اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - فجر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - فجر

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

اخبار ، حواشی و مصاحبه های بازی پرسپولیس - فجر

به نام آنکه پرسپولیس را آفرید تا استقلال بی سرور نماند

با سلام خدمت تیفوسیهای عزیز ...

لطفا تمام حواشی ، اخبار ، مصاحبه ها از بازی پرسپولیس و فجر سپاسی در هفته ی یازدهم لیگ برتر رو اینجا قرار بدین تا از ایجاد تایپیک های اضافی خوداری بشه ...

ضمنا برای هرگونه بحث و گفتگو درباره ی این بازی به تایپیک زیر مراجعه کنید

تایپیک بحث و گفتگو

با تـــــــــــــــــــشکر از همراهی شما ...

پرسپولیس - فجرسپاسی

پنج شنبه 4 مهر 92 ساعت 17:20 ورزشگاه آزادی تهران

داوران : محمدرضا اکبریان - بابک داوری - علی میرزابیگی - جواد شرفی - ناظر: حسین عسگری

خداحافظ آپاچی

2. کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (26th September 2013)

نام واقعی
    majed
    استاتوس
    تیفوسی 2 آتیشه.....
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    emon zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Spain
    تشکر شده 173 بار در 47 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کیا میرن استادیوم؟

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

11، هفته شانس پرسپوليس

پرسپولیس در هفته هاي يازدهم ادوار لیگ برتر، صاحب 5 پيروزي شدهاند و در مقابل، 6 تساوي و يك شكست را هم در كارنامه دارند.

جام ورزشی؛ در تمام سالهايي كه از ليگ برتر پشت سر گذراندهايم، پرسپوليس فقط يك بار در هفته يازدهم ناكام بوده است. پرسپوليسيها در دوازده دوره پيشين ليگ برتر و در هفتههاي يازدهم اين رقابتها، صاحب 5 پيروزي شدهاند و در مقابل، 6 تساوي و يك شكست را هم در كارنامه دارند.

جالب اما اينكه تنها شكست تيم قرمزپوش پايتخت در هفتههاي يازدهم ادوار گذشته ليگ برتر به فصل دهم برميگردد كه پرسپوليس در دربي 69 مقابل استقلال تن به شكست يك بر صفر داد. همچنين پرسپوليس امروز در حالي از هفته يازدهم ليگ به مصاف فجرسپاسي ميرود كه هيچگاه در اين هفتهها با فجرسپاسي ديدار نداشته و اين رويارويي براي اولينبار در هفته يازدهم به وقوع خواهد پيوست.

پرسپوليس در فصلهاي اول، سوم تا پنجم و همچنين فصل هشتم همه رقيبانش در هفته يازدهم را شكست داده و در 6 فصل ديگر برابر حريفان به تساوي رسيده است. آنهم در حالي كه يك فصل پيش، همين تيم در شرايطي كه محمود ياوري را بالاي سر خود داشت، پرسپوليس را در ورزشگاه آزادي شكست بدهد اما در دور برگشت در ورزشگاه حافظيه مغلوب قرمزپوشان شد.

نكته جالبتر اينكه پرسپوليس در فصل جاري همه امتيازهاي بازيهاي خانگياش را به دست آورده اما در بازيهاي خارج از خانه چيزي بيشتر از دو تساوي و سه شكست نصيبش نشده و اگر قرار بر تكرار روند يك برد در ميان هفتههاي پيش باشد، بايد امروز منتظر پيروزي پرسپوليس باشيم.

خداحافظ آپاچی

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

می خواهیم مقابل پرسپولیس هت تریک کنیم

مدافع چپ پای فجر سپاسی گفت: «یکی از محبوب ترین تیم های ایران روی کاکل جوانانی مثل عالیشاه، پیام صادقیان، خانزاده و ... می چرخد.»

جام ورزشی؛ این که می گویند فجرسپاسی مکتب اخلاق است، بی دلیل نیست. این تیم شیرازی تا دلتان بخواهد بازیکن بااخلاق دارد و یکی از همین مردان بااخلاق، محمد انصاری پدیده خط دفاعی فجرسپاسی است.
    محمد انصاری که از استقلال به شیراز رفته و برای چندمین بار از سوی علیرضا منصوریان به تیم ملی امید دعوت شده، یکی از پدیده های فجرسپاسی در دوره قبلی لیگ برتر و فصل جاری است. وقتی با او تماس گرفتیم تا به بهانه بازی با پرسپولیس حرف هایش را بشنویم، با تواضع جواب داد: «کاش به جای من با بزرگترهای تیم مثل مهرزاد معدنچی، مهرداد کریمیان، سیامک کوهنورد و ... صحبت می کردید. اگر هم دنبال پدیده هستید که دانشگر مدافع وسط فجرسپاسی حدود دو سال از من کوچک تر است و با 20 سال سن پدیده تیم ماست.» کلی با انصاری کلنجار رفتیم تا قانع شد به این چند سوال جواب بدهد... خودتان این گفت و شنود را بخوانید؛
    * از شرایط فجرسپاسی در آستانه بازی با پرسپولیس بگو؟
    - بعد از آمدن آقای یاوری، شرایط تیم تغییر کرده و با 3 امتیازی که از استقلال صنعتی گرفتیم، از لحاظ روحی آماده شکست دادن پرسپولیس هستیم.
    * یعنی فکر می کنی بتوانید پرسپولیس را ببرید؟
    - ما دو فصل پی در پی پرسپولیس را در تهران بردیم و حالا می خواهیم با کسب برد سوم هت تریک کنیم.
    * نمی ترسید بعد از آن که در اصفهان شرایط داوری به ضرر پرسپولیس بود، این بار اشتباهات داوری به نفع حریف باشد؟
    - ترجیح می دهم درباره مسائل حاشیه ای حرفی نزنم اما معتقدم ما باید حواس مان را جمع کنیم و اجازه ندهیم شرایط به ضررمان شود. باید خیلی هوشمندانه بازی کنیم تا بی دلیل کارت زرد و قرمز نگیریم.
    * خیلی ها معتقدند چون محمود یاوری در این فصل یک بار همراه مس مقابل پرسپولیس بازی کرده، فجرسپاسی با این مربی شانس زیادی برای امتیاز گرفتن از پرسپولیس دارد...
    - من هم همین اعتقاد را دارم. به هر حال آقای یاوری بهتر از هر مربی دیگر به نقاط ضعف و قوت تیم آقای دایی آگاه است و این ما هستیم که باید توصیه های ایشان را مو به مو اجرا کنیم تا دست پر به شیراز برگردیم.
    * انگار از همکاری دوباره با آقای یاوری خیلی خوشحالی؟
    - صد درصد... البته برای آقای پیروانی هم احترام زیادی قائل هستم و معتقدم اگر ایشان مشاوران خوبی داشت، خیلی بهتر از اینها نتیجه می گرفت چون ما با آقای پیروانی خوب بازی می کردیم اما بد نتیجه می گرفتیم. در مورد آقای یاوری هم باید بگویم محمود خان من را از استقلال به فجرسپاسی آورد و به من اعتماد کرد تا در لیگ برتر بازی کنم. طبیعی است از همکاری دوباره با ایشان راضی باشم.
    * یک نگرانی درباره فجرسپاسی کم تجربگی بازیکنان شما به خصوص در خط دفاعی است...
    - ببخشید حرف تان را قطع می کنم. من منکر نقش تجربه در فوتبال نیستم اما الان در اکثر تیم های لیگ برتری جوانان حرف اول را می زنند. به همین پرسپولیس نگاه کنید، یکی از محبوب ترین تیم های ایران روی کاکل جوانانی مثل عالیشاه، پیام صادقیان، خانزاده و ... می چرخد. الان دیگر اسم ها کارایی ندارند و آمادگی جسمانی و نیروی جوانی به موازات تاکتیک پذیری حرف اول و آخر را می زند. در جمع بازیکنان باتجربه هم آنهایی موفق هستند که آمادگی بدنی بالایی دارند، نه آنهایی که اسم و رسم دار هستند.
    * اگر موافقی کمی هم درباره تیم ملی امید حرف بزنیم... همراه تیم منصوریان به عمان می روی؟
    - قبل از هرچیز از آقای منصوریان بابت اعتمادی که به من دارند ممنونم. من در تیم ارتش هم در خدمت ایشان بودم و حالا قرار است همراه تیم امید به عمان برویم و طی روزهای شانزدهم تا بیست و یکم مهرماه ضمن برپایی اردوی آماده سازی در این کشور، دو بازی تدارکاتی با تیم ملی عمان داشته باشیم. کارهای پاسپورت و ویزای من انجام شده و اگر مشکل خروجی نداشته باشم، در خدمت تیم امید هستم.
    * و حرف پایانی؟
    - ممنونم که با من تماس گرفتید اما کاش با بزرگترهای تیم صحبت می کردید. من وظیفه دارم به کسوت همبازیان خودم که سالهاست در فوتبال ایران زحمت می کشند، احترام بگذارم. مکتب فجرسپاسی مکتب احترام و اخلاق است.

خداحافظ آپاچی

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

فهرست بازیکنان پرسپولیس برای بازی امروز مشخص شد

علی دایی اکثر بازیکنان ذخیره هجومی تیم خود را از لیست تیمش برای دیدار با فجرسپاسی کنار گذاشت.

جام ورزشی؛ پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف فجرسپاسی خواهد رفت و علی دایی لیست خود را مشخص کرده است.

براین اساس، نیلسون، علیرضا حقیقی، رضا حقیقی، سید جلال حسینی، امید عالیشاه، پیام صادقیان، سیدمهدی سیدصالحی، قاسم دهنوی، غلامرضا رضایی، رضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، هادی نوروزی، محمد نوری، مهرداد کفشگری، محمدرضا خلعتبری، محسن بنگر، حمید علیعسگر، مارکو و حسین ماهینی بازیکنانی هستند که برای بازی با فجر به اردو رفتند.

