رکورددار پرتاب وزنه بانوان گفت: در بازيهاي کشورهاي اسلامي رقيب جدي ندارم و اتفاق خاصي رخ ندهد ميتوانم مدال بگيرم.

ليلا رجبي در مورد شرايط آمادگي اش براي حضور در بازيهاي کشورهاي اسلامي اظهار داشت: خوشبختانه وضعيت خوبي دارم و به تازگي از بند مصدوميت هم رهايي پيدا کردهام. مشکل خاصي وجود ندارد و تمرينات هم به طور منظم در مجموعه آفتاب انقلاب پيگيري ميشود. هنوز با مرز آمادگي فاصله دارم، اما تا آغاز مسابقات به شرايط ايدهآل ميرسم.

به گزارش فارس وي ادامه داد: همچنان تنها تمرين ميکنم و به نوعي به اين شرايط ديگر عادت کردهام. نشان دادهام که بدون مربي هم در آسيا مقام ميآورم. اگر مربي داشته باشم ميتوانم در جهان هم حرفهاي زيادي براي گفتن داشته باشم.

نماينده ايران در المپيک لندن و نايب قهرمان آسيا در سال 2013 در مورد سطح مسابقات کشورهاي اسلامي گفت: در اين رقابتها حريفان چندان قدرتمندي ندارم و تنها يک پرتابگر ترکيهاي است که ميتوانم از او هم پيشي بگيرم. اگر اتفاق خاصي نيفتد ميتوانم مدال بگيرم.

رکورد دار پرتاب وزنه ايران در پاسخ به اين سوال که مهمترين مشکلت در حال حاضر چيست، گفت: نبود مربي و امکانات مهمترين مسئله است. در مسابقات ليگ هم به دليل اينکه باشگاهي ندارم، شرکت نميکنم. با اين وجود تمام تلاشم را ميکنم که بهترين نتيجه را بگيرم.

مسابقات کشورهاي اسلامي از 31 شهريور در اندونزي آغاز ميشود.احسان حدادي و محمد صميمي در پرتاب ديسک، محمد ارزنده در پرش طول، کاوه موسوي در پرتاب چکش، احمد فرود در 3000 متر مانع، محمدحسين رباني در پرش با نيزه، ليلا رجبي در پرتاب وزنه، رضا قاسمي و مريم طوسي در دوهاي 100 و 200، کيوان قنبرزاده در پرش ارتفاع و سجاد مرادي در مواد 800 و 1500 متر به همراه تيمور غياثي به عنوان سرمربي 28 شهريور ماه به اين رقابت ها اعزام خواهند شد.