رونی: این بازی تقابل من و ونپرسی نیست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رونی: این بازی تقابل من و ونپرسی نیست

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

رونی: این بازی تقابل من و ونپرسی نیست

رابین ونپرسی با زدن 22 گل و وین رونی با زدن 18 گل در کلیه رقابت ها بهترین گلزنان تیم خود هستند و به نظر میرسد میزان آمادگی این بازیکنان نقشی کلیدی در نتیجه دیدار یکشنبه دو تیم دارد.

با این وجود وین رونی اذعان می کنداین دیدار بیشتر از آنکه تقابل 2 بازیکن باشد، رویارویی دو تیم است.

" این بازی در مورد من و ونپرسی نیست، این در مورد ما و آرسنال است. این دلیلی است که چرا متمرکز خواهیم بود.

مهاجمان درجه یک زیادی در لیگ هستند، ونپرسی، آگوئرو، یاکوبو نیز واقعا خوب کار می کند.

ونپرسی گل های زیادی به ثمر رسانده و واقعا خوب بازی می کند. او بزرگترین تهدید از جانب آرسنال برای دیدار یکشنبه است. ونپرسی و رمسی یقینا دو بازیکنی بوده اند که در این فصل برای آنها برجسته کار کرده اند."

رونی در مورد پیروزی 8 - 2 در دیدار رفت نیز گفت "می دانستیم روز بزرگی برای ما و روز بدی برای آنهاست.

شکست 8 - 2 آرسنال، با بازیکنان، تاریخچه و مربی که دارند نتیجه بزرگی بود. واقعا انتظار نداشتیم 8 - 2 پیروز شویم و کاملا مطمئنم این دیدار دیگر آنگونه نخواهد بود.

هر زمان که رو به جلو حرکت می کردیم به نظر میرسید موقعیتی ایجاد می کنیم و یا گلزنی می کردیم. واقعا فکر نمی کردم که آیا تاریخ ساز می شویم یا نه و اینکه چه چیزی می شود گفت. تنها می خواستم بیشترین گل ها را به ثمر برسانم.

تنها بعد از چنین اتفاقاتی است که درک می کنید چه بـُــردی بود."

با وجود فاصله زیاد آرسنال از صدر جدول، وین رونی همچنان برای حضور آرسنال در جمع مدعیان شانس قائل است.

" شرایط آنها تنها بخاطر آن نتیجه نبود، بخاطر روشی بود که فصل را شروع کردند. آنها نتایجی که نیاز داشتند بدست نیاوردند و چیزهای زیادی در مورد آنها گفته شد.

اما از آن به بعد در روندی عالی پیش رفتند و بازی های زیادی را پیروز شدند، همانند هر تیم دیگری که نظر آرسن ونگر قادر به انجام این کار است.

من قطعا انها را از کورس قهرمانی کنار نمی زنم. آنها قادرند روندی قدرتمند را در پیش بگیرند و این در حالی است که هنوز معتقدم ما، سیتی و تاتنهام 3 تیمی هستیم که شانس اول فتح لیگ محسوب می شویم. چلسی و آرسنال هنوز می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند."

رونی همچنین اعتقاد دارد افزایش مدعیان قهرمانی برای لیگ برتر خوب است.

تاتنهام و سیتی هر دو مدعیان جدیدی در لیگ هستند. در سال های گذشته همواره چلسی، آرسنال و لیورپول در جمع 4 تیم برتر بودند. اکنون برای لیگ برتر خوب است که تیم های زیادی شانس فتح آن را دارند."

رونی همچنین اصرار دارد که با وجود از دست دادن دو پنالتی آخر باز هم برای زدن پنالتی های یونایتد اقدام می کند.

" من هنوز هم پشت انها قرار می گیرم. این اتفاقات می افتد. گاهی از دست می دهید، دلنشین نیست اما این چیزی نیست که نگران باشم باز هم اتفاق می افتد."

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

نام واقعی
    مجتبی
    استاتوس
    ................
    شغل و حرفه
    فروش سخت افزار