اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - سپاهان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 62

موضوع: اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - سپاهان

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - سپاهان

به نام آنکه پرسپولیس را آفرید تا استقلال بی سرور نماند

با سلام خدمت دوستای تیفوسی گلم ...

لطفا تمام حواشی ، اخبار ، مصاحبه ها از بازی پرسپولیس و سپاهان اصفهان در هفته ی دهم لیگ برتر رو اینجا قرار بدین تا از ایجاد تایپیک های اضافی خوداری بشه ...

ضمنا برای هرگونه بحث و گفتگو درباره ی این بازی به تایپیک زیر مراجعه کنید

تایپیک مخصوص بحث و گفتگو

با تـــــــــــــــــــشکر از همراهی شما ...

پرسپولیس - سپاهان

جمعه 29 شهریور 1392

ساعت 20:00 ( ورزشگاه فولادشهر اصفهان )

داوران:محسن قهرمانی – سعید علی نژادیان – علیرضا ایلدروم – رضا کرمانشاهی

ناظر: هدایت ممبینی

ویرایش توسط Queen : 18th September 2013 در ساعت 21:46

خداحافظ آپاچی

2. 8 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ALI6 (20th September 2013), Arash 1990 (18th September 2013), στρατιώτης-313 (20th September 2013), Queen (18th September 2013), RaMiN (18th September 2013), UniQue (19th September 2013), Ya3r (20th September 2013), zahralos (18th September 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

میثم حسینی: مقابل سپاهان کار سختی در پیش داریم

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه در اصفهان و در مقابل سپاهان کار بسیار سختی خواهیم داشت، گفت: با توجه به بازی استقلال مقابل یک تیم خارجی نگاهمان باید به این تیم یک نگاه ملی باشد.

میثم حسینی در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان با بیان این مطلب گفت: روز جمعه بازی بسیار سختی را مقابل سپاهان خواهیم داشت. درست است که این تیم از ابتدای فصل نتایج همیشگی را کسب نکرده اما مطمئنا با توجه به شرایط میزبانی و حضور تماشاگران متعصبش به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار است تا هم شرایط خود را در جدول بهتر نموده و هم با پیروزی در مقابل ما نوار ناکامی هایش را قطع کند.

مدافع پرسپولیس شرایط تیم خود را مطلوب توصیف کرد و افزود: در طول هفته و پس از پیروزی مقابل گسترش فولاد تمرینات خوبی را انجام دادیم و از هر حیث آماده این دیدار هستیم. می خواهیم با پیروزی در مقابل سپاهان موفقیت هایمان را تداوم بخشیم و برصدر جدول تکیه بزنیم.

مدافع پرسپولیس تقابل کرانچار و دایی را بسیار جذاب خواند و افزود: با توجه به اینکه هر دو از مربیان خوب و کاربلد هستند مطمئنا تقابل این دو بر روی نیمکت برای هواداران بسیار زیبا خواهد بود.

میثم حسینی با توجه به در پیش بودن دیدار دو تیم استقلال تهران و بویرام تایلند نیز گفت: به نظر من استقلال برنده این دیدار خواهد بود و می تواند جزو چهار تیم برتر آسیا باشد. استقلال با توجه به بازیکنان باتجربه ای که دارد پتانسیل این را دارد که در تایلند و حتی در شرایط بد آب و هوایی بویرام را حذف کند. نگاه ما باید به این بازی نگاه ملی باشد و باید همه ما رنگها را کنار گذاشته و برای موفقیت استقلال دعا کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شناختی که از کادر فنی استقلال دارم می دانم که آنها بهترین چیدمان را در زمین انجام خواهند داد تا بتوانند با حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا حتی به دنبال قهرمانی نیز باشند.

