استپانیان:بازی سپاهان- پرسپولیس برخلاف دربی گل خواهد داشت/سرمربیگری سپاهان برای محرم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: استپانیان:بازی سپاهان- پرسپولیس برخلاف دربی گل خواهد داشت/سرمربیگری سپاهان برای محرم

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

استپانیان:بازی سپاهان- پرسپولیس برخلاف دربی گل خواهد داشت/سرمربیگری سپاهان برای محرم

استپانیان:بازی سپاهان _پرسپولیس برخلاف دربی گل خواهد داشت/سرمربیگری سپاهان برای محرم زوداست

هافبک ارمنستانی پیشین تیم سپاهان گفت:درنظرسنجی برنامه 90 درباره کیفیت دربی به گزینه متوسط رای دادم.لئون استپانیان در گفت و گو با اوج درباره بازی روز جمعه تیم های سپاهان و پرسپولیس از هفته دهم لیگ برتر عنوان کرد:پیش بینی من این است بازی جذابی در راه است.هر دو تیم از انگیزه های بالایی برای موفقیت در این مسابقه برخوردارند.همین مساله باعث می شود تماشاگران بازی سرعتی و خوبی را ببینند.

وی ادامه داد:نتیجه بازی دست خداست و من هم اهل پیش بینی نیستم.با این وجود فکر می کنم این مسابقه برخلاف دربی پایتخت گل دارد.شاید بازی 2_2 شود وشاید هم سپاهان 2 بر 1 برنده شود.

استپانیان درباره بهترین خاطره اش از تقابل میان سپاهان و پرسپولیس در سالهایی که بازی می کرد گفت:یک بازی با پرسپولیس در سال 75 داشتیم که یک بر صفر برنده شدیم.در آن مسابقه من گل زدم.هیچوقت آن بازی را از یاد نمی برم.فکر می کنم لحظه لحظه آن مسابقه را هنوز از یاد نبرده ام.

وی درباره اینکه به نظرش تیم برنده این بازی می تواند به قهرمانی نیم فصل امیدوار شود اظهار داشت:بر فرض یکی از این دو تیم که برنده مسابقه جمعه می شود در پایان نیم فصل صدرنشین شود.آیا در ایران قرار است از امسال به تیم اول نیم فصل جامی داده شود که من خبر ندارم؟اصلا اینطوری نیست.شما یک ضرب المثلی در ایران دارید که جوجه را آخر پاییز می شمارند؛حالا که در تابستان هستیم!صدرنشینی نیم فصل به درد نمی خورد.کلی بازی باقی مانده است و باید منتظر ماند و دید در ادامه مسابقات چه اتفاقی می افتد.همین حالا راه آهن در پایین جدول است و ممکن است در آخر فصل آن بالاها باشد.پس صبر کنید.به نظر من جدول لیگ برتر خیلی تغییر خواهد کرد.

هافبک اسبق سپاهان درباره شایعاتی که پیرامون احتمال جدایی زلاتکو کرانچار از این تیم شنیده می شود گفت:من فکر نمی کنم کرانچار تا پایان فصل در سپاهان بماند.آنطور که شنیده ام او یکی،دو پیشنهاد خیلی خوب اروپایی دارد.فکر می کنم برود.با این وجود مطمئن نیستم.

وی درباره این شایعه که محرم نویدکیا در صورت رفتن کرانچار گزینه سرمربیگری سپاهان خواهد بود اظهار داشت:محرم دوست عزیز و خوب من است اما خودش هم می داند که سرمربیگری سپاهان برایش خیلی زود است.او حتما به کلاس های مربیگری خواهد رفت تا در آینده با کسب تجربه بیشتر سرمربی سپاهان شود.

استپانیان درباره اینکه به نظرش کیفیت دربی 77 چطور بود عنوان کرد:من در نظرسنجی برنامه 90 درباره دربی استقلال و پرسپولیس شرکت کردم و گزینه متوسط را انتخاب کردم.بازی خوب بود.هر دو تیم تلاش کردند و موقعیت های گل هم داشتند.اگر فرهاد مجیدی به توپ می رسید یا ضربه سر جواد نکونام میلی متری از کنار دروازه عبور نمی کرد،در این مسابقه گل هم می دیدیم.دربی همین است.هر دو تیم استرس دارند.با این وجود به نظر من آنطورها هم که می گفتند این مسابقه بد نبود.

مربی تیم سورینت درباره نتایج ضعیف این تیم در 9 هفته آغاز لیگ برتر گفت:هنوز در نیمه اول مسابقات هستیم.ما فقط یک مشکل داریم و آن این است که گل نمی زنیم و از موقعیت ها استفاده نمی کنیم.من به آینده تیم خیلی خوشبین هستم.منصور ابراهیم زاده در هر تیمی کار کرده موفق بوده است.اطمینان دارم او تیم را مثل آب خوردن به شرایط خوب می رساند.

2. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (18th September 2013)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

Talking

ایشالله ک بازی قشنگی بشه با برد پرسپولیس و کلین شیت نیلسون
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

4. 2 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (17th September 2013), SEYEDHAMED (18th September 2013)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

ایشالا برد

بله گل خواهد داشت و برای ما
    نیلسون هم باز کلین شیت میکنه
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

6. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (18th September 2013)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    به امید خدا پرسپولیس این بازی رو با همت بازیکنان میبره ...