خاطرات یک پرسپولیسی-قسمت1
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: خاطرات یک پرسپولیسی-قسمت1

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

خاطرات یک پرسپولیسی-قسمت1

تواصفهان کلاًنمیشه بری برای دیدن پرسپولیسیا!آخه این موتوریای سپاهانی اتوبوس رااسکورت میکنن وهرکی راباپیراهن پرسپولیس ببینن میافتن به جونش!
    ماه رمضان امسال برام فوق العاده شروع شد!براساس یک تصمیم یهوئی، قرارشدبریم مشهد!اونم برا10روزتانمازوروزه هامون کامل باشه!تازه بهترازاون اینکه تنهابودم!یعنی خونواده ی خودم نیومدن وباخاله هام رفتم.چندروزاول بدجوری حس وحال زیارت داشتم!نمازمغرب راکه میخوندم، برمیگشتم هتل،افطاری میخوردم،بعدمیرفتم حرم وتاسحراونجامیموندم!
    میومدم هتل،سحری میخوردم وبرانمازصبح میرفتم حرم.بعدمیرفتم توصحن آزادی.نه بخاطراینکه حال وهوای استادیوم داشت!بلکه بخاطرترتیل قرآن که شبکه1هم نشون میداد!وقتی خمارخواب میشدم،برمیگشتم هتل ومیخوابیدم!بعد ساعت5پامیشدم و......!این روال هرروزادامه داشت!
    نصف شباکه میرفتم حرم،تودعاهام،هیچ وقت دعابرای قهرمانی پرسپولیس را فراموش نمیکردم!بعضی وقتاهم که نمازشب میخوندم،توقنوت نمازوترش که بایدبیش از 40تامؤم نرادعاکنی،برای بازیکنان،کادرفنی ومدیریت باشگاه دعامیکردم!فقط یادم نبودبایدمؤمن رادعاکنی!آخه برابازیکنای خارجی تیم هم دعاکردم!!!!!!
    بعد6روزکم کم داشت حس زیارتم ازبین میرفت!کمترحرم میرفتم وبیشترمیرفتم کافی نت ومینشستم پای اینترنت!بعضی وقتاهم میرفتم روزنامه میگرفتم!اولین باری که روزنامه گرفتم،فهمیدم کریم انصاریفرازپرسپولیس رفته!خعلی ناراحت شدم!روزنامه راکه ورق زدم،دیدم نوشته پرسپولیسیاامروزبه مشهد میروندوپس اززیارت امام هشتم،فرداصبح به تهران برمیگردند!
    گفتم امام رضادمت گرم!پرسپولیس سالی2بارمیاداصفهان ومن نمیتونم برم ببینمشون!حالاکه اومدم مشهدبایداوناراببینم!وقتی این خبرراشنیدم،رفتم بست نشستم توحرم تااونابیان.ازساعت5تا9:30نشست م ولی خبری نشد!روزه بودم وهنوزافطارنکرده بودم.داشتم ازگرسنگی میمردم!از1خادمه پرسیدم که پرسپولیسیاکی میان؟؟
    گفت:اصولاً11به بعدمیان که خلوته!برو و11بیااینجا!رفتم هتل،افطاری خوردم وساعت10:30برگشتم حرم!همون خادم رادیدم.گفت:وای ببخشید!پرسپولیسیا ساعت9:45اومدن و10:15رفتن! این راکه شنیدم دلم میخواست خفش کنم! ازش پرسیدم کجارفتن؟گفت رفتن به پارکینگ صحن جامع رضوی.با666تا سرعت رفتم اونجاولی خبری نبود!
    خیلی خسته،ناراحت وعصبانی بودم!رفتم نگهبانی پارکینگ!1مردآبی پوش اونجابود!ازش پرسیدم:آقاپرسپولیسیارفتن؟ گفت:آره عمویی!برو و وقتی سرورتون اومدبیادنبالشون!گفتم:ماکه سروری نداریم؟گفت:منظورم استقلاله!برو خونتون لنگی!
    این دومین کسی بودکه تواونشب دلم میخواست خفش کنم!دلم میخواست بایستم وتاصبح باهاش کل کل کنم ولی گفتم برم دنباله پرسپولیسیابهتره!ازحرم رفتم بیرون!ازتموم مغازه دارهاپرسیدم که نمیدونید پرسپولیسیا توکدوم هتلند؟همه میخندیدند ومیگفتند:دیوونه ای؟اومدی مشهدبرای پرسپولیس یاامام رضا؟تواوج ناامیدی برگشتم هتل ودست به دامن امام رضاشدم!اونشب دعاکمیل بود!
    دعاکه تموم شد،یهویادم افتادمشهد1هتل5ستاره به نام درویشی داره که تبلیغاش راتوتلویزیون دیده بودم!شنیده بودم شبی600هزارتومانه!گفتم پرسپولیس پولداره!حتماًرفت هاونجا!سریع رفتم هتل درویشی.رفتم تووازیکی پرسیدم پرسپولیسیااینجان؟گفت نه!رفتن هتل قصر!نفهمیدم چجوری ولی سر1ثانیه خودم رابه هتل قصررسوندم!