خداحافظ آپاچی

4. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (18th September 2013), RaMiN (18th September 2013), zahralos (18th September 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

دایی: تقابلی با کرانچار ندارم/پرسپولیسیها تحت نظر و کنترل من هستند

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من تقابلی با کرانچار ندارم و هر دو تیم برای پیروزی به میدان میآیند. علی دایی در مورد آخرین شرایط پرسپولیس و بازی مقابل سپاهان گفتوگوی انجام داد که در زیر میخوانید:

بازی مقابل سپاهان را با توجه به شرایط پرسپولیس چگونه میبینید؟

همه چیز این بازی کاملاً مشخص است و اصلاً نظری نمیشود درباره این بازی داد. سپاهان همیشه به نظر من سپاهان است چون آنها تیم بسیار خوب و جزو بهترین های ایران هستند به همین دلیل کار ما کاملا مشخص است.
    کار شما خیلی سخت است؟

بله، قطعاً این موضوع درست است سپاهان در چند سال اخیر همیشه یا قهرمان بوده و یا تا سه تیم اول بوده و جزو بهترینها است. آنها حتی با شکست پرسپولیس قهرمان جام حذفی شدند و با تیم بسیار سرسخت و خوبی بازی داریم.

به نظر میرسد بازی در اصفهان شرایط را سختتر میکند؟

بله، کاملاً درست است بازی در اصفهان برای هر تیمی سخت است. ما بازی بسیار سختی را مقابل زردپوشان اصفهانی داریم اما تمام سعی ما این است که دست پر از اصفهان به تهران برگردیم. خدا را شکر همه چیز خوب است. ما هم خوب تمرین کردهایم و آماده هستیم با کمک خدای بزرگ اگر مشکل خاصی پیش نیاید و بچهها خودشان باشند از سپاهان 3 امتیاز را بگیریم.

از جوانانتان مخصوصاً در این بازی چه انتظاری دارید؟

ما با خیلی از بچههایمان در مورد مصاحبههایشان صحبت کردم جوانان پرسپولیس و بچههای من به صورت دقیق تحت نظر و کنترل من هستند. با آنها صحبت کردهام و مطمئناً آنها هرگز نباید به حاشیه بروند. من به جوانانم گفتهام زیاد دنبال مصاحبه و این حرفها نباشند و باید فقط حواسشان به پرسپولیس و ترقی باشد.
    به نظر میرسد این کار شما خیلی منطقی است.

بله، بچههای من باید به دنبال این باشند تا بار فنی خود را بالا ببرند آنها میدانند من هم عملکرد فنی آنها را نگاه میکنم و بعد به آنها میدان میدهم اگر بهترین بازیکن هم باشد اما خوب تمرین نکند و بد بازی کند در ترکیب تیم من جایی ندارد و آن را بیرون میگذارم. این سیستم کاری من است. تهدیدی هم هست؟

خیر، ما با کسی تعارف نداریم گفتم اگر بهترین باشد اما خوب کار نکند این بازیکن بیرون مینشیند بچهها میدانند باید تلاش و کار کنند و با تمرین کردن خوب در تیم ما روزهای خوبی را داشته باشند. باز هم میگویم با کسی تعارف نداریم.
    خیلیها میگویند بازی با سپاهان یک فینال زودرس است شما قبول دارید؟

بازی با سپاهان فینال نیست اما به جای 6 امتیاز 9 امتیاز دارد. چون این 3 امتیاز میتواند ما را به بالای جدول بچسباند اگر هم برعکس شود سپاهان را میتواند به بالای جدول برساند و نتیجه این بازی شاید مدعی موفقیت در آینده را معرفی کند. این بازی خیلی به نظر من حساس است و قطعاً هر دو تیم برای بازی برنامه دارند.
    پس برنامه های زیادی برای این بازی دارید؟

بله، ما میخواهیم دست پر از اصفهان به تهران برگردیم. ما اگر این بازی را ببریم در روند آیندهمان بسیار تأثیرگذار است. برای سپاهان هم این موضوع حرف اول را میزند ما باید به دور از هرگونه بازی احساسی با یک فوتبال خوب در اصفهان به 3 امتیاز بازی برسیم. امیدوارم که این اتفاق بیفتد چون ما پتانسیل لازم را داریم.
    عملکرد پرسپولیس در چند وقت اخیر خیلی خوب بوده اما طرفداران تیم دوست دارند پرسپولیس صدرنشین باشد، نظر شما چیست؟

