادند. هواداران سرمربي و مديرعامل سابق،تراکتور را به حاشيه بردند. همدلي بازيکنان و تماشاگران واقعي تراکتور به ما کمک مي کند تا اين حاشيه ها راپشت سر بگذاريم. بايد به جلالي زمان داد تا بتواند تاکتيک هايش را در تيم پياده کند.