بالوتلی:از همه عذرخواهی نمی کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بالوتلی:از همه عذرخواهی نمی کنم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

بالوتلی:از همه عذرخواهی نمی کنم

مهاجم ميلان به صحبت در مورد اخراجش در ديدار مقابل ناپولي پرداخت و اعلام کرد به اين خاطر از همه عذرخواهي نخواهد کرد.

ماريو بالوتلي به خاطر رفتاري که از خود در شکست دو بر يک ميلان مقابل ناپولي از خود نشان داد به مدت سه جلسه از همراهي تيمش محروم شده است.

به گزارش فارس،سوپر ماريو به خاطر کارت زرد دومي که دريافت کرد، به عنوان بازيکن اخراجي محسوب شده و يک جلسه محروميت اتوماتيک براي وي در نظر گرفته ميشود. او به خاطر توهين به داور نيز دو جلسه محروم شده است. بالوتلي به خاطر رفتارش از همه عذرخواهي کرده اما يک بار ديگر از همه خواسته تا در مواجهه با او رفتار عادلانهتري از خود ارائه کند.

بالوتلي در اين مورد به گازتا دلو اسپورت گفت: معذرت ميخواهم به خصوص از همتيميهايم. کاري انجام دادم که نيازي به انجام آن نبود. قبول دارم که نبايد خيلي از چيزها را به زبان بياورم اما چيزي هست که نميتوانم آن را درک کنم. اگر ماريو خطاي بدي انجام دهد، جريمه و تنبيه ميشود و اگر بازيکن ديگري روي ماريو خطا ميکند، آن بازيکن نيز بايد جريمه و تنبيه شود. اين کار خيلي کم انجام ميشود. همه فقط خطاهاي من را ميبينند.

بالوتلي از چزاره پرندلي، سرمربي تيم ملي فوتبال ايتاليا نيز عذرخواهي کرد. اين موضوع ميتواند به دعوت شدن وي براي ديدارهاي راهيابي به جام جهاني برزيل منجر شود. از سوي ديگر بالوتلي معتقد است چنين رفتارهايي فقط در فوتبال ايتاليا با او ميشود.

«در اروپا اين طور نيست. کارتهاي قرمز براي همه يکسان است همان طور که کارتهاي زرد نيز به کسي که سزاوار آن است تعلق ميگيرد. اشتباه کردم و کنترل خودم را از دست دادم. بارها در طول بازي تحريک شدم اما اکنون عذرخواهي ميکنم. البته نميخواهم از همه عذرخواهي کنم زيرا کسي را به قتل نرساندهام.»

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (28th September 2013)