ما تمام سعی و تلاشمان را میکنیم اما همه چیز دست خدای بزرگ است اگر او بخواهد به صدر جدول هم میرویم ما باید بیشتر تلاش کنیم تا انشاءالله این اتفاق بیفتد. امیدوارم با تلاش بچهها زودتر این اتفاق بیفتد اما شما مطمئن باشید تک تک طرفداران پرسپولیس دوست دارند ما روز آخر لیگ برتر در صدر جدول باشیم. الان آنقدر جالب و شاید حساس نیست که ما در بالای جدول باشیم. برخی تیمها بالا میروند و سریع پایین میآیند سعی ما این است آخرهای فصل با نتایج خوب و خیال راحت صدرنشین لیگ برتر باشیم این هدف ماست.
    به نظر می رسد کرانچار هم برای این بازی تحت فشار است و روی لبه تیغ قرار دارد.

من هیچ کاری ندارم که در سپاهان مربی این تیم لبه تیغ است یا خیر. ما باید به بازیهای سپاهان از دید فنی نگاه کنیم نه چیز دیگر. آنها را باید به خوبی و به دقت آنالیز کنیم. بدون شک سپاهان بازیکنان بسیار خوبی دارد و در چند بازی خود در روزهای گذشته عملکرد قابل قبولی را داشته است آنها در بازی آخر خیلی خوب ظاهر شدند و اگر شما آن را مرور کنید متوجه همه چیز خواهید شد که آنها چقدر توانایی فنی و تیمی دارند. سپاهان با بازیکنان خوب فوتبال خوبی بازی میکنند و مطمئن باشید آنها برای تمام تیمها مشکلساز خواهند شد فکر کنم این موضوع کاملاً مشخص است.

اما آنها خوب نتیجه نگرفتند؟

کاملاً درست است اما اگر دقت کنید سپاهان همیشه در اوایل کار خوب نتیجه نگرفته ولی کمکم بهتر و بهتر شده است و همیشه این موضوع صدق میکند نه تنها سپاهان بلکه تیمهای مثل پرسپولیس که تغییر و تحول زیادی داشتهاند احتیاج به زمان دارند تا آن تیم کامل و جامع شود. مطمئن باشید ما هم بر اثر مرور زمان بهتر خواهیم شد.

تقابل شما با کرانچار هم جالب میشود؟

ما هیچ تقابلی نداریم کرانچار مربی بزرگی است و برای ما کاملاً قابل احترام. دو تیم با هم رقابت سالمی میکنند و هر تیمی که بهتر بازی و از موقعیت خود استفاده کند برنده بازی میشود.

خداحافظ آپاچی

6. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (18th September 2013), RaMiN (18th September 2013), zahralos (18th September 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

خلعتبری: هیچ قولی برای گلزنی مقابل سپاهان نمیدهم/ اعتقاد کرانچار برایم افتخار است

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من تا کنون هیچ قولی برای گلزنی به سپاهان نداده ام.

محمدرضا خلعتبری در مورد بازی با سپاهان اظهار داشت: بدون شک بازی بسیار سخت و حساسی را پیش رو داریم. سپاهان مهرههای بسیار خلاق و توانایی دارد. این بازی برای دو تیم مهم است اما ما پیروزی میخواهیم و باید 90 دقیقه تلاش کنیم. من باز هم میگویم بازی خیلی سخت است اما پرسپولیس توانایی شکست سپاهان را دارد.

وی افزود: من نه با هواداران سپاهان مشکلی دارم، نه با بازیکنان و نه با اصفهانیها. انشاءالله سعی میکنم تا برای موفقیت تیمم تمام تلاشم را به نمایش بگذارم. ما باید با دیدن فیلمهای بازی سپاهان نقاط ضعف و قوت آنها را بیشتر شناسایی کنیم تا با یک بازی خوب بتوانیم نتیجه این بازی را به دست آوریم.

