پولادي: براي بازي کردن عجله نميکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پولادي: براي بازي کردن عجله نميکنم

نام واقعی
    بــهــــــــــــــــــروز
    استاتوس
    عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
    شغل و حرفه
    درس خـونـدن !
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

پولادي: براي بازي کردن عجله نميکنم

مهرداد پولادي مي گويد براي بازگشت به تمرينهاي گروهي عجله نميکند.

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس درباره آغاز تمرين دويدن خود بعد از مدتها اظهار کرد: شکر خدا بعد از 7 ماه مصدوميت از روز گذشته تمرين دويدن را شروع کردم. خوشبختانه مشکلي نداشتم و اميدوارم هرچه زودتر بتوانم به ميادين برگردم و به پرسپوليس کمک کنم.

به گزارش ايسنا،او در پاسخ به اين سوال که طبق پيش بيني پزشکان چه زماني ميتواند در تمرينهاي گروهي شرکت کند، گفت: از آنجايي که مدت زمان زيادي از ميادين دور بودم بايد سه، چهار هفته خوب بدنسازي کنم. نميخواهم ريسک کنم و براي بازي کردن عجله نمي کنم. در هفتههاي پيشرو زير نظر مولايي بدنسازي ميکنم تا به اميد خدا زودتر بازگردم.

پولادي با تشکر از همه کساني که در اين مدت به يادش بودند، گفت: مصدوميت ناخواستهاي برايم پيش آمد. در واقع اتفاق کوچکي بود که بزرگ شد اما حتما خيري در آن بوده است. با اين حال دوره اين آسيب ديدگي تمام شد و من الان تمرکزم روي بازگشت هرچه سريعتر به ميادين است. جا دارد همين جا از همه کساني که در اين مدت به من کمک کردند و به فکرم بودند تا دوره سخت مصدوميت را پشت سر بگذارم تشکر کنم.

او گفت: دوست دارم بعد از حضور در پرسپوليس يک بار ديگر به تيم ملي دعوت شوم. بنابراين سعي مي کنم با آمادگي کامل وارد ميادين شوم تا از مصدوميت مجدد احتمالي جلوگيري شود.

مدافع پرسپوليس درباره شرايط اين تيم بعد از شکست جنجالي مقابل سپاهان هم گفت: آن بازي تمام شد و اگر بخواهيم همچنان به اتفاقات بازي مقابل سپاهان فکر کنيم، بازيهاي بعد را از دست ميدهيم. خوشبختانه بازيکنان در شرايط خوبي هستند و فکر و ذکرشان اين است که سه امتياز بازي مقابل فجرسپاسي را بگيرند. امتيازهاي بازيهاي خانگي اهميت ويژهاي براي ما دارد و بايد آنها را به دست بياوريم.

. . .

2. 2 کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (25th September 2013), zahralos (25th September 2013)