جملات کلیدی علی دایی در مورد قهرمانی در برنامه نود 92/07/01
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: جملات کلیدی علی دایی در مورد قهرمانی در برنامه نود 92/07/01

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

جملات کلیدی علی دایی در مورد قهرمانی در برنامه نود 92/07/01

• من باور نمی کنم خطایی که هفت - هشت ثانیه طول کشیده رو داور و کمکش ندیده باشن
    • زاویه دید آقای قهرمانی به نحویه که حتما این صحنه رو دیده(فیلم بازی رو چندین بار دیدم ضمن اینکه برای زاویه دید آقای قهرمانی عکسهای روزنامه خبر ورزشی هم هست)
    • فرضا آقای قهرمانی اون صحنه سالتو بارنداز شجاع خلیل زاده رو ندیده ؛ ولی بعد از لگد میثم حسینی که داور اونو دیده و حسینی رو اخراج کرده ؛ شجاع خلیل زاده کف گرگی تو صورت حسینی میزنه. اینو که دیدی چرا خلیل زاده را با کارت جریمه نکردی
    • (بعد از این که قهرمانی گفت من به امام رضا متوسل میشوم) آقای قهرمانی امام رضا فقط متعلق به شما نیست. امام رضا امام تمام مسلمانان هست لطفا اینقدر حاشیه نرو و در مورد داوری صحبت کن
    • آقای قهرمانی که میگی به امام رضا اعتقاد دارم شما با یه تصمیم اشتباه مرتکب حق الناس نسبت به چهل میلیون هوادار پرسپولیس شدی
    • آقای قهرمانی شما دیروز یکی از همکارانت رو فرستادی دفتر بیمه من تا واسطه بشه و از من بخواد قضیه رو ماست مالی کنم. چرا اینو تو برنامه نود مطرح نکردی
    • آقای قهرمانی سه سال قبل تو بازی راهآهن و مس ؛ یه پنالتی مشکوک برای مس گرفتی و گل دقیقه نودوسه رضا نورمحمدی برای راه آهن که کاملا سالم به ثمر رسید رو مردود اعلام کردی
    • شما میگویی یکسال است که با آقای مولایی تماس تلفنی نداشته ای ولی میتوان با گرفتن پرینت تماس فهمید که شما آخرین بار کی با ایشون تماس داشته ای
    • آقای قهرمانی من از شما خواهش میکنم به جرم افترا و تهمت از من شکایت کن و تا آخرش برو
    ویرایش توسط RASOOL 9 : 24th September 2013 در ساعت 10:13

2. 16 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (24th September 2013), a.nirpp (24th September 2013), amir77 (24th September 2013), Arash 1990 (25th September 2013), Behroozz (24th September 2013), CRIS 7 (24th September 2013), ebiredboy (24th September 2013), emrah20062007 (24th September 2013), FaRsHaD_8 (24th September 2013), KhanoOmi (24th September 2013), Love2013 (24th September 2013), Mohammadreza (24th September 2013), Raso8L (24th September 2013), SALAMI-FC (24th September 2013), Terminator2731 (24th September 2013), zahralos (24th September 2013)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    ببخشيد به شعور مردم نميتوانيم چيزي بگوييم. هرکسي ميتواند از خودش دفاع کند اما خواهشاً با شعور مردم بازي نکنيد.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

4. 8 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

a.nirpp (24th September 2013), amir77 (24th September 2013), Arash 1990 (25th September 2013), ebiredboy (24th September 2013), emrah20062007 (24th September 2013), Raso8L (24th September 2013), RASOOL 9 (24th September 2013), zahralos (24th September 2013)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    عجیب ولی واقعی؛ خبر ذیل را بخوانید
    خبرگزاری فارس
    :
    شاید اگر قرار بود زمان به عقب بازگردد کسی یا کسانی که دنبال سودجویی از یک پدیده ورزشی که در صنعت و حتی سیاست تاثیرگذاری بالایی دارد دوست داشتند بازی سپاهان و پرسپولیس به شکل دیگری رقم میخورد که مورد حمله قرار نگیرند.

