مراسم تشييع مربي فقيد مس کرمان برگزار شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مراسم تشييع مربي فقيد مس کرمان برگزار شد

 1. #1


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  مـــحـــMـــد Rـــضـــا
  استاتوس
  ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
  شغل و حرفه
  ....
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  8,844
  تشکر
  8,999
  تشکر شده 19,299 بار در 5,901 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  مراسم تشييع مربي فقيد مس کرمان برگزار شد

  آنقدر فوتبال کرمان در بالاي سر گرفتن و نازيدن به وجودش، اين دست و آن دست کرد تا اينکه فرصت به پايان رسيد؛ امروز، فوتبالِ سياهپوش کرمان، جنازه مهدي محمدي را بالاي سر گرفت و او را تشييع کرد.

  صبح امروز (يکشنبه)، مراسم خاکسپاري يکي از خوشنامترين و با اخلاقترين مربيان فوتبال کشور در کرمان برگزار شد. در اين مراسم، خيل عظيمي از دوستان و دوستداران حاج مهدي، لباس عزا به تن کرده و او را تا بهشت زهرا بدرقه کردند.

  به گزارش ايسنا ، حدود دو هفته قبل و در هياهوي خبرهاي باشگاه مس بود که خبر بستري شدن حاج مهدي منتشر شد. هيچکس باور نميکرد سکته مغزي ميخواهد او را از پا دربياورد. مثل ديروز که کسي نميخواست مردنش را باور کند. او، بعد از دو هفته کما، ديروز شنبه، اميد دوستدارانش را که پشت درهاي بيمارستان برايش «امنيجيب» ميخواندند، نااميد کرد و چشم از دنيا فروبست.

  "حميد نيکنفس" مديرعامل اسبق باشگاه فرهنگي و ورزشي صنعت مس کرمان، در بيان ويژگيهاي او ميگويد: مرحوم محمدي يکي از بازيکنان خيلي خوب فوتبال کرمان در اواخر دهه 50 و 60 بود. او يکسر و گردن از بسياري ديگر از هم دورهايهاي خود بالاتر بود. محمدي پله پله بالا آمد و از توپ زدن به مربيگري رسيد. مدت کوتاهي روي نيمکت مس نشست ولي هيچگاه به حق واقعي خودش در فوتبال نرسيد.

  او با بيان اينکه مرحوم محمدي با کساني همچون مظلومي، ياوري، لوکا بوناچيچ، قلعهنويي و مرفاوي کار کرد، گفت: اکنون، زماني بود که از آموختهها و تجربههاي ارزشمندش بايد استفاده ميشد اما هيچوقت اين اتفاق نيفتاد. فوتبال کرمان و کشور بايد به او اعتماد ميکرد؛ وقتي ياوري ميرفت کسي جز محمدي نميتوانست جاي او را به خوبي پرکند. سرمربيگري حقش بود که هيچوقت به آن نرسيد.

  نيکنفس گفت: مرحوم محمدي، فرد بسيار با اخلاقي بود. هيچ وقت مطالبه حقوق شخصي نميکرد. هيچوقت مبلغ قرارداد را تعيين نميکرد و هر چه که ما ميگفتيم قبول ميکرد. در فضاي آلوده امروز فوتبال کشور به امثال محمدي بسيار نياز داشتيم، جاي خالي او را به اين راحتي نميتوان پر کرد. در فوتبال، مربيگري بين يک عده خاصي دست به دست ميشود، کسي که امسال در يک تيمي نتيجه نميگيرد، سال بعد ميبينيم که به تيم ديگري ميرود. فوتبال ما را مافيا احاطه کردهاند.

  او گفت: در اين چرخه، اگر بخواهي در جايگاههاي بالاتر قرار بگيري، بايد اهل باج دادن باشي، اهل دلالبازي؛ مرحوم محمدي اما اهل هيچکدام از اين کارها نبود و به همين دليل، هرگز به حق خود نرسيد. شايد اين ايراد به بنده هم گرفته شود با توجه به مسئوليتي که در باشگاه داشتم، اما آن زمان، من ترجيح ميدادم ايشان بيايد و از توانمندي او بهره ببريم؛ ولي او قبول نکرد. چون فوتبال ما، مافيا و برخي از مديران تنها به دنبال نتيجه هستند و مرحوم محمدي، به خاطر نگرانيهايي که از اين شرايط داشت، ترجيح ميداد به عنوان مربي کنار تيم باشد نه نفر اول.

  نيکنفس مجددا تاکيد ميکند که جاي مرحوم محمدي را به اين راحتي نميتوان در فوتبال کشور و کرمان پرکرد!

  "اکبر ايرانمنش" مديرعامل باشگاه صنعت مس در مراسم تشييع پيکر مهدي محمدي عنوان کرد: ابتدا درگذشت مربي بزرگوار و محبوب باشگاه صنعت مس را تسليت ميگويم. مهدي محمدي عزيز از لحاظ اخلاقي سرآمد ورزشکاران بود، همه با جان و دل تلاش کردند تا ايشان بتواند زندگي خود را ادامه دهد اما حال که از بين ما رفته فقدانش بسيار سخت است و اينکه مردم ياد او را گرامي ميدارند بسيار ارزشمند است، حضور مردم نشان مي دهد که مهدي محمدي محبوب دلها باقي ميماند.

  وي ادامه داد: ورزش ما امروز عزادار است و من به تمام اهالي ورزش و خانواده مرحوم محمدي تسليت ميگويم. مهدي محمدي در قلب مردم جاي دارد و ياد و خاطره او هميشه براي فوتبال دوستان استان زنده خواهد بود.