مهاجم قرمزپوشان در مورد کرانچار نیز گفت: قلبا و شخصا کرانچار را خیلی دوست دارم. ایشان مربی خوب و کاربلدی است. کرانچار میداند من تمام تلاشم را برای موفقیت سپاهان به نمایش گذاشتم. کرانچار مربی است که برایش هیچ فرقی نداشت کدام بازیکن وارد زمین شود. هرکس خوب بود مزد زحماتش را با حضور در ترکیب اصلی میگرفت. نظر کرانچار برای من همیشه قابل احترام است و این افتخار بزرگی است که مربی بزرگی اینطور به من اطمینان دارد اما الان من باید فقط به تیمم یعنی پرسپولیس خدمت کنم.

وی در پاسخ به سوالی که بعد از اینکه در لیگ امارات با نام جعلی بازی نکردی چه احساسی داری گفت: خدا را شکر. خیالم راحت است که در کشور خودم بازی میکنم.

خلعتبری درباره پست بازی خودش نیز تاکید کرد: من در گوش راست در نقش مهاجم هستم اما همیشه در زمین جابهجا میشوم تا بتوانم برای تیمم موثر باشم.

وی در پاسخ به سوالی درباره گلزنیهایش نیز گفت: من همیشه عاشق گلزنیام اما همینجا به هواداران میگویم من هرگز قول گلزنی ندادهام و نمیدهم اما برای موفقیت پرسپولیس و تیمم و رسیدن به هدفش با تمام وجودم تلاش میکنم.

خداحافظ آپاچی

8. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    6 پرسپوليسي فيكس كه فولادشهر را مثل كف دست مي شناسند!

پيام صادقيان،محمد رضا خلعتبري و حسين ماهيني چند فصل براي ذوب آهن بازي كرده اند . بنگر و حسینی هم سابقه ی بازی در سپاهان را دارند

هر چند مدت هاست پرسپوليس در فولادشهر مقابل سپاهان برنده نشده و از زماني كه تيم زردپوش نصف جهان بازي هاي خانگي اش را در اين استاديوم برگزار مي كند آمار جالبي مقابل سرخ هاي تهران گرفته اما در تركيب امروز پرسپوليس بازيكنان زيادي هستند كه از بازي در فولادشهر استابل مي كنند.
    با اينكه هميشه اين بحث مطرح بوده كه سنگيني هواي فولادشهر كار را براي بازيكنان ميهمان در اين ورزشگاه سخت مي كند اما در كادر بازيكنان پرسپوليس شش بازيكن سابقه چندين فصل بازي در اين ورزشگاه را دارند و به احتمال فراوان از اين حيث و نشناختن ابعاد و كيفيت زمين مسابقه مشكلي احساس نخواهند كرد.پيام صادقيان،محمد رضا خلعتبري و حسين ماهيني چند فصل براي ذوب آهن بازي كرده اند و البته خلعتبري در فصل گذشته بازي هاي خانگي اش را در همين ورزشگاه برگزار مي كرده است.از طرفي بنگر و سيدجلال با سابقه 8 و 4 ساله در سپاهان تمام بازي هاي خانگي شان را در اين ورزشگاه كوچك و فلزي برگزار كرده اند و با تمام محاسن و معايبش آشنا هستند.
    اين مورد در خصوص سيد مهدي سيدصالحي كه دو مقطع براي سپاهان بازي كرده هم صدق مي كند تا تعداد پرسپوليسي هاي آشنا به زمين محل مسابقه به عدد 6 برسد.جالب اينجاست كه به احتمال بسيار زياد هر 6 نفر هم در بازي جمعه شب فيكس خواهند بود.اين يعني كه بيش از 50 درصد تركيب اصلي پرسپوليس فولادشهر را مثل كف دست مي شناسند و شايد اين مساله باعث نزديك شدن بازي و البته عاملي براي برتري پرسپوليس شود.
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. 5 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

"Be$t" (20th September 2013), ALI6 (20th September 2013), Arash 1990 (18th September 2013), A_MI_N (18th September 2013), zahralos (18th September 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

خانزاده:آخر نفهمیدیم آن اتفاقات به خاطر آب آلوده بود یا هوا

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم پرسپولیس گفت:.در مسابقه سال گذشته با سپاهان خیلی باید تمرکز می کردم که نیمه دوم را ببینم و متوجه شوم چه اتفاقی داخل زمین رخ می دهد.
    محمد رضا خانزاده درباره بازی روز جمعه سرخپوشان مقابل سپاهان از هفته دهم لیگ برتر عنوان کرد:به طور حتم مسابقه سختی در پیش داریم.تیم ما هم پس از بازی با گسترش تمرینات خوبی را پشت سرگذاشت و آماده بازی با سپاهان هستیم.

