به دایی گفتم به خاطر مادر، همسر و دخترت که دنیای تو هستند آرام تر باش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: به دایی گفتم به خاطر مادر، همسر و دخترت که دنیای تو هستند آرام تر باش

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

به دایی گفتم به خاطر مادر، همسر و دخترت که دنیای تو هستند آرام تر باش

پرسپولیس نیوز : عضو پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:اگر ببنیم برخی افراد به کارشان ادامه می دهند و می خواهند فقط در ظاهر حامی علی دایی باشند و در باطن پشتش را خالی کنند،نام شان را به هواداران می گویم تا آنها از همه چیز باخبر شوند.

حسین محمدی که از نزدیکان پروین و هدایتی است و پس از دوری از پرسپولیس رو به چاپخانه داری آورد درباره شکست پرسپولیس مقابل سپاهان عنوان کرد:در این همه سال که در کنار پرسپولیس بوده ام این باخت شاید تنها شکستی بود که من را زیاد ناراحت نکرد.دلیلش هم روشن بود.به نظر من این باخت از پیش تعیین شده بود.وقتی سوت آغاز مسابقه زده شد،برایم واضح بود که پرسپولیس سالم از این مخمصه بیرون نخواهد آمد.

وی ادامه داد:قهرمانی در سالهای گذشته هم بارها و بارها به پرسپولیس لطمه زده بود و این بار هم زهرش را ریخت.متاسفم که با احساسات میلیونها هوادار پرسپولیس در این مسابقه بازی شد.خیلی از هواداران با من تماس دارند و به شدت از این شرایط ناراحت و دلخور بودند.سال قبل به رییس جمهور وقت نامه ای نوشتم که پرسپولیس یک بیمار سرطانی است و بعدا نوشتم که پرسپولیس مرد.امروز به نظرم پرسپولیس دوباره جان گرفته و این خیلی بد است که با چنین حق کشی هایی تیم را به چالش ببرند.

عضو اسبق هیات مدیره پرسپولیس درباره عکس العمل های دایی در برابر محسن قهرمانی در هنگام بازی گفت:ما در فوتبال دو نوع مربی داریم.یکی مربیانی مثل علی پروین که روی نیمکت می نشستند و حرفهایشان را از طریق دستیارانشان به زمین منتقل می کردند.گروه دوم مربیانی که کنار خط هستند.دایی اساسا مربی نیمکتی نیست.او هر جا بوده،چه وقتی بازی می کرد و چه امروز که مربیگری می کند،به کارش تعصب دارم.خیلی اتفاق بدی است که آدمی مثل دایی را که تقریبا همه عناوین بزرگ در فوتبال جهان را کسب کرده است اینطور آزرده خاطر می کنیم.

وی ادامه داد:اتفاق بدتر این است که در آن شرایط بحرانی سرپرست تیم نظاره گر حوادث است و کمکی به آرام شدن دایی در 5 دقیقه آغازین بازی نمی کند.سرپرست آنچنان که از اسمش روشن است پدر یک تیم است.روی نیمکت نفر می نشیند و باید مثل نفر اول رفتار کند.دایی در آن لحظات سخت و دشوار خودش فریاد می کشید.اگر یک فوتبالی کاربلد کنار او روی نیمکن بود،این اتفاق می افتاد؟

محمدی افزود:متاسفم که پرسپولیس این روزها از داشتن یک سرپرست واقعی که جزو ارکان تیم محسوب می شود محروم است.این آقا نشان داد این کاره نیست.من برای رویانیان احترام زیادی قائل هستم ولی نمی دانم چرا این فرد را روی نیمکت گذاشته و به حرف پیشکسوتان،رسانه ها و جامعه فوتبال هم توجهی ندارد.

وی تاکید کرد:واقعیت تلخی وجود دارد و آن این است که دایی امروز در پرسپولیس خیلی تنهاست.من به صراحت می گویم که برخی در خود پرسپولیس هستند که دلشان با دایی نیست.به های و هویشان نگاه نکنید.خدا از نیت شان باخبر است اما من به عنوان یک پرسپولیسی که زمان قهرمانی این تیم در آسیا در سال 70 مسولیت داشتم و روزهایی را دیدم که 5 سال پی در پی قهرمان شدیم، معتقدم دلها در پرسپولیس امروز یکی نیست.فعلا نمی خواهم بیش از این درباره این مساله حرفی بزنم اما اگر ببنیم برخی افراد به کارشان ادامه می دهند و می خواهند فقط در ظاهر حامی علی دایی باشند و در باطن پشتش را خالی کنند،نام شان را به هواداران می گویم تا آنها از همه چیز باخبر شوند.