    تارسیدم دم هتل دهنوی راباخونوادش دیدم!انصافاًنسبت به بقیه ی اعضای خونوادش زیبای خفته حساب میشه!اگه رهبری فرددهنوی راباخونوادش میدید،خودکشی میکرد!!!!!!بادهنوی عکس گرفتم!البته دخترش یهوپریدوسط عکس وکمی گندزدبه عکس!البته دخترش هم عین خودش زیبابود!تارفتم تودیدم شلوغه!یهواون وسط سرداررادیدم!اومدم برم پیشش!ازبس شلوغ بودنشد!
    بعددیدم پنجعلی داره تنهاازپله هامیادپایین!سریع رفتم پیشش!خیلی آدم باحال ومردمی هست!باهام دست وروبوسی کرد!روصفحه گوشیم عکس علی کریمی بود!نشونش دادم وبش گفتم خداوکیلی حیف داش علی نبود؟گفت:حیف پرسپولیسه!گفتم حیف کریم انصاریفرنبود؟گفت:حیف پرسپولیسه!دیدم بحث را عوض کنم بهتره!
    گفتم حدادی فرچی شد؟گفت:پیچوندمون!گفتم خلعتبری چی شد؟؟؟گفت:عجمان 2میلیاردو500میلیون میخاد!گفتم نمیشه پول راجورکنید؟گفت:معلومه که میشه! دست کردتوجیبشو2هزارو500تومان درآوردوگفت اینم پول خلعتبری!!!!!! گفتم علی دائی کو؟گفت بعدزیارت سریعاًباهواپیمابرگشت تهران!بش گفتم کی میشه بابازیکناعکس گرفت؟گفت:صبحساعت7:30پروازدا یم! ساعت6اینجا باش!احتمالااونموقع اینجازیادهم شلوغ نیست!
    تاصبح باچندتاازبچه های مشهدکه اونشب باشون دوست شدم،دم هتل نشستیم تاپرسپولیسیابیداربشن!نشست بودیم که دیدیم هادی نوروزی وکفشگری ازتو پیاده رودارنمیان به سمت هتل!کسی کفشگری رانمیشناخت!همه رفتند سمت هادی نوروزی!بیچاره مهردادناامیدشد!داشت میرفت توهتل!دویدم گرفتمش ودادزدم گفتم بچه هابیاین باآقامهردادعکس بگیرین!همه واومدن وعکس گرفتن. وقتی رفت،همه گفتندآقامهرداددیگه کیه؟؟عضوتدارکات بود؟؟!!گفتم نه باو! براشون توضیح دادم واوناتازه فهمیدن مهردادکفشگری کیه!!
    بعدشم برخلاف میل باطنیم باهادی نوروزی عکس انداختم!اصلاازش خوشم نمیاد!خیلی خودشوگرفته بودوادعاش میشد!حقم داره!آخه متاسفانه باسابقه ترین بازیکنمونه!!چنددقیقه بعددوباره دیدیم2نفردارن میان!محمددائی وسعیدشیرینی بودند!جفتشون خعلی لات بودند!باجفتشون عکس انداختیم!البته توعکس گرفتن بامحمددائی برره ای بازی درآوردیم!هممون6نشون دادیم تاحدی که قیافه ی محمددائی اصلاتوعکس معلوم نبود!عکس علی کریمی رانشون شیرینی دادم، میخاست لهم کنه!
    بالاخره ساعت7شدوپرسپولیسیاازهتل اومدن بیرون.تااومدن بیرون دوباره شلوغ شد!با2تاازدوستام دیدیم دراتوبوس بازه!رفتیم تو!بازیکنا یکی یکی اومدن تووماباشون عکس گرفتیم!ازبس تواتوبوس موندیم،رضامحمدی گفت: تعارف نکنیدا!اگه میخواهید تا تهران بامون بیاین!اون موقع بود که مسؤول تدارکاتا ومدبیرونمون کرد!باماشین یکی ازبچه هارفتیم فرودگاه!آخه چون تواتوبوس نورنبود،عکسامون بدشده بود!
    توفرودگاه دوباره باهمشون عکس گرفتم!فقط من همه رامیشناختم غیریک نفر! حسین کنعانی!بیچاره نیم ساعت ایستاده بودوداشت عکس گرفتن مردم بابقیه ی بازیکنان رامیدید!رفتم ازمیلادغریبی پرسیدم این کیه؟!گفت حسین کنعانی!مدافع تیمه.اینجابودکه همه ریختی مروسرکنعانی!بعدشم سرداراومد!رفتم پیشش،دستم روگذاشتم روشونش که باش عکس بگیرم!یهوبادیگاردش گفت نبایددست روی شونه ی سرداربذاری!!!!!!
    عجیب ترین چیزبرام توی اون روزرفتارعجیب کریم باقری بود!نمیدونم چه مرگش شده بود!باهیچکس عکس نمی انداخت!
    این بودیکی ازبهترین خاطره های زندگیم!امیدوارم خستتون نکرده باشم!!!!!!
    ضمنااونشب گوشیم خاموش شده بودباگوشی یکی ازدوستام که بچه ی مشهده عکس گرفتم!قراربودبرامایمیل کنه ولی این کاررانکرده!هرچی هم بش زنگ میزنم برنمیداره!

ویرایش توسط oscar : 7th September 2013 در ساعت 23:11

خداحافظ 24 ابدی

2. 18 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (7th September 2013), 888 (8th September 2013), AliReza (7th September 2013), Amir_Ali (3rd June 2015), AsAle -1377 (8th September 2013), ᗰohaᗫᗭeSeH (8th September 2013), Behroozz (7th September 2013), H A N I Y E H (23rd June 2015), mahsa8 (8th September 2013), s A r A (8th September 2013), SALAMI-FC (8th September 2013), SEYEDHAMED (8th September 2013), ShAh!N (7th September 2013), SoRooSH (3rd June 2015), Vampires (7th September 2013), ZahrA-ReD (3rd June 2015), zahralos (7th September 2013), دخترقرمزپوش (7th September 2013)

نام واقعی
    ShAhIN
    استاتوس
    .........
    بازیکن محبوب
    Sheys Rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,787 بار در 1,158 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    زیارتت قبول!
    امام رضا جواب اون5روز عبادتت رو داده.
    ولی هادی خیلی بچه ی ماهیه,خدایی اخلاقش مشکلی نداره.
    خودشو نمیگیره,مدلش اینطوریه...آرومه!

شایدم جلوی هوادارا خجالت زدست,بخاطر عملکرد ضعیفش!
    هم هادی و هم غلام...واقعا باشعور و دوس داشتنی برخورد میکنن!

4. 2 کاربر مقابل از ShAh!N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (23rd June 2015), oscar (2nd February 2015)

نام واقعی
    محسن
    استاتوس
    ALI KARIMI
    شغل و حرفه
    مهندسی ایمنی
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 285 بار در 167 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 38 تاپیک
    این همه بی خوابی و عکس بگیری بعد عکسات بهت ندن واقعا زور داره،،،، اما بهترین قسمتش زیارت آقا امام رضا(ع) بودش و بس
    به امید دیدن دوباره بازیهات تو پرسپولیس،،، دوستت داریم داش علی

6. 2 کاربر مقابل از دراکولا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    shadi
    استاتوس
    همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
    شغل و حرفه
    شاعر... :دی
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | France
    تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 56 تاپیک
    من معمولن تایپیکای متفرقه که بیشتر از 10-15 خط باشه حال ندارم بخونم
    ولی خاطرت خیلی جالب بود همشو خوندم
    دست به قلمتم بد نیس
    قلم رسا و راحتی داری

8. 4 کاربر مقابل از Vampires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (23rd June 2015), oscar (2nd February 2015), s A r A (9th September 2013), salmonela (10th September 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    حیف من اونموقع مشهد نبودم..................حیف........قشنگ بود داش مملی

10. 3 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (23rd June 2015), oscar (2nd February 2015), s A r A (9th September 2013)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    وای خدا نصفت کنه مملی
    ینی پوکیدم از خنده
    خععععععععععععععععلی عالی بود
    اظهار نظر فنی باشه برا بعد

12. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    مهسا
    استاتوس
    یه دله پاک...
    شغل و حرفه
    ایشاا... معمار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 908 بار در 467 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 14 تاپیک
    من ب جایه تو بودم دق میکردم
    کجایی تک دانه سرخ...
    کجایی دوردانه سرخ...
    بدون بودن تو حتی 6 گل سرخ هم خوشحالم نمیکند!!!

14. 2 کاربر مقابل از mahsa8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    AsAl
    استاتوس
    گذشت اون روزا تو حرفا بودی حرف اول
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,285 بار در 332 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    مر30

قشنگ بود

همیشه ساده رنجیدی

همیشه سخت بخشیدی

تورو میبخشم این لحظه

شاید بازم منو دیدی

16. 2 کاربر مقابل از AsAle -1377 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    ایولخوش بحالت !بعضی جاهاش خیلی خنده دار بود ایشالا نصیب ما هم بشه !

18. 3 کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (23rd June 2015), mahsa8 (8th September 2013), oscar (2nd February 2015)