  "فرزاد حسينخاني" کاپيتان تيم مس کرمان نيز که براي مراسم تشييع جنازه محمدي حضور داشت گفت: امروز براي جامعه ورزش ما يک روز تلخ بود. مهدي محمدي عزيز اکنون در ميان ما نيست اما يادش هميشه در قلب مردم زنده است. دليل محبوب بودن مهدي محمدي مردم دار بودن او بود. من از ايشان خيلي چيزها ياد گرفتم و يکي از شاگردان او بودم. اميدوارم در آينده بتوانم به خوبي وظايف خود را انجام دهم و از عهده اين مسئوليت سنگين برآيم، مطمئن باشيد ياد و خاطره مهدي محمدي هميشه در ذهن مردم باقي خواهد ماند.

  "احمد نخعي" مربي تيم مس نوين هم گفت: واقعا متاسفم که مهدي عزيزمان را به راحتي از دست داديم. او به معناي واقعي دلسوز فوتبال بود، مهدي محمدي مرد بسيار بزرگي بود و حرف زدن در مورد او کار بسيار سختي است. حضور مردم در اين مراسم نشان داد که مهدي زنده است و هرگز نامش از ياد مردم پاک نخواهد شد.

  "حسين ذوالغياث" يکي از مربيان جوان فوتبال استان در حالي که گريه ميکرد، گفت: تک تک دقايق حضور مهدي محمدي در کنار تيم خاطره است و مطمئن هستم او در دل مردم جاي دارد. بسيار متاسفم که چنين عزيزي را از دست داديم و فقدان او براي جامعه فوتبال بسيار سخت است.

  "مجيد نامجو" مربي تيم جوانان صنعت مس نيز گفت: ياد مهدي محمدي عزيز که براي فوتبال استان کرمان زحمات زيادي کشيد، براي هميشه در ذهن همه اهالي فوتبال باقي خواهد ماند .

  "حميد حسين خاني" مربي تيم اميد صنعت مس نيز گفت: باورم نميشود که مهدي محمدي دوست داشتني ديگر در بين ما نيست. او هميشه صادقانه برخورد ميکرد. چيزيهاي زيادي از او ياد گرفتم و امروز فقط افسوس مي خورم، مهدي خان هميشه زنده است و اميدوارم هميشه او را ياد کنيم.

  "سعيد قرايي" از خبرنگاران ورزشينويس کرمان نيز بر اينکه جاي خالي مرحوم محمدي ديگر پر نميشود تاکيد کرده و ميگويد: در فوتبال ايران آدم بايد ناجوانمرد باشد و پشت پردهاش قوي باشد تا به حقش برسد؛ مرحوم محمدي اما هيچوقت به حقش نرسيد و همين، نشانه اين است که نه پشت پرده قوي داشت و نه ناجوانمرد بود. در هيچ جاي ايران يک مربي را پيدا نميکنيد که 10، 12 سال کمک مربي باشد اما سرمربي نشود؛ معمولا خيلي از افرادي که شرايط مرحوم محمدي را دارند، بعد از مدتي ياغي شده و براي دست يافتن به جايگاههاي بالاتر دست به هر کاري ميزنند؛ او اما هرگز اينچنين کاري نکرد.

  اين خبرنگار ورزشينويس کرماني ادامه ميدهد: حتي در زمان مديريت برهانينژاد، با او قرارداد بسته شد تا به عنوان سرمربي بالاي سر تيم باشد؛ دو روز بعد اما پرويز مظلومي را به عنوان سرمربي به مس کرمان آوردند؛ هرکس جاي مرحوم محمدي بود، ياغيگري ميکرد ولي او دم نزد و حتي دستيار مظلومي شد. او با تمام وجود دلش براي مس ميسوخت. محمدي با تعداد زيادي از مربيان بزرگ کشور کار کرد و همه از او راضي بودند.

  او ميگويد: مرحوم محمدي تا وقتي که بود، خيليها فکر ميکردند بودن و نبودنش فرقي ندارد؛ اما حالا که رفته است، خواهيم فهميد جاي او تا چه حد خالي است. نبودن مرحوم محمدي نشان خواهد داد بودنش تا چه حد ارزش داشته است.

  ناگاه گرد غم است که بر چهرهمان پاشيده ميشود و جان را ميفشرد، روزگار رسم خود را بيخبر جاري کرد ، 17 شهريور تلخي را براي فوتبال کرمان و باشگاه صنعت مس باقي گذارد، دوست نداريم که فقدان مهدي محمدي دوست داشتنيمان را باور کنيم اما ...

  رفتنش را به سوگ مي نشينيم و درگذشت آقاي فوتبال کرمان را به خانواده محترمش، جامعه ورزش و مردم کرمان تسليت ميگوييم.

  يادش گرامي و روحش در پيشگاه حضرت دوست قرين رحمت باد.


  Say something new

  I have nothing left
  I can't face the dark without you
  There's nothing left to lose
  The fighting never ends
  I can't face the dark without you

 2. 3 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  gooroo (8th September 2013), دخترقرمزپوش (11th September 2013), صادق مالمیر (8th September 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  خونمون
  نام واقعی
  مهسا
  استاتوس
  یه دله پاک...
  شغل و حرفه
  ایشاا... معمار
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  798
  تشکر
  3,231
  تشکر شده 908 بار در 467 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 14 تاپیک
  خدایش بیامرزد
  کجایی تک دانه سرخ...
  کجایی دوردانه سرخ...
  بدون بودن تو حتی 6 گل سرخ هم خوشحالم نمیکند!!!

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا