مجتبی جباری، هافبک تيم فوتبال سپاهان راهی تیم الاهلی شد تا جانشین فریدون زندی مصدوم در این لیگ شود، اما حرف و حدیث در خصوص انتقال وی بسیار زياد است.


طبق شنیده های ما از منابع غیر رسمی جباری در حالی راهی لیگ قطر شد که قرار بود در تهران به فوتبال خود ادامه دهد اما مصدومیت شدید زندی شرایط را تغییر داد و جباری راهی قطر شد.گفتنی است: قرارداد جباري با قطری ها به امضاء رسیده است و این بازیکن به عنوان یار جدید این تیم قرار است با آنها همکاری کند، اما از طرفی دیگر اعلام شده است که وی 800 هزار دلار از قطری ها دریافت می کند زیرا قرارداد وی با این تیم 800 هزار دلار است.
شایان ذکر است: عنوان شده وی 200 هزار از مبلغ قراردادش را به سپاهانی ها پرداخت می کند زیرا وی باید حساب خود را با اعضای مسئول این تیم تسویه کند و به همین دلیل 600 هزار دلار باقی مانده را در اختیار می گیرد.
از طرفی جباری که این روزها سوژه اصلی رسانه هاست از استقلال نیز شکایت کرده است تا پولش را دریافت کند. وی از سوی دیگر با خطر بازگشت به ایران نیز رو به رو شده است زیرا عنوان شده وی در زمان خارج شدن از فصل نقل و انتقالات قرارداد امضا کرده است و امکان لغو قرارداد وجود دارد.
اما از طرفی دیگر قطری ها نام جباری را به عنوان جانشین زندی به فدراسیون قطر اعلام کردند و این موضوع شرایط را به نفع طرفین تغییر می دهد و می تواند عامل اصلی رسمی و قانونی شدن قرارداد جباری با الاهلی شود.