وی درباره اینکه فکر می کند پس از یک بازی نیمکت نشینی آیا در بازی با سپاهان به ترکیب اصلی تیمش بازمی گردد یا نه گفت:من در این زمینه اطلاعی ندارم و فقط می توانم بگویم اگر کادر فنی صلاح بداند در خدمت تیم خواهم بود و با تمام وجود بازی می کنم.در این چند روز سعی کردم به خوبی تمرین کنم و خوشبختانه دایی هم راضی بود.

مدافع پرسپولیس افزود:از خدا می خواهم روز جمعه بازی بی حاشیه ای را شاهد باشیم.اگر اینگونه شود قول می دهم یکی از زیباترین بازی های فصل را خواهیم دید.

وی درباره اتفاقات رخ داده در بازی فصل گذشته دو تیم در اصفهان گفت:مشکل خاصی در آن بازی رخ نداد و فقط من یک نیمه بازی را تار دیدم!شهاب گردان هم که کنار من نشسته بود شاهد است.البته خود او هم چنین شرایطی را داشت.ما هم نفهمیدیم آخر این اتفاقات از آب های آلوده بودند یا آب و هوای آنجا ولی هر چه بود خیلی اذیت شدیم.در مسابقه سال گذشته با سپاهان خیلی باید تمرکز می کردم که نیمه دوم را ببینم و متوجه شوم چه اتفاقی داخل زمین رخ می دهد.

مدافع پرسپولیس افزود:وقتی به رختکن رفتیم و بازی تمام شد محمد نوری،میثم نقی زاده و آقا مهدی(مهدوی کیا )حالشان بهم خورده بود.رنگ محسن بنگر هم کاملا زرد شده بود.یادم هست ما فولادشهر را ترک کردیم و به فرودگاه اصفهان رسیدیم و دیدیم محسن نیست.یکی از بچه ها تماس گرفت با تدارکات تیم گفت محسن تازه بلند شده و در رختکن زیر دوش است!

خانزاده افزود:بازی جمعه یکی از مسابقات حساس نیم فصل است و از بازی سال گذشته بسیار حساس تر خواهد بود.امیدوارم بی حاشیه برویم و بی حاشیه برگردیم.نتیجه هم دست خداست ولی ما برای برد می رویم.

خداحافظ آپاچی

12. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ALI6 (20th September 2013), Arash 1990 (18th September 2013), zahralos (18th September 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

نیلسون: هیچ وقت نفهمیدیم سال قبل در اصفهان چه اتفاقی افتاد / شیرجه بیهوده نمی زنم

پرسپولیس نیوز : نیلسون حالا به قدری در پرسپولیس و در دل هواداران جا افتاده است که گویی سالها است در جمع سرخپوشان حضور دارد. امروز فرصتی دست داد تا او پاسخگوی سوالات ما در سایت باشگاه پرسپولیس باشد. نیلسون امروز همچنین پاسخگوی سوالات خبرنگار یکی از پرتیراژترین روزنامههای برزیل و منطقه آمریکای جنوبی بود که این روزها در حال تهیه گزارشی از فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس است.

نیلسون خیلی زود در میان هواداران پرسپولیس محبوب شد، چه رازی در این مساله نهفته است؟

من اصلا فکر نمیکردم با این سرعت در دل هواداران پرسپولیس جا باز کنم. میدانم چه کار سختی است که محبوب هواداران فوتبال ایران بشوید ولی شاید راز این کار در خونگرمی ایرانیان، تعصب هواداران و فوتبال باشد. من تمام تلاش خودم را کردم تا برای پرسپولیس بهترین باشم. هواداران هم این را دیدند. آنها تیمشان را دوست دارند و کسی را هم که بتواند از دروازه تیمشان محافظت کند، دوست دارند و خدا را شکر میکنم در هر دو مورد موفق شدم.