6. 5 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (24th September 2013), a.nirpp (24th September 2013), Arash 1990 (25th September 2013), CRIS 7 (24th September 2013), emrah20062007 (24th September 2013)

نام واقعی
    مصطفی
    استاتوس
    خیلی دلم گرفته از خیــــلی ها
    شغل و حرفه
    طراح
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 1,581 بار در 530 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    به نظرم برنامه نود چیزی که نشون داد وضع داوری خیلی خرابه بعد میگن چرا تو جام های مختلف چرا از ایران داور نیست اون داوریم که نام نبرده بود به احتمال خیلی زیاد فغانی بود که دایی 1 لحظه از دهنش پرید فردوسی پورم بهش گیر داد که فغانی چیه

9. کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash 1990 (25th September 2013)

نام واقعی
    نوریا
    استاتوس
    با اسفندیا نپر لب پر میشی :))
    شغل و حرفه
    دکتر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,227 بار در 711 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    ولی خوب حالشو گرفت

برگرد اسطوره ی من...

برگرد مرد پاییزی!

این همه درد نه بزرگ مرد لایق تو نیست

تو برگی سرخ از وسط پاییزی ک همیشه سبزی

تو همان خان هشتم جا مانده ی شاهنامه ی پرسپولیسی

تو خوده عشقی وصله ب جانی

تو را باید روی سر گذاشت جادوگر قلب ها

تو از جنس مایی..دستت بوی مردم میدهد...دلت بوی ایران

گویا خدایت در تو فقط کرم دمیده...کریمی ک با ما اشک میریزی...برای ما میسوزی ....برای ما میجنگی

پاهایت را باید روی چشم گذاشت هشت مقدس من

نبینم روزی را ک پیشانیت ب گوشه های میدان میخورد

نبینم خدافظی ات را شیر مرد

.

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    خدا رو شکر پرسپولیس پاک ترین تیم ایرانه
    چه از نظر بازیکن - کادر فنی - مدیریت
    بنابراین وقتی از سکوت خانواده بزرگ پرسپولیس سوئ استفاده میشه تو چند سال اخیر؛ حالا که دیگه صبر خانواده بزرگ پرسپولیس لبریز شده بزرگترین حامیان مافیای فوتبال حاضرن حتی قهرمانی رو قربانی کنن و از رانت رسانه ای و صاحبان قدرتشون استفاده نکنن چون اوضاع خیلی بی ریخته، تا خودشون نجات پیدا کنن
    در مورد پرسپولیس فقط میشود گفت :

• طلا که پاکه چه منتش به خاکه
    • ندزد نترس

12. 4 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

"Be$t" (24th September 2013), Arash 1990 (25th September 2013), CRIS 7 (24th September 2013), emrah20062007 (24th September 2013)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

عزیزالله محمدی :چند داور منشوری بودند ولی با سفارش برگشتند

وی درباره اینکه تاج اعلام کرده دریافت رشوه مربوط به دوره قبلی سازمان لیگ بوده، گفت: من آن زمان چیزی در این خصوص نشنیدم. به هر حال تاج این موضوع را به علیپور (دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال) اعلام کرده و قرار است وی این مسئله را پیپگیری کند.رئیس پیشین سازمان لیگ برتر، در پاسخ به سئوالی مبنی بر صحت ادعای زد و بند بعضی از داوران و ارائه پیشنهاد مالی به بعضی از باشگاهها، یادآور شد: بحث داوری چند سالی است که مطرح شده است. آن زمان که بحث منشور اخلاقی مطرح بود و من در سازمان لیگ بودم چند داور را محروم کردیم ولی خود مسئولان کمیته داوران اصرار داشتند که این داوران به عرصه قضاوت بر گردند.محمدی ادامه داد: همان موقع بعضی از داوران برای همیشه از داوری خدحافظی کردند. منشور اخلاقی داشت این کار را درباره داوران انجام میداد ولی متاسفانه بعضی از مسئولان وارد این قضیه میشدند و میگفتند شما حق ندارید دخالت کنید.وی با بیان اینکه سه، چهار داور و کمک داور شامل این موضوع میشدند، تاکید کرد: این داوران حتی پنج هفته قضاوت نکردند ولی بعدا با سفارش برگشتند. به هر حال این صحبتهایی که این روزها مطرح میشود یا درست است یا غلط. اگر ادعاهای مطرح شده درست است که باید با خاطیان برخورد جدی کرد وگرنه با افرادی که آنرا در رسانهها منتشر میکنند و اتهام میزنند باید برخورد شود.

