عقيلي: آقاي عادل ، چرا سکوت کردهاي ؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: عقيلي: آقاي عادل ، چرا سکوت کردهاي ؟

 1. #1


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  مـــحـــMـــد Rـــضـــا
  استاتوس
  ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
  شغل و حرفه
  ....
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  8,844
  تشکر
  8,999
  تشکر شده 19,299 بار در 5,901 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  عقيلي: آقاي عادل ، چرا سکوت کردهاي ؟

  با هادي عقيلي تماس گرفتيم تا در مورد شرايط سپاهان صحبت کنيم اما مصاحبه کي روش بر عليه عقيلي جواب تکان دهنده کاپيتان سپاهان را در بر داشت.

  حرفهايي که شنيدن آن ها ما را هم ناراحت کرد چه برسد به مردمي که از خيلي چيز ها بي خبرند.مردمي که تشخيص درستي مسائل برايشان کاري ندارد. مصاحبه تکان دهنده و بحث بر انگيز سايت گل را با هادي عقيلي بخوانيد.

  بازي با راه آهن چطور بود؟

  اين بازي از نظر فني يکطرفه به سود سپاهان بود و متاسفانه فقط گل حاصل نشد. بازي خيلي خوبي بود تيم ما ديگر آن ضعفهاي قديمي را نداشت و از لحاظ فني بهتر از بازيهاي قبل بوديم و فقط نتيجه نگرفتيم.

  موضوع بحثت با رحمان احمدي چه بود، گويا با هم مشکل داريد؟

  درگيري و بحث نبود فقط موقع بيرون زدن توپ من مچ پايم پيچ خورد و رحمان به من گفت چرا پاس به عقب ندادي که من گفتم مچ پايم پيچ خورد و نميتوانستم اين را بکنم. بين ما هيچ مشکلي نيست و اگر صحنه را ببينيد کاملا گوياست اما متاسفانه چون چيزي از تلويزيون شنيده نميشود فقط آن چيزي را که ميبينند قضاوت ميکنند. من و رحمان هيچ مشکلي نداريم.

  به نظرت سپاهان خودش را به صدر ميرساند؟

  ما فاصله داريم با صدر اما تعداد بازيهاي زيادي روبهرويمان هست. من بايد بگويم که اين تيم از داخل و بيرون سمپاشي ميشود و از داخل در حال خودزني است. اين حرفها شايد به ضرر من تمام شود اما من حرفم را ميزنم تا مردم بدانند و آن کساني هم که بايد بفهمند اين موضوع را درک کنند چون يکسري نميخواهد به جز خودشان باشد و براي همين تيم را آزار ميدهند. من بايد به آنها بگويم که اين تيم الان به کمک نياز دارد نه زماني که در صدرجدول است پس بهتر است که به کمک ما بيايند و با همدلي و ا تحاد اين تيم را موفقيت برسانيم و مطمئن باشيد اين مشکلات اگر حل شود سپاهان با تمام کمبودهايي که دارد به صدرجدول ميرسد.

  گفتي کمبود، با نبود مجتبي و نويدکيا آيا سپاهان از نظر فني دچار مشکل نميشود؟

  بحث فني داخل تيم ما يک بعد فني دارد که از ديد ماست و يک بعد فني از ديد ديگران که تعصبانه يا دوستانه و يا دشمنانه به آن نگاه ميکنند. ما 7 بازيکن گرفتيم که مهرههاي دفاعي آن بازي ميکنند و مهرههاي هجومي آن به دلايلي بازي نميکنند. ما در فاز هجومي تيم يعقوب کريمي را به همراه جباري و آرش جذب کرديم که يعقوب مصدوم است، جباري مشکل داشت و نميتوانست ادامه دهد و آرش هم به خاطر يک بيماري نتوانست مدتي خوب تمرين کند. ما اميدوارم از اين به بعد آرش را داشته باشيم تا بتوانيم از او استفاده کنيم. از طرفي ما دو گلزن پارسال يعني سوکاي و خلعتبري را هم نداريم. محرم هم که نيست پس قبول کنيد با تمام اين ضعفها و کمبودها تا اينجاي کار، خوب کار کرديم. اين تيم با هدايت خوب سرمربي و مديريت خوب رحيمي و تلاش بازيکنان تا اينجاي کار هم کار بزرگي کرده و من به تماشاچيها ميگويم که صبر کنند و صبور باشند که مهرههاي مصدوم و محروم ما برسند و مهرههاي جديد اضافه شوند آن وقت قدرت سپاهان دو چندان ميشود و به اهداف اصليمان ميرسيم.