کارشناسان میگویند هر دروازهبانی نقاط ضعفی دارد ولی تو با سرعت بالایت توانستی به موفقیت برسی؟

شاید مهمترین ویژگی من همین باشد. سرعت پاهایم و اینکه میتوانم دیدن و تصمیم گرفتن را با سرعت انجام بدهم. من اعتقاد دارم در فوتبال امروز که مرتب سریعتر میشود، هر فوتبالیستی برای موفقیت باید بتواند سریع تصمیم بگیرد و سریع عمل کند.

فکر میکنی تفاوت پرسپولیس در این فصل با فصل گذشته همین باشد؟

یکی از مهمترین دلایلش میتواند همین زیاد شدن سرعت بازی پرسپولیس باشد، چون فرصت را از حریف میگیرد.

میگویند نیلسون میتواند یک فصل را با یک پیراهن تمام کند. در بازی خیلی کم شیرجه میزنی؟

گاهی پیش میآید که مجبور به شیرجه زدن هم میشوم، اما فکر میکنم چارچوب دروازه و زوایای آن را به خوبی میشناسم و موقعیت آن را نسبت به توپ و بازیکنان، مرتب ارزیابی میکنم. سعی میکنم به جای اینکه مرتب این طرف و آن طرف بپرم، تمرکزم را روی این مساله بگذارم که کجا بایستم و احتمالاتی که برای بازیکنان حریف وجود دارد را ارزیابی کنم و آن وقت جای من با توجه به جایگاه سایر بازیکنان برای من قابل تشخیص است.

با این روش، سال قبل از بهترینها بودی، در این فصل هم در 9 بازی، 3 گل خوردی، فکر میکنی تا پایان فصل چند بازی بدون گل خورده داشته باشی؟

امیدوارم بتوانم نقش خودم را به خوبی ایفا کنم. در این گل نخوردنها من یکی از نقشها را دارم و بارها گفتهام که این محصول کار همه تیم است. امیدوارم بتوانم برای تیم و هواداران بهتر از این باشم.

این هفته در اصفهان برابر سپاهان بازی میکنید، دیداری که خاطرات خوبی را تداعی نمیکند، آن روز واقعا چه اتفاقی افتاد؟

هیچوقت نفهمیدیم چه شد. اصلا روز خوبی نبود. اگر برای خودم اتفاق نیفتاده بود شاید باورش برایم سخت بود. بازیکنان ما نمیتوانستند بدوند. حتی برای راه رفتن معمولی مشکل داشتند و با صورت به زمین میخوردند. بدون آنکه از خود حفاظت کنند. حال عمومی اکثر اعضای تیم بد بود. من هم دچار مشکل شدم ولی فقط 10 دقیقه طول کشید و بعد کنترلم را به دست آوردم. خیلی نگران شده بودیم. امسال این نگرانی را نداریم و فکر نمیکنم چنین حادثهای دیگر تکرار شود. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و به هدفمان که پیروزی است، برسیم.
    ویرایش توسط A_MI_N : 18th September 2013 در ساعت 17:47

خداحافظ آپاچی

14. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ALI6 (20th September 2013), Arash 1990 (18th September 2013), zahralos (18th September 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

کنفرانس مطبوعاتی دایی و کرانچار فردا برگزار میشود

پرسپولیس نیوز : کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان سپاهان و پرسپولیس فردا برگزار میشود. نشست خبری سرمربیان تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس پنجشنبه برگزار میشود.

زلاتکو کرانچار و علی دایی قبل از مصاف تیم های خود در هفته دهم رقابت های لیگ برتر، پنجشنبه 28 شهریورماه ساعت 19 و 40 رو در روی اصحاب رسانه قرار میگیرند.

این نشست در هتل سفیر واقع در خیابان آمادگاه برگزار می شود.

پرسپولیس وسپاهان روز جمعه از ساعت 20 به مصاف یکدیگر می روند.

خداحافظ آپاچی

16. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    کفشگري: براي کسب 3 امتياز ميرويم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس تاکيد کرد که اين تيم براي کسب 3 امتياز به ديدار سپاهان خواهد رفت.

مهرداد کفشگري در مورد شرايط پرسپوليس پيش از ديدار روز جمعه با سپاهان در چارچوب هفته دهم ليگ برتر گفت: خوشبختانه تيم ما شرايط خوبي دارد و فعلاً در رده دوم جدول ردهبندي قرار داريم. همه بازيکنان در شرايط خوبي به سر ميبرند و اميدوارم به 3 امتياز اين بازي دست يابيم.

به گزارش تسنيم، وي در پاسخ به اين سئوال که آيا پرسپوليس توانايي اين را دارد که در اصفهان به پيروزي برسد، اظهار داشت: مگر قرار است اتفاقي غير از اين رخ دهد؟ شک نکنيد براي 3 امتياز به اصفهان ميرويم. شايد در گذشته پرسپوليس در ورزشگاه فولادشهر به مشکل بر ميخورد اما امسال شرايط فرق ميکند. ما با برتري در اين ديدار هم از نظر تيمي، هم از نظر جدولي و هم از نظر شخصيت تيمي به شرايط خوبي ميرسيم و ميتوانيم براي قهرماني گام برداريم.

کفشگري در خصوص شرايط خود و اينکه در بازي برابر سپاهان به ميدان خواهد رفت يا خير، گفت: اگر مقابل سپاهان به ميدان بروم تمام تلاشم را انجام ميدهم تا بتوانم بازيکن مثمرثمري باشم. فوتبال روزهاي خوب و بد دارد اما در صورتي که بازي کنم بهترين عملکردم را در ميدان ارائه خواهم داد.

هافبک تيم پرسپوليس با اشاره به اينکه حضور علي دايي در جا افتادنش در پرسپوليس بسيار موثر بوده است، عنوان کرد: من با درخواست آقاي دايي به پرسپوليس آمدم و قطعاً حضور ايشان در راس کادر فني در بهتر شدن من و هماهنگ شدنم با تيم بسيار تاثيرگذار بوده است.

وي در واکنش به اين سئوال که آيا دوست نداشت در دربي 77 به ميدان برود، گفت: خيلي دلم ميخواست که در دربي بازي کنم اما حتماً قسمت نبوده است. من از اين مسئله ناراحت نيستم ولي اميدوارم بتوانم در بازي برگشت به عنوان بازيکن ثابت به ميدان بروم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

18. 3 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ALI6 (20th September 2013), A_MI_N (18th September 2013), zahralos (18th September 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس پیش از بازی سپاهان/آسیب دیدگی جزیی نیلسون و تمرین سانتر

پرسپولیس نیوز : آخرین تمرین تیم پرسپولیس پیش از بازی مقابل سپاهان برگزار شد. سرخپوشان از ساعت 10:30 صبح روز پنجشنبه آخرین تمرین خود پیش از ترک تهران برای بازی با سپاهان را پشت درهای بسته درفشی فر برگزار کردند.

*در این تمرین،بازیکنان پرسپولیس زیر نظر کادر فنی سانتر از جناحین و شوتزنی را تمرین کردند.

*محمد نوری همچون روز چهارشنبه به صورت جداگانه تمرین کرد.

*در یکی از بخش های تمرین در قسمت سانتر از جناحین،نیلسون در اثر برخورد با رضا نورمحمدی از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی جزیی شد و تحت مداوا قرار گرفت.به همین دلیل برای ضربات بعدی که از جناحین سانتر می شد،علیرضا حقیقی درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت.

*یک پیک موتوری بسته ای که شامل لباس بود برای محمد رضا خلعتبری آورده بود و پس از پایان تمرین به او تحویل داد.

*4 هوادار خانم از پشت درهای بسته درفشی فر و به سختی تمرین را تماشا کردند.

*سعید شیرینی،سرپرست پرسپولیس از حاضران در تمرین بود.

خداحافظ آپاچی

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین