رئيس کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: مثل تمام ايرانيها براي آبي پوشان در بازيهاي آسيايي آرزوي موفقيت دارم اما به نظر من بوريرام تيمي نيست که جلودار تيم امير باشد. علي پروين اظهار داشت: خدا را شکر پرسپوليس با نتايج خوبي که گرفته تا رده دوم جدول بالا آمده، انشاالله بچهها بتوانند همين روند را حفظ کنند.

وي افزود: برخيها به من ميگويند چرا کمتر مصاحبه ميکنم اما الان وقت سکوت و آرامش دادن به پرسپوليس است تا خدايي نکرده اين تيم تمرکز خود را از دست ندهد. انشاالله در پايان کار اين بچهها دل ميليونها هوادار را شاد کنند.

پروين در خصوص بازي استقلال و نماينده تايلند گفت: همه ايرانيها دوست دارند تا ما در ليگ قهرمانان آسيا پس از سال ها به خاطر نام ايران موفق باشيم. استقلال هم زحمت کشيده و تا اينجاي کار بالا رفته، تمام بازيهاي آسيايي سخت است اما به نظر من بوريرام تيمي نيست که جلودار تيم امير باشد. انشاالله استقلال در همان 20 دقيقه اول پس از کنار آمدن با آب و هواي شرجي و فوتبال سرعتي تايلنديها کار را تمام کند. من بعيد ميدانم بوريرام بتواند تيم امير را در تايلند متوقف کند.

پروين درباره بازي پرسپوليس سپاهان نيز گفت: لازم به گفتن من نيست، سپاهان تيم خوب و منسجمي است اما انشاالله اگر بچهها با نتيجه برد و 3 امتياز زمين را ترک کنند يک پله به قهرماني نزديکتر شدند البته کار سخت است و جوانان پرسپوليس بايد به فکر نتيجه آخر فصل باشند.