نمی خواهم شرمنده دایی و و هواداران بشوم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نمی خواهم شرمنده دایی و و هواداران بشوم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

نمی خواهم شرمنده دایی و و هواداران بشوم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيروزي تيم را به نشان دادن و گلزني خودم ترجيح ميدهم، فقط از خدا ميخواهم شرمنده علي دايي و هواداران نباشم و دشمن شاد نشويم.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، سيد مهدي سيد صالحي درباره گلزني در بازي با فجر افزود: هر چه بوده از لطف خدا و عنايت مرتضي علي (ع) بوده است. هيچ وقت در فوتبالم ادعايي نداشتهام و تمام فکر و ذکرم اين است که به عشق پيراهن تنم با تمام وجود بازي کنم و بتوانم مثمرثمر باشم و باري از روي دوش تيم بردارم، نه اينکه باري اضافه کنم.

وي ادامه داد: از روزي که به پرسپوليس آمدم از خداي بزرگ خواستم به آبروي قرآن به من آبرو بدهد تا جلوي هواداران، آقاي دايي و آقاي رويانيان شرمنده نشوم و دشمن شاد نشويم. حالا هم فکر نميکنم کاري کردهام ولي براي همين هم خدا را شکر ميکنم تا تقديري که براي ما تعيين کرده چه باشد.

مهاجم پرسپوليس خاطرنشان کرد: بين من و آن هواداري که براي تشويق پرسپوليس به ورزشگاه ميآيد، هيچ فرقي نيست. فقط من فوتباليست شدم و او کار ديگري انجام ميدهد اما فوتبال و پرسپوليس همه ما را با هم يکي ميکند. همه ما در پرسپوليس هستيم تا به هدف مشترکي برسيم. آقاي دايي تيمي از باتجربهها و بچههاي آيندهدار را جمع کرده که حالا هماهنگ شدهاند تا با درايت دايي حريفان را از سر راه برداريم.

سيد صالحي درباره اعتماد ويژهاي که علي دايي نسبت به او دارد و شرايطش براي ادامه گلزنيها تصريح کرد: من روز اول که از تراکتورسازي جدا شدم و به پرسپوليس آمدم در کنار بزرگي پرسپوليس و هواداران پرشمار باشگاه به خاطر وجود خود علي دايي آمدم. او را خيلي دوست دارم. دايي، آدم بسيار متشخص و با معرفتي است و هواي بازيکنانش را دارد. جداي از اينها خودم را مديون او ميدانم. او اولين نفري بود که مرا به تيم ملي دعوت کرد. قبل از آن در سپاهان آقاي گل جام قهرمانان آسيا شدم ولي در تيم ملي جايي نداشتم اما او من را از پيکان دعوت کرد. الان بعد از اينکه 10 تا 12 سال در بالاترين سطح بازي کردهام، فقط ميخواهم جلوي آقاي دايي و هواداراني که داريم رو سفيد باشيم. البته گلزني در پرسپوليس سخت است، چون حريفاني که جلوي پرسپوليس بازي مي کنند، ميل زيادي به کارهاي دفاعي دارند.

وي درباره اينکه شايد مشارکت او با بازيکنان ساير پستها باعث ميشود کمتر گل بزند تصريح کرد: من ميخواهم هواداران را خوشحال کنم و آنها با گلزني من خوشحال ميشوند ولي بين اينکه پيروزي تيم را به خودم ترجيح بدهم يا نشان دادن خود را فرق است. من اولي را انتخاب ميکنم. براي من پيروزي تيم مهم است. در زمين همه بايد به هم کمک کنيم. البته طبيعي است که فکر و ذکرم به عنوان يک مهاجم، گل زدن است تا زحمت تيم به ثمر برسد. هواداران بدانند نه فقط من، بلکه همه تيم با تمام قلبمان و وجودمان بازي ميکنيم. آقاي دايي تيم متحد، بيحاشيه و پرانگيزهاي درست کرده است و از خدا ميخواهيم، آخر فصل خوبي داشته باشيم.

مهاجم سرخپوشان درباره اينکه هر سه گل خود را روي پاسهاي صادقيان به ثمر رسانده است، گفت: از زحمات ساير بازيکنان غافل نيستم. بازيکنان خوبي مثل ميلاد غريبي، اميد عاليشاه، محمد عباسزاده، فرشاد قاسمي و ديگران را داريم. پيام صادقيان هم از آن بازيکنهاي باهوش و آيندهدار است. او به گونهاي پيش ميرود که از ارکان اصلي تيم ملي ايران خواهد شد. من پيام را خيلي دوست دارم و فکر ميکنم به بهترين موفقيتها ميرسد. آنچه در تيم ما مشخص است، دوستي و رفاقت بين بازيکنان است. همه به فکر نتيجه گرفتن تيم هستند. خيلي خوشحال هستم در چنين تيمي حضور دارم.

سيد صالحي درباره اينکه روند گلزني خود در ادامه بازيها را چگونه پيش بيني ميکند، تشريح کرد: من ادعايي ندارم. اگر هم گل ميزنم حاصل زحمات تک تک همه است. به هر آنچه خدا مقدر کرده باشد، راضي هستم اما فکر ميکنم روند نتيجهگيري پرسپوليس روز به روز بهتر ميشود. به هر حال همراه آقاي دايي و يکسري بازيکنان تازه آمده بوديم و زمان لازم بود تيم هماهنگ شود. حالا اين هماهنگي بوجود آمده است. تا اينجا نسبت به سالهاي اخير بد نتيجه نگرفتيم که اين هم هر چه بود از کرم خدا بوده است. آنچه از نزديک با تمام وجود درک کردهام، اين است که آقاي دايي و اعضاي کادر فني تمام تلاش خود را ميکنند تا تيمي در خور نام پرسپوليس بسازند. بازيکنان هم تمام توانشان را گذاشتهاند، حالا برکت و عزتش ديگر با خدا است.

وي در پايان درباره بازي پيش رو مقابل صبا افزود: بازي با فجر تمام شد. حالا روي صبا تمرکز ميکنيم که جواني و تجربه را با هم دارد. در اين بازي دو هدف داريم. يکي اينکه طلسم بازيهاي خارج از خانه را بشکنيم و ديگري اينکه به لطف خدا بتوانيم دومين پيروزي پياپي را به دست بياوريم که هر دو براي ما طلسم شدهاند. از هواداران به خاطر اينکه در هر شرايط پشتيبان ما بودند تشکر ميکنيم و ميخواهيم براي ما دعا کنند تا به اين هدفها و هدف اصلي که نشان دادن يک پرسپوليس واقعي در کورس قهرماني است، برسيم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 4 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Behroozz (28th September 2013), Love2013 (28th September 2013), Terminator2731 (28th September 2013), zahralos (28th September 2013)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    دمت گرم امیدوارم پایان فصل قهرمانی پرسپولیس به همراه اقای گلیت ، تو لیگ رو جشن بگیریم ....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

4. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (28th September 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    ایشالله موفق باشی در ادامه راه و بتونی اقای گل شی...........

نام واقعی
    بــهــــــــــــــــــروز
    استاتوس
    عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
    شغل و حرفه
    درس خـونـدن !
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
    یاد شده