محمدی ادامه داد:چند روز پیش با دایی صحبت کردم و گفتم به عنوان کسی که 20 سال است با او دارم نگرانش هستم که خدای ناکرده روی این نیمکت سکته کند.وقتی کنار زمین است ببینید چطور رگ گردنش بیرون می زند.به دایی گفتم به خاطر مادر، همسر و دخترت که دنیای تو هستند،کمی آرام تر باش.فوتبال می آید و می رود ولی اگر به سلامتت لطمه بخورد شاید دیگر قابل جبران نباشد.

محمدی همچنین گفت:امیدوارم در ورزش ما روزی همه چیز در جای خودش قرار بگیرد و از این هرج و مرج امروزی خلاص شویم.سوال من این است که آیا سازمان بازرسی فقط برای محمد دادگان بود؟از او که ریالی تخلف پیدا نشد،آیا پس از دادگان در این ورزش تخلفی نشد که همه سکوت کردیم؟

وی افزود:کسی که بخواهد کار خیری انجام بدهد به دنبال هو و جنجال نیست.امروز فردی که بانی آمدن محمد رضا خلعتبری به پرسپولیس بود و پول این انتقال را جور کرد کجاست؟آیا پس از این اتفاق دیدید که حسین هدایتی بیاید و خود نمایی کند؟مصاحبه ای انجام بدهد؟فردی مثل حسین هدایتی باید دیگر چه کند که در این ورزش قدرش را بدانیم؟افراد دیگر پزش را دادند.البته رویانیان در این چند روز تماس های زیادی با او داشته تا به نوعی از این فرد تشکر کند اما به نظرم در ورزش ما هیچوقت امثال هدایتی به حق شان نمی رسند.کلا حق مطلب را درباره افراد به جا نمی آوریم.
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

2. 8 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (22nd September 2013), 888 (22nd September 2013), Ati*red (22nd September 2013), FaRsHaD_8 (22nd September 2013), Love2013 (22nd September 2013), Majid:62 (22nd September 2013), masoud99 (22nd September 2013), Mohammadreza (22nd September 2013)

نام واقعی
    نوریا
    استاتوس
    با اسفندیا نپر لب پر میشی :))
    شغل و حرفه
    دکتر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,227 بار در 711 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    خوب راست میگه دیگه
    آروم باش فرمانده.......

برگرد اسطوره ی من...

برگرد مرد پاییزی!

این همه درد نه بزرگ مرد لایق تو نیست

تو برگی سرخ از وسط پاییزی ک همیشه سبزی

تو همان خان هشتم جا مانده ی شاهنامه ی پرسپولیسی

تو خوده عشقی وصله ب جانی

تو را باید روی سر گذاشت جادوگر قلب ها

تو از جنس مایی..دستت بوی مردم میدهد...دلت بوی ایران

گویا خدایت در تو فقط کرم دمیده...کریمی ک با ما اشک میریزی...برای ما میسوزی ....برای ما میجنگی

پاهایت را باید روی چشم گذاشت هشت مقدس من

نبینم روزی را ک پیشانیت ب گوشه های میدان میخورد

نبینم خدافظی ات را شیر مرد

.

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    عشقمی شهریار ..........
    مواظب سلامتیت باش ...........
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

5. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*Nooria* (22nd September 2013)

نام واقعی
    ZahRa
    استاتوس
    خدایا پرسپولیسمو نجات بده
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    خداییش تو بازی سپاهان خیلی حرص خورد هوادارا هم همینطور خدا از این قهرمانی نگذره

7. کاربر مقابل از TERMEH-2014 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*Nooria* (22nd September 2013)

نام واقعی
    سمیرا
    استاتوس
    پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله
    شغل و حرفه
    روانشناس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain