مصاحبه مطبوعاتی رونالدو بعد از تمدید قرارداد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مصاحبه مطبوعاتی رونالدو بعد از تمدید قرارداد

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

مصاحبه مطبوعاتی رونالدو بعد از تمدید قرارداد

دلیل ناراحتی فصل گذشته؟ (رونالدو بعد از گلزنی در دیدار فصل گذشته مقابل گرانادا، خوشحالی نکرده بود و گفته بود که از شرایطش در این باشگاه راضی نیست.)
    " ما روزهای خوب و بدی داریم. آن روز، من کمی ناراحت بودم، چیزی که می تواند در طول فصل چند باری رخ بدهد. این برای هر فردی طبیعی است. شاید من نباید آن صحبت ها را در رسانه ها مطرح می کردم اما من هم انسان هستم و اشتباه می کنم. هرچند این دیگر مربوط به گذشته است.
    فکر می کنم فصل گذشته، نتایج خوبی گرفتیم. این چیزی است که من برای آن کار می کنم اما فکر می کنم که همیشه می توانیم چیزهای جدیدی یاد بگیریم و پیشرفت کنیم. من آدم جاه طلبی هستم و نمی خواهم خودم را محدود کنم.
    می خواهم در چهار- پنج سال آینده 200 گل دیگر به ثمر برسانم. البته این مسئله اصلی نیست اما من تلاشم را می کنم. جدایی از رئال چیزی بود که من به آن فکر کردم اما چیزی نبود که خیلی ذهنم را درگیر کند. می خواستم در این باشگاه بمانم؛ باشگاهی که به نظر من در دنیا بهترین است. اگر از رئال جدا می شدم، مقصد بهتری برایم وجود نداشت زیرا دیگر به قله رسیده بودم."

رونالدو براساس قرارداد جدید، دستمزد هنگفتی دریافت می کند اما بار دیگر تاکید کرد که مسئله اصلی اش برای تمدید قرارداد پول نبوده است:" اینکه به پردرآمدترین بازیکن دنیا تبدیل شوم هدف اصلی من نبود. مسائل مهم تر زیادی به جز پول وجود دارند. نمی خواهم به شما دروغ بگویم؛ پول مهم است اما اولویت من نیست. پروژه رئال یک پروژه برنده است. بودن در بهترین تیم دنیا، باشگاهی که بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار می گیرد...
    این باشگاه می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود، قهرمانی های بیشتری در لیگ قهرمانان به دست بیاورد، در لالیگا بیشتر قهرمان شود و قهرمانی های بیشتر در کوپا دل ری. به همین خاطر است که می خواهم عضوی از این باشگاه باشم.پول مسئله مهمی نبود. اینکه در جدول درآمد ها اول، دوم یا سوم باشید،مهم نیست زیرا از بودن در اینجا احساس فوق العاده ای دارم."

شایعه بازگشت به منچستریونایتد؟
    " من با شما صادق هستم. همه می دانند که من 6 سال در منچستریونایتد بودم. آنها چیزهای زیادی به من دادند و من هرگز آن را فراموش نمی کنم. اما منچستریونایتد دیگر به گذشته تعلق دارد و من اکنون در رئال هستم. اینجا خانه من است و خانواده ام از بودن در اینجا کاملا راضی هستند. من به باشگاه هایی که برای به خدمت گرفتن من پرس و جو می کنند، احترام می گذارم اما آنها می دانند که تنها هدف من بودن در اینجاو بازی کردن برای این باشگاه است؛ شاید تا پایان دوران حرفه ای ام. هیچ کس از آینده خبر ندارد اما من می خواهم تا 5 سال آینده اینجا بمانم و می خواهم با این باشگاه به جام های زیادی دست پیدا کنم. مثل همیشه تلاش می کنم تا بهترین بازی ام را به نمایش گذارم."

