حقیقی: گاهی اوقات مجبورم خشن بازی کنم/ سپاهان آنقدر هم که میگویند قوی نیست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حقیقی: گاهی اوقات مجبورم خشن بازی کنم/ سپاهان آنقدر هم که میگویند قوی نیست

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

حقیقی: گاهی اوقات مجبورم خشن بازی کنم/ سپاهان آنقدر هم که میگویند قوی نیست

رضا حقیقی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص بازی روز گذشته مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: به نظر من روز گذشته هواداران فوتبال یکی از قشنگترین بازیهای لیگ را دیدند. درست است که ما گل های زیادی نزدیم اما موقعیتهای زیادی داشتیم و خیلی از قبل خطرناکتر شدیم.

وی افزود: ما مدعی قهرمانی هستیم و باید راه خودمان را با پیشرفت بیشتر ادامه دهیم.البته حریف شب گذشته قابل احترام بود و بازی خوبی کرد.

حقیقی ادامه داد: خیلی حرفها در خصوص پرسپولیس زدند ولی واقعیت فوتبال به نظرم در دربی به نمایش گذاشته نشد.پرسپولیس و استقلال پر مهره هستند اما استرسها اجازه نداد تا خود را نشان دهند. شما بازی استقلال مقابل ذوبآهن را هم دیدید که آنها چقدر خوب بازی کردند. پس شرایط دربی اجازه نداد این دو تیم در دربی 77 نمایش قابل قبولی داشته باشند.

هافبک قرمزپوشان تصریح کرد: من باز هم به تیم تبریزی تبریک میگویم در شرایطی که از لیگ یک به لیگ برتر آمده اند مقابل ما بسیار نترس بودند و فوتبال این تیم را باید ستود.

وی در خصوص کارت زردی که در این بازی گرفت نیز یادآور شد: فوتبال من همین است. برخی اوقات مجبورم خشن بازی کنم به همین دلیل 4 بار مصدوم شدم. من نمیتوانم در میانه زمین بیتحرک و بیتعصب باشم و حتی برخی اوقات هم به من ایراد میگیرند که چرا عصبانی میشوم و یا به صحبتهای روانپزشک گوش بدهم بهتر است. اما فوتبال من همین است. برای توپ و تیمم دعوا میکنم و شاید عصبی هم بشوم. به نظرم این مسائل در زمین مهم نیست و یک هافبک باید همیشه بجنگد.

وی افزود: من همه چیز خودم را در زمین نشان میدهم و برایم فرقی ندارد که بعد از بازی چه اتفاقی میافتد و یا وضعیتم چه میشود. به همین دلیل یک بار رباط خارجی و یک بار رباط داخلی و حتی رباط صلیبیام مصدوم شدند.

این بازیکن ادامه داد:شرایط طوری شد که در بازی روز گذشته کارت زرد بگیرم بازی همین است ما بازی سخت و حساسی را مقابل سپاهان داریم ولی من نگران نیستم چون آنقدر مهره و بازیکن دارم که نبود من در این بازی تاثیرگذار نیست.انشاءالله روز جمعه بچهها نتیجه میگیرند تا به صدر برسیم البته به نظرم سپاهان آنقدر که میگویند قوی نیست و ما اگر مقابل این تیم در اصفهان نترس بازی کنیم میتوانیم آنها را شکست دهیم.

حقیقی یادآور شد: من میخواهم نظر شخصی خودم را درباره برخی مسائل اعلام کنم. نه میخواهم از کسی دفاع کنم و یا کسی را بزنم این فقط نظر شخصی من است. چون هر آدمی درباره یک مسئلهای نظر شخصی دارد اما عادل فردوسی پور با برنامه مهمش به فوتبال ایران خدمت کرده و نمیشود آن را نادیده گرفت. صحبتهای من جنبه حمایتی ندارد فقط میگویم نباید به یک باره این همه هجمه علیه عادل باشد. کار قشنگی نیست آن هم در فوتبال تاثیر داشته است و شاید در خیلی جاها به فوتبال ما کمک هم کرده این فقط نظر شخصی من است و کسانی که از حرف من ناراحت میشوند از آنها معذرت خواهی میکنم.

وی در پایان تاکید کرد: با وجود اینکه استقلال رقیب دیرینه ما است و با هم کری داریم اما من برای این تیم هم در بازی با بوریرام آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتواند به عنوان نماینده ایران سربلند باشد تا فوتبال ایران موفق شود.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 2 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

shabnam12-8 (14th September 2013), UniQue (15th September 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده