مديرعامل باشگاه داماش گيلان گفت:ناراحتي من از اين است که نتوانستيم کي روش را مديريت کنيم.

امير عابديني در گفت و گو با اوج، درباره شرايط تيمش اظهار داشت: خوشبختانه شرايط خوبي داريم. از همه بازيکنان و کادرفني راضي هستم. افشين ناظمي مربي بسيار باهوشي است و تاکنون هم خوب کار کرده است. با اين پولي که ما به بازيکنان مي دهيم قرار گرفتن در رده هاي مياني جدول خوب است. ازطرفي ما مقابل تيم هاي بزرگي بازي کرده ايم و امتياز هم گرفته ايم. استقلال، سپاهان، صبا، فولاد و ... همه از تيم هاي خوب ليگ هستند که ما نتايج خوبي مقابل اين تيم ها گرفته ايم.

وي ادامه داد: اين هفته هم بايد از تراکتورسازي ميزباني کنيم. اگر مقابل تراکتور هم به نتيجه اي که مي خواهيم برسيم، فکر مي کنم عملکردمان خوب بوده است.

مديرعامل داماش درباره احتمال نرسيدن علي کريمي به اين مسابقه تاکيد کرد: واقعا از اين موضوع ناراحت شدم. من همه بچه ها را دوست دارم اما علي کريمي را جور ديگري دوست دارم. دلم مي خواهد او مقابل تيم ما به ميدان برود و اميدوارم برسد.

عابديني درباره اتفاقات فدراسيون فوتبال و تيم ملي تصريح کرد: ناراحتي من از اين است که نتوانستيم کي روش را مديريت کنيم. کي روش مربي بزرگي است و ما هم بايد بزرگي مي کرديم اما نتوانستيم.اعتقاد دارم کي روش کارش را بلد است اما ما بايد او را مديريت مي کرديم.

او افزود: وقتي يک برنامه اي ريخته مي شود، تکمله اين برنامه ريزي بودجه اش است. اگر برنامه اي را بدون بودجه بنويسيم، يعني آن را ننوشته ايم. اگر بودجه داشته باشيم، بايد ساختار سازي کنيم، وقتي ساختار سازي مي کنيم بايد به بحث تکنيکال ورود کنيم و در پايان کنترل و نظارت داشته باشيم اما ما در همان اول ماجرا گير مي کنيم. بخش عمده حرف هاي کي روش منطقي است اما اندکي از اين صحبت ها را دور از منطق مي دانم، علت اينکه اين حرف ها هم زده مي شود، اين است که ما او را مديريت نکرديم.