وی نفراتی مثل امیر عابدزاده، رضا محمدی، یونس شاکری، میلاد غریبی، مهرداد پولادی و عباس زاده را از فهرست تیم برای این بازی خط زده است. ضمن اینکه میثم حسینی هم برای این بازی محروم است.

بیرون گذاشتن سه مهاجم (شاکری، عباس زاده و غریبی) از نکات جالب لیست دایی برای دیدار با فجرسپاسی است.

سرمربی قرمزها قصد دارد در این بازی از نیروهای باتجربه مثل غلامرضا رضایی و هادی نوروزی به عنوان نفرات جایگزین استفاده کند.

خداحافظ آپاچی

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

ترکيب پرسپوليس براي ديدار با فجر مشخص شد

ترکيب تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار با فجر سپاسي مشخص شد.

به گزارش فارس، پرسپوليس با اين ترکيب مقابل فجر سپاسي به ميدان ميرود:

نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، عليرضا نورمحمدي، اميد عاليشاه، حسين ماهيني، محمد نوري، مهرداد کفشگري، پيام صادقيان، محمدرضا خلعتبري و سيدمهدي سيد صالحي.

ديدار دو تيم ساعت 17 و 20 دقيقه امروز در ورزشگاه آزادي آغاز ميشود.

خداحافظ آپاچی

نام واقعی
    بــهــــــــــــــــــروز
    استاتوس
    عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
    شغل و حرفه
    درس خـونـدن !
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

توقف پرسپوليس مقابل فجر در نيمه اول

تيم فوتبال پرسپوليس در نيمه اول مقابل فجرسپاسي متوقف شد.

اولين ديدار هفته يازدهم ليگ برتر بين دو تيم پرسپوليس و فجرسپاسي از ساعت 17 و 20 دقيقه در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 5 هزار تماشاگر آغاز شد که نيمه اول اين بازي با نتيجه مساوي بدون گل به پايان رسيد.

محمدرضا اکبريان داور مسابقه است.

فجر برخلاف تصور بازي را هجومي آغاز کرد ولي نتوانست از حملات خودش سودي ببرد و در ادامه بازي سرخپوشان بازي را در دست گرفتند که آنها نيز از برتري نسبي خود استفاده نکردند.

در دقيقه 25 مسابقه مدافعان فجر به اشتباه دروازه تيم خودي را باز کردند که در صحنه قبل از آن مهاجم پرسپوليس در موقعيت آفسايد قرار داشت.

پيش از اين بازي پرسپوليس با 17 امتياز در رده چهارم جدول و فجرسپاسي 9 امتيازي در رده چهاردهم قرار داشتند.

ساير ديدارهاي اين هفته فردا برگزار ميشود. استقلال نيز که بايد در نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا برابر اف سي سئول بازي برگشت را انجام بدهد در اين هفته نيز در ليگ برتر بازي نميکند.

. . .

9. کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_MI_N (26th September 2013)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    تبریک میگم برد خوبی بود!!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

شعار علیه همکار قهرمانی و خوشحالی عجیب سید صالحی

پرسپولیس نیوز : هواداران پرسپولیس علیه داور به عنوان همکار محسن قهرمانی شعار سر دادند. هواداران پرسپولیس در برخی دقایق که به تصمیمات داور اعتراض داشتند علیه داور شعار سر میدادند «همکار قهرمانی همینه همینه» که اشاره به قضاوت ضعیف این داور در دیدار پرسپولیس و سپاهان داشت.
    * در یک صحنه علی دایی بر سر نورمحمدی مدافع پرسپولیس فریاد کشید.
    * بازیکن فجر سپاسی که در یک موقعیت خودش را به زمین انداخته بود بعد از رفع موقعیت پرسپولیس به سرعت از زمین بلند شد که باعث شد هواداران پرسپولیس علیه یاوری شعار سر دهند و سرمربی فجر را به ضد فوتبال متهم کنند.
    * بلندگوی ورزشگاه 20 هزار تماشاگر را برای این دیدار اعلام کرد که به نظر بیشتر از تماشاگران حاضر در ورزشگاه بود.
    * فغانی و بهنام ابوالقاسمپور نیز در ورزشگاه حضور دارند.
    * سید صالحی بعد از گلزنی به سمت علی دایی رفت و با کشیدن موی سر او ابراز خوشحالی کرد.
    * پیام صادقیان بعد از گل به سمت نیمکت رفت و خلعتبری را در آغوش گرفت.
    * هواداران پرسپولیس بعد از گل علیه مهدی رحمتی دروازهبان استقلال شعار سر دادند و به شدت علی دایی را تشویق کردند.

خداحافظ آپاچی

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    سيدصالحي بهترين بازيکن شد

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس و بازيکن تيم فجرسپاسي بهترينهاي اين مسابقه شدند.

در پايان ديدار تيمهاي فوتبال پرسپوليس و فجر سپاسي سيد مهدي سيدصالحي مهاجم سرخپوشان عنوان بهترين بازيکن و محمدصالح خليلآزاد دروازهبان فجرسپاسي به عنوان بهترين بازيکن اخلاق انتخاب شد.

13. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_MI_N (26th September 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین