سرمربي بارسلونا پس از پيروزي تيمش برابر سويا به تمجيد از بازي نيمار پرداخت.

بارسلونا با گلزني در دقايق پاياني برابر سويا از تساوي گريخت و موفق شد سه امتياز اين بازي را کسب کند.

مارتينيو، سرمربي بارسلونا پس از پيروزي تيمش برابر سويا در هفته چهارم ليگا گفت: در نيمه اول تلاش زيادي براي گلزني کرديم و توانستيم پنج موقعيت گل ايجاد کنيم اما در نيمه دوم همه چيز تغيير کرد. تعويضهاي سويا ما را آزار داد اما در نهايت توانستيم به پيروزي برسيم.

مارتينيو ادامه داد: وقتي مثل يک "تيم" باشيم فرصت درخشش براي اعضاي تيم به وجود ميآيد. بايد ايرادهاي تيم خودمان را خيلي زود رفع کنيم. بوسکتس در ميانه ميدان تنهاست و بايد فضاي کناري او را بهتر پوشش دهيم.

سرمربي بارسلونا در ادامه با تمجيد از مهاجم برزيلي تيمش گفت: نيمار در اين ديدار بسيار عالي بازي کرد زيرا نه تنها به خوبي در خط حمله توانست عملکرد خوبي داشته باشد که به خوبي به دفاع ما اضافه شد و توانست در کار دفاعي تيم نيز درخشش خوبي داشته باشد. مسي نيز در نيمه دوم نمايشي از خود نشان داد که همه از او انتظار دارند.

بارسلونا در اين ديدار نيز دو گل دريافت کرد تا انتقادها به خط دفاع اين تيم ادامه داشته باشد. مارتينيو با تمجيد از خط دفاعي خود گفت: هم ماسکرانو و هم پيکه شرايط خوبي دارند. از پيکه ميخواهم که در نفوذها همراه تيم جلو برود و بايد زماني که جلو ميرود فضاهاي خالي در خط دفاع را پوشش دهيم.