14. 3 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (24th September 2013), emrah20062007 (24th September 2013), zahralos (24th September 2013)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

سيار :در آلمان درصورت سرزدن حركات عجيب و غريب بلافاصله آنان را كنار مي گذارند.

سيار اظهار داشت: محسن قهرماني اشتباه چنداني نداشت اما در يك صحنه قضاوتي فاجعه بار كرد .
    وي گفت: اعتراض دوستان غير حرفه اي است، داوران ما درشرايطي قضاوت مي كنند كه در ميادين ورزشي به آنها فحاشي مي شود؛ به همين دليل زنان را به ورزشگاه راه نمي دهند.
    وي گفت: در المان هم حواشي داوران زياد است اما در صورت سرزدن حركات عجيب و غريب از داوران، بلافاصله آنان را كنار مي گذارند.
    سيار اظهار داشت: در آلمان دائم به داوران ياد مي دهند كه در داخل زمين بايد چگونه رفتار كنند تا شان آنها حفظ شودچرا كه دنيا اعتقاد دارد شخصيت داور بالاست و اوست كه مي تواند شخصيت خود را حفظ كند.
    وي گفت: من به ياد ندارم كه تاكنون داوري در ايران را به دليل اشتباهات فاحش يا رفتارهاي غير طبيعي كنار گذاشته باشند.
    به گفته وي آموزش هم اصلي مهمي است كه هم در بعد رفتار و هم در بعد قضاوت بايد در اولويت باشد.اين مهم در ايران بايد جدي گرفته شود.

16. 2 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (24th September 2013), emrah20062007 (24th September 2013)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

نصيرزاده : داوري عين فوتبال هر كشور است

هوشنگ نصيرزاده كارشناس داوري معتقد است كه داوري عين فوتبال هر كشور است و به داوران درايران آموزش هاي لازم براي رفتارهاي درست در زمين داده مي شود اما وقتي داخل زمين مي روند، تقريبا خارج از كنترل رفتار مي كنند البته اين موضوع در جهان هم صادق است.
    وي گفت: به همين دليل كارشناسان مي گويند كه اشتباهاتي كه داور انجام مي دهد، كاملا فردي است نه تشكيلاتي.
    نصيرزاده اظهار داشت: به عبارت ديگر اگر داوري خيلي خوب قضاوت مي كند، مهارت هاي فردي خود را به نمايش مي گذارد و برعكس.
    وي در خصوص قهرماني و رفتارهاي خاصش هم گفت: معتقدم كه او دوست دارد، ديده شود. اما اين شغل با اين عقيده سازگار نيست چرا كه بهترين داوران جهان افرادي هستند كه در بازي ديده نشوند و مهمتر اينكه هيچ فردي براي ديدن داور به استاديوم نمي رود يا پاي تلويزيون نمي نشيند.
    وي گفت: متاسفانه ما در چيدمان داوري ها هم مشكل داريم، بطور مثال، قبل از بازي پرسپوليس و سپاهان، پرسپوليسي هاازانتخاب قهرماني براي اين ديدار ناراضي بودند و پيش زمينه داشتند.
    نصيرزاده افزود:ما بايد داوري را براي اين مسابقه حساس انتخاب مي كرديم كه دوتيم در خصوص او پيش زمينه فكري نداشته باشند.
    وي گفت: قهرماني درليست سياه پرسپوليسي ها قرار دارد وقراردادن او براي اين بازي كار درستي نبود چرا كه سرمربي پرسپوليس پيش از بازي ادعا كرده بود كه او به نفع سپاهان سوت خواهد زد.
    نصيرزاده اظهار داشت: اكثر اعضاي خانواده داوري ايران از اتفاقي كه براي محسن قهرماني پيش آمده ناراحت هستند چرا كه داور مورد علاقه ما بود اما روش كار او اشتباه است.

18. 2 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (24th September 2013), emrah20062007 (24th September 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین