اصفهانيان: داور ديگري جايگزين قهرماني ميشود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اصفهانيان: داور ديگري جايگزين قهرماني ميشود

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

اصفهانيان: داور ديگري جايگزين قهرماني ميشود

رييس کميته داوران ميگويد همانطور که داوران را تشويق ميکنيم اگر ضعيف باشند به آنها قضاوت نميدهيم.

فريدون اصفهانيان پس از ديدار پرسپوليس برابر فجر سپاسي درباره آخرين وضعيت محسن قهرماني گفت: ما چندين بار گفتهايم هرکس هر صحبتي ميکند بايد براي آن مدرکي داشته باشد. بنده با آقاي قهرماني هم درباره بازي صحبت کردم اما درباره مسائل اخير با ايشان صحبتي نداشتم.

به گزارش فارس، او در پاسخ به اين سوال که آيا شعار «پنالتي، پنالتي» به داوران استرس وارد نميکند، بيان کرد: نه، فکر نميکنم اين شعار به داوران استرسي وارد کند.

رييس کميته داوران در پاسخ به اين سوال که آيا قهرماني براي مدتي به دليل اشتباهاتش از قضاوت کنار خواهد ماند، تصريح کرد: هر داوري در زمان خودش تشويق شده و هم در زمان خودش براي چند بازي يا مدتي مورد تنبيه قرار گرفته است. به هر حال اگر ايشان در قضاوتشان اشتباهات سنگيني داشته باشند به او قضاوت داده نميشود.

او در پايان اظهار کرد: همانطور که وقتي يک بازيکن ضعيف کند بازيکن ديگري جاي او را ميگيرد، در داوري هم اين مساله وجود دارد و اصلا هم بد نيست؛ چرا که خود من هم هميشه در اين پست نيستم و من هم اگر از کميته داوران بروم فردي جاي من ميآيد.

2. 4 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

elɴαz-нαɢнιɢнι (26th September 2013), RaMiN (26th September 2013), s A r A (26th September 2013), Terminator2731 (26th September 2013)