سرمربي تيم سلتيک اسکاتلند معتقد است شيوه بازي بارسلونا در دنيا منحصر به فرد است.

نيل لنون ميداند شکست بارسلونا چه طعمي دارد. اين تيم سال گذشته توانست با نتيجه دو بر يک کاتالانها را شکست دهد. سرمربي سلتيک اميدوار است امشب آن نتيجه را تکرار کند و از غيبت ستاره آرژانتيني حريف به وجد آمده است.

به نقل از فارس،وي در اين باره اظهار داشت: اين واقعا خبر خوبي براي ما است که مسي بازي نميکند زيرا او بهترين بازيکن دنيا است. هرچند که ناراحت کننده هم هست زيرا ديدن بهترين بازيکنان در گلاسگو هميشه خوب است. جيمز فورست و برام کايال هر دو تمرين کردند و ميتوانند در اين مسابقه به ميدان بروند اما حضور درک بوريگتر هنوز مشخص نيست. او در بازي مقابل مورتون مصدوم شد.

وي ادامه داد: منتظر اين بازي هستيم و با آغوش باز به بارسلونا خوشآمد ميگوييم. اميدوارم يک نتيجه خوب ديگر براي ما رقم بخورد. تلاش خواهيم کرد بارسلونا را تا جايي محدود کنيم که کمترين فرصتهاي ممکن را به دست آورند و در مقابل خودمان تا جايي که ميتوانيم موقعيت خلق کنيم؛ مثل کاري که سال گذشته انجام داديم. آنها واقعا مثل هيچ تيم ديگري نيستند.

سرمربي سلتيک خاطرنشان کرد: ما مقابل ميلان توپ را نسبتا مساوي تقسيم کرديم و فرصتهاي خوبي داشتيم اما بارسلونا از نظر من يک کلاس بالاتر است. اين بياحترامي به ميلان نيست. شيوه پاسکاري توپ، خلق موقعيت و سرعت بارسلونا در فضاهاي خالي در بارسا قوي تر است. آنها هميشه بهترين بازيکن دنيا در 10 سال گذشته بودهاند؛ هرچند که به نظر ميرسد بايرنمونيخ از آنها جلو زده است.

وي اضافه کرد: چه مسي بازي کند و چه نکند، برنامه ما همان خواهد بود. آنها شيوه بازي يا سيستم خود را تغيير نميدهند. آنها به 3-3-4 اعتقاد دارند و اين سيستم برايشان عالي جواب داده است. وقتي که آنها توپ را در يک سوم دفاعي حريف تصاحب ميکنند، سرعت پاسکاريشان فوقالعاده ميشود.

لنون تأکيد کرد: شما ميگوييد بارسا به دليل مصدوميتها مشکلات دفاعي دارد اما آنها دروازه خود را بسته نگه ميدارند (مقابل وايکانو، سوسيهداد و آلمريا). بدون در نظر گرفتن مدافعانشان بايد بگويم که آنها بسيار عالي دفاع ميکنند. اگر مدام فشار بياوريد و بتوانيد توپ را از آنها بگيريد به شما کمک خواهد کرد.