در شب پيروزي پرگل بايرلورکورن مقابل ماينتس، تيم فوتبال بورسيا دورتموند مقابل نورنبرگ متوقف شد.

در شب دوم از هفته ششم بوندسليگا آلمان عصر امروز (شنبه) 5 ديدار به طور همزمان برگزار شد که در يکي از اين بازيها تيم فوتبال بورسيا دورتموند خارج از خانه خود به مصاف نورنبرگ رفت.

به نقل از تسنيم، شاگردان يورگن کلوپ که فصل جديد بوندسليگا را خوب آغاز کردهاند و هر 5 بازي اول فصل خود را با برد پشتسر گذاشتهاند در اين بازي به نتيجه يک بر يک رضايت دادند.

براي زردپوشان وستفالن آرهنا در اين ديدار مارسل اشملتزر (دقيقه 38) و براي نورنبرگ پر نيلسون (دقيقه 51) گلزني کردند.

اين بهترين فرصت است تا شاگردان پپ گوارديولا با گرفتن نتيجه لازم مقابل شالکه فاصله خود را با دورتمونديها به حداقل ممکن برسانند و حتي صدرنشيني را از شاگردان کلوپ بگيرند.

در ديداري ديگر هم هامبورگ که به تارگي تورستن فينک، سرمربي خود را به دليل کسب نتايج ضعيف اخراج کرده است در خانه خود پذيراي وردربرمن بود. اين بازي در نهايت با نتيجه 2 بر صفر به سود وردربرمن خاتمه يافت. گلهاي اين بازي را نيلس پترسن (دقايق 32 و 90) به ثمر رساند.

بايرلورکوزن هم در ديداري پرگل 4 بر يک در خانه ماينتس به برتري رسيد. لورکوزن در اين ديدار توسط رابي کروس (دقايق 19و 45)، لارس بندر (دقيقه 38) و استفان کسلينگ (دقيقه 59) به گل رسيد و تنها گل ماينتس را يونس مالي (دقيقه 82) به ثمر رساند.

در ساير ديدارهاي برگزار شده هم نتايج زير رقم خورد:

* هانوفر 2- آگزبورگ يک

* ولفسبورگ 2- هوفنهايم يک

در مهمترين ديدار هفته ششم بوندسليگا هم از ساعت 20 امشب تيم فوتبال شالکه در ورزشگاه ولتينس آرهنا پذيراي بايرنمونيخ، مدافع عنوان قهرماني است.

پرونده هفته ششم بوندسليگا فردا (يکشنبه) با 2 ديدار بسته خواهد شد که در نخستين بازي فرايبورگ در خانه خود با هرتابرلين مصاف ميکند و در آخرين ديدار اين هفته اينتراخت فرانکفورت ميهمان اشتوتگارت خواهد بود.