توتي: هواداران قوت قلب من هستند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: توتي: هواداران قوت قلب من هستند

نام واقعی
    EngineeR ZahrA
    استاتوس
    ایــــــــــــرانـــــــــ ♥
    شغل و حرفه
    دانشجــو ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,504 بار در 1,296 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 15 تاپیک

توتي: هواداران قوت قلب من هستند

فرانچسکو توتي کاپيتان باتجربه تيم رم در صحبت هايي اعلام کرده که براي او افتخار بزرگي است که همچنان پيراهن تيم رم را برتن مي کند.

اين ستاره باتجربه روز جمعه سي و هفت سالگي اش را جشن گرفت. او تا به حال در 618 بازي رسمي درتمامي تورنمنت ها پيراهن رم را برتن کرده و 264 گل براي تيمش به ثمر رسانده. توتي که 20 سال است پيراهن جلوروسي را برتن مي کند اخيرا قراردادش را براي دو سال ديگر تمديد کرد.

او حالا در گفتگو با اسکاي سپورت ايتاليا از هواداران تيمش به خاطر حمايت هاي مداومشان تشکر کرد:« من از همه به خاطر لطف و محبت و تبريکاتشان براي تولدم تشکر مي کنم. هواداران قوت قلب من براي درخشش درترکيب رم هستند و به من کمک مي کنند تا همچنان با افتخار پيراهن تيم را برتن کنم.»

به گزارش گل، او در ادامه با اشاره به شروع فوق العاده رم در رقابت هاي اين فصل سري آ، يادآوري کرد که خيلي زود است که بخواهيم به پيش بيني قهرمان اين فصل سري آ بپردازيم. توتي ادامه داد:« رم مدتها بود که در جمع تيمهاي صدر جدولي حضور نداشت و الان ما به اين نياز داريم که به حرکتمان دراين مسير درست ادامه دهيم؛ هنوز راهي طولاني را پيش رو داريم.»

دانيله ده روسي هم تيمي توتي در روز جمعه به شوخي اعلام کرد که عنوان «کاپيتان آينده» که به او داده مي شود، تا ابد برروي او خواهد ماند؛ چرا که توتي نشاني از ضعف و يا کناره گيري را به نمايش نمي گذارد.

توتي در ادامه با اشاره به دوستي ديرينه اش با ده روسي گفت:« من ارتباط دوستانه ويژه اي با دانيله دارم. از يک سو اميدوارم که او بتواند در زودترين زمان ممکن کاپيتان رم باشد ولي از سوي ديگر دوست دارم تا هرچه ديرتر اين اتفاق بيفتد؛ چون کاپيتاني او بدان معناست که من ديگر قادر به بازي کردن نيستم.»

رم يکشنبه مقابل بولونيا به ميدان خواهد رفت و به دنبال ششمين برد متوالي اش در هفته ششم رقابتهاي اين فصل سري آ خواهد بود.

نام واقعی
    ليلا
    استاتوس
    شياطين سرخ
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    AS-Roma | Brazil
    تشکر شده 78 بار در 35 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده