پرسپولیس در نخستین دیدار هفته یازدهم در ورزشگاه آزادی برابر فجرسپاسی با یک گل به برتری رسید.


به گزارش گل برتر gol.ir از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و در حضور بیست هزار نفر پذیرای فجرسپاسی شیراز بود که در نهایت این دیدار با تک گل سیدصالحی به سود پرسپولیس به پایان رسید.
علی دایی پرسپولیس را با ترکیب نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، امید عالیشاه، حسین ماهینی، محمد نوری، مهرداد کفشگری، پیام صادقیان، محمدرضا خلعتبری و سیدمهدی سید صالحی روانه میدان مسابقه کرد.

محمود یاوری نیز تیمش را در این بازی با محمد صالح خلیل آزاد،سعید قزلچی،محمد دانشگر،علیرضا جلیلی،محمد انصاری،مهرزاد معدنچی،حمید جوکار،مسعود ریگی،محمد حیدری،هادی ایمانی و جابر انصاری به میدان فرستاد.
نیمه نخست این دیدار کیفیت مطلوبی نداشت و توپ بیشتر در یک سوم میانی زمین در گردش بود، فجر برخلاف تصور بازی را هجومی آغاز کرد ولی نتوانست از حملات خودش سودی ببرد و در ادامه بازی سرخپوشان بازی را در دست گرفتند که آنها نیز از برتری نسبی خود استفاده نکردند. از اتفاقات قابل ذکر نیمه نخست گلی بود که پرسپولیسی ها به ثمر رساندند و داور به درستی آفساید اعلام کرد. زوج مهرداد کفشگری و محمد نوری نیز در میانه میدان نتوانستند انسجام کافی را داشته باشند و گره گشای پرسپولیس باشند.

نیمه دوم با شوت معدنچی و واکنش نیلسون در دقیقه 46 آغاز شد، در ادامه بازی مانند نیمه نخست کیفیت مناسبی نداشت و ضریب اشتباهات بازیکنان دو تیم زیاد بود، در دقیقه 67 جدی ترین موقعیت پرسولیس را غلامرضا رضایی از دست داد، ضربه ی رضایی را دروازه بان فجرسپاسی دفع کرد تا کماکان توپی از خط دروازه ها عبور نکند، در دقیقه 82 حرکت انفرادی پیام صادقیان با پاس طلایی به سیدصالحی همراه شد که سید صالحی قدر این توپ را دانست و توپ را به کنج دروازه فجرسپاسی فرستاد.
بازی در نهایت با برد میلیمتری پرسپولیس و کسب سه امتیاز خانگی به پایان رسید تا علی دایی بعد از باخت پر حرف و حدیث مقابل سپاهان نفس راحتی بکشد و هواداران را راضی به خانه هایشان بفرستد.
پرسپولیس با این برد با کسب 20 امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد و فجرسپاسی با 9 امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.