رونالدو:" مشکل من پول نبود. تیم اهمیت بیشتری دارد. می خواهم در پروژه آینده باشگاه نقش داشته باشم و در جام های مختلف به قهرمانی برسیم. در حال حاضر احساس خوبی دارم و می خواهم برای سال ها در این باشگاه بمانم."

رونالدو:" واقعا خوشحالم. من چهار سال اینجا بودم و برای من، خوشحال بودن در جایی باشگاهی که در آن بازی می کنم، اهمیت زیادی دارد. ما در واقع در پایان فصل گذشته به توافق رسیدیم.
    این چیزی است که من همیشه می خواستم. رئیس هم همین نظر را داشت. می خواهم علاقه ام را به شیوه خودم نشان بدهم؛ با تلاش هایی که در زمین به نمایش می گذارم.
    می خواهم از هواداران، رئیس، هم تیمی ها و مدیران باشگاه تشکر کنم. آنها تصمیم گیری را برای من آسان تر کردند."

و در ادامه رونالدو:" ادامه حضور در این باشگاه، یک موهبت برای من است. خیلی خوشحالم که می توانم همچنان با این پیراهن به دوران حرفه ام ادامه بدهم. بسیار بسیار خوشحالم که قراردادم را تمدید کردم."

پرس در یک سال اخیر تلاش زیادی برای راضی نگه داشتن رونالدو و فراهم کردن شرایط ماندن او در سانتیاگو برنابئو فراهم کرد؛ او حتی بی محلی ستاره پرتغالی در رختکن تیم را هم نادیده گرفت

رونالدو بعد از امضای قرارداد هم پرس را در آغوش کشید و در مقابل جام های قهرمانی رئال در اروپا، عکس گرفت؛ آیا او می تواند رویای رئالی ها برای رسیدن به "دسیما" را برآورده کند؟

رونالدو در حالی خبرنگاران و عکاسان بی صبرانه در انتظار بودند، وارد سالن کنفرانس مطبوعاتی شد؛ با فلورنتینو پرس دست داد و قراردادش را امضا کرد؛ تمام، خیال هواداران رئال راحت

چهار سال قبل بود که رونالدو با انتقالی 92 میلیون یورویی و با استقبال پرشور هواداران رئال به این باشگاه پیوست. هرچند او نتوانست با رئال به جام های زیادی دست پیدا کند اما رکوردهای خیره کننده ای از خود به جا گذاشت

بعد از کش و قوس های فراوان، رونالدو سرانجام تصمیم گرفت تا قراردادش را با رئال تمدید کند؛ او با این قرارداد به پردرآمدترین بازیکن لالیگا تبدیل خواهد شد

رونالدو کنفرانس مطبوعاتی اش را با این جمله به پایان رساند:" رئال خانه من است"

KEEP CALM
    AND LOVE
    CRISTIANO RONALDO

2. 5 کاربر مقابل از CRIS 7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad criska (15th September 2013), San Iker (15th September 2013), shabnam12-8 (15th September 2013), Terminator2731 (15th September 2013), zahralos (15th September 2013)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

به امید بازگشتت به منچستر یونایتد....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

4. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (16th September 2013)

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    عجل بارسلون!!!!!!!

soltan cr7

6. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

zahralos (15th September 2013)

نام واقعی
    EngineeR ZahrA
    استاتوس
    ایــــــــــــرانـــــــــ ♥
    شغل و حرفه
    دانشجــو ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,504 بار در 1,296 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 15 تاپیک
    " رئال خانه من است"
    عاشقتم..
    ایشالا هیچوقت از رئال نری...

نام واقعی
    MOHSEN
    استاتوس
    پیش بسوی پرسپولیس جهانی...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 471 بار در 281 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    امیدوارم دوباره به منچستر برگردی

9. کاربر مقابل از MOHSEN.RED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (16th September 2013)

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    واقعا از ته دل خوشحال شدم که قراردادشو 5 سال تمدید کرد......
    همش میترسیدم برگرده منچستر............

KEEP CALM
    AND LOVE
    CRISTIANO RONALDO