  کيروش طي يک مصاحبه باز هم به تو گير داده و از تو انتقاد کرده است. نظرت در مورد اين موضوع چيست؟

  من يک بيانيه دادم و در آن گفتم که ميخواهم فوتبال بازي کنم و از فوتبال بازي کردنم در ايران لذت ببرم و بيحاشيه کار خود را ادامه دهم اما کادرفني تيم ملي به من گير ميدهد و حتي نسبت به پولي که از باشگاه گرفتهام اعتراض کرده است. من پولم را از باشگاه گرفتم و براي آن زحمت ميکشم و به هيچ کس از جمله کيروش هيچ ربطي ندارد و جالب اينجاست که فدراسيون هم سکوت کرده است.

  مثل اينکه کيروش با تو مشکل شخصي دارد؟

  بله، کاملا مشکل کيروش با من شخصي است و براي اينکه بخواهد مرا تخريب کند دست به هر کار و رفتار بچگانه و آماتوري ميزند.

  شما با هم چه مشکلي داريد آيا ميتواني بگويي تا مردم هم بدانند؟

  من دوست ندارم در مصاحبه بگويم با احترام به شما و تمام رسانههاي نوشتاري دوست دارم در يک برنامه زنده حاضر شوم و تمام اتفاقات را بگويم. اتفاقاتي که شامل اشتباه من و رفتار متقابل اشتباه آنها با من بوده است. حالا که آنها مرا اذيت ميکنند چرا من بايد سکوت کنم، من به اندازه کافي توبيخ شدهام تيم ملي که 7 سال برايش زحمت کشيدم و 70 تا بازي ملي داشتم از من گرفتند. مردم ايران و مسوولان بدانند که دل من به عنوان يک ايراني بيشتر از يک خارجي براي تيم ملي ميسوزد. من عراقي نيستم، ايراني هستم و افتخار ميکنم اما بالاتر از هم چيز يک شخصيت دارم و به خاطر همان شخصيت و اتفاقاتي که افتاد از تيم ملي دور شدم و الان هم بايد پاسخگو باشم که هستم. من ميآييم مسوولان فدراسيون و کادرفني هم بيايند و جواب بدهند و قضاوت را به عهده کارشناسان، مردم و مسوولان بگذاريم. اما اگر دوست ند اشتن اين اتفاق بيفتند اين را بداند که هادي عقيلي ديگر ساکت نمينشينم و براي دفاع از شخصيتم حرفهايي را که نبايد بزنم ميزنم تا ذهن مردم روشن شود. من اجازه نميدهم کادرفني تيم ملي با مصاحبههاي خود مرا وارد حاشيه کند و به شخصيت من به دروغ توهين کند. مي دانم که تريبون براي حرف زدن دست آنهاست و من در اين قضيه تنها هستم اما بدانند که بزرگترين تريبون من ذهن روشن مردم ا يران است که ميتوانند خوب را از بد و حق را از باطل دير يا زود شناسايي کنند. البته من باز هم تاکيد ميکنم و متاسفم که چرا فدراسيون در اين زمينه سکوت کرده...

  چرا تا حالا در هيچ برنامهاي اين موضوع را واشکافي نکردهاند؟!!!

  چرا نگذاشتند و از من دعوت نکردند در يک برنامه تا من صحبتهايم را به مردم بگويم!!! اين که ميگويم برنامه تصويري بخاطر اينکه اين صحبتها را نميتوان به صورت نوشتاري بيان کرد چرا که ممکن است تغييراتي در آن صورت بگيرد و باعث سوتفاهم بشود من ميخواهم حرفهايم را زنده بزنم و آنها هم حرفهايشان را بزنند و آن وقت خود مردم همه چيز را ميفهمند.

