فرگوسن:اوضاع یونایتد رو به راه می شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فرگوسن:اوضاع یونایتد رو به راه می شود

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

فرگوسن:اوضاع یونایتد رو به راه می شود

سرمربي اسطورهاي منچستريونايتد فاش کرد مالک متمول باشگاه چلسي خواهان استخدامش بوده اما وي حاضر به همکاري با آبيهاي لندن نشده است.

سرالکس فرگوسن که در پايان فصل گذشته پس از 26 سال مربيگري در اولدترافورد، منچستر يونايتد را ترک کرد و سکان هدايت شياطين سرخ را به ديويد مويس سپرد، اعتراف کرد رومن آبراموويچ در سال 2003 پس از خريد باشگاه چلسي به او پيشنهاد داده تا هدايت آبي پوشان لندن را برعهده بگيرد و جانشين کلوديو رانيري شود اما وي بلافاصله پيشنهاد اين ميلياردر روس را رد کرده است.

به گزارش تسنيم، فرگوسن در گفت و گو با يکي از شبکههاي تلويزيون آمريکا اظهار داشت: بلافاصله بعد از آنکه آبراموويچ چلسي را خريد، مسئولان اين باشگاه با من تماس گرفتند و پيشنهاد همکاري دادند و من هم گفتم هيچ شانسي براي اين کار ندارند.

فرگوسن سپس به انتخاب ديويد مويس به عنوان جانشين خود در اولدترافورد اشاره و با وجود نتايج نه چندان مطلوب او، از هموطن خود دفاع کرد.

فرگوسن 71 ساله در حمايت از مويس که شاگردانش در حال حاضر در رده دوازدهم جدول رده بندي ليگ برتر انگليس هستند، اظهار داشت: يونايتد با ديويد مويس موفق ميشود. براي او همه چيزي رو به راه ميشود چون مربي خوبي است.

آيا فرگوسن دوباره به دنياي مربيگري بازخواهد گشت؟ اين سوالي بود که اسطوره شياطين سرخ به آن اينگونه پاسخ داد: خير. من ديگر به مربيگري يا درگير کردن خود با اتفاقاتي که براي منچستريونايتد رخ ميدهد، علاقهاي ندارم. شما فقط پولتان را در جوي ريختهايد اگر بخواهيد ذرهاي از آن را براي برگرداندن من به فوتبال هزينه کنيد. من تصميم را گرفتهام. بازنشستگيام در بهترين زمان صورت گرفته است.

سرمربي پيشين شياطين سرخ که به همراه اين تيم 38 جام از جمله 13 قهرماني در ليگ برتر انگليس کسب کرد، گفت: براي من هيچ راه برگشتي وجود ندارد. زندگي جديدي را شروع کردهام و مي خواهم خوش بگذرانم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

zahralos (2nd October 2013)