  چرا عادل فردوسيپور هيچ وقت نخواست اين موضوع را بررسي کند؟!

  چرا حکم من بعد از راي کميته استيناف توسط فدراسيون ابلاغ نشد و چراهايي ديگر که ذهن من را آزار ميدهد ولي با اين وجود ساکت نشستهام و فقط به فکر فوتبال بازي کردنم بودم اما حالا ميبينم که از سکوت من ادمهايي مثل کي روش سوءاستفاده ميکنند و بر عليه من مصاحبه ميکنند.

  در واقع تو تقاضاي يک مناظره تلويزيوني با مسوولان فدارسيون و کيروش را داري؟

  الان تيم ملي بازي ندارد پس حاشيهاي هم برايش به وجود نميآيد، من ميخواهم معلوم شود که من مقصرم يا کيروش يا اشخاصي ديگر ميخواهم اين براي مردم روشن شود. من جواب ميدهم آنها هم جواب بدهند. از من سوال کنند از آنها هم سوال کنند. من ا گر الان جواب کيروش را بدهم فقط دارم شلوغ ميکنم و نميخواهم اين اتفاق بيفتد. من ميخواهم در حضور هم رو در رو حرفهايمان را بزنيم و آن وقت مردم ميفهمند که چه کسي اشتباه کرد و مقصر چه کسي است.

  هادي قبول داري رفتنت از تيم ملي اشتباه بود؟

  من نمي گويم اشتباه نکردم، من هم اشتباه کرده ام همانطور که هر انساني اشتباه مي کند و من از اين قائده مستثني نيستم اما شما تحقيق کنيد که چه اشتباهاتي در حق من شده که من تحت شرايطي خاص مجبور به گرفتن يک تصميم اشتباه شده ام. من مي خواهم اين اشتباهات بررسي شود.

  کي روش با صحبتهايي که کرده احتمال رفتنش هم وجود دارد،از اين موضوع خوشحالي؟

  ببينيد من هيچ وقت نگفتم کي روش مربي بدي است الان هم مي گويم که از او چيزهايي ياد گرفته ام.اما از لحاظ شخصيتي براي او متاسفم. من مي خواهم اين را بگويم که الان تيم ملي بازي ندارد و صعود هم کرده است پس مشکلي نيست اما چرا باز هم اين اقا مي ايد و بر عليه من حرف مي زند و اين نشان مي دهد که با من مشکل شخصي دارد و اين موضوع را مردم به راحتي مي فهمند.

  من در مقطعي سکوت کردم و حرف نزدم چون تيم ملي بازي داشت اما حالا ديگر سکوت نمي کنم و پيگير اين موضوع هستم.

  پس بايد منتظر يک مناظره تلويزيوني جذاب و پر حاشيه باشيم؟

  مشکل من با کي روش فني نيست که اگر اين باشد بازي هاي من براي تيم ملي گوياي همه چيز است تلاشهايي که بي منت است و خدا را شاهد مي گيرم که براي وطنم و عشقم بوده و براي پيشرفت خودم اما قطعاً حرفهايي که من براي گفتن دارم مي تواند خيلي مسائل را روشن کند و دست خيلي ها رو مي شود.


  Say something new

  I have nothing left
  I can't face the dark without you
  There's nothing left to lose
  The fighting never ends
  I can't face the dark without you

 2. 7 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *Nooria* (7th September 2013), AliReza (8th September 2013), ᗰohaᗫᗭeSeH (8th September 2013), elɴαz-нαɢнιɢнι (7th September 2013), SEYEDHAMED (8th September 2013), ShAh!N (7th September 2013), zahralos (7th September 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  بدم نمیگه ها..................ولی من حقو کاملا به کیروش میدم.................

 4. #3


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  بازیکن پر ادعا همیشه باید از طرف سرمربی ادب بشه

 5. 2 کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Love2013 (8th September 2013), shabnam12-8 (8th September 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا