در برخي از فصول ليگ برتر صبا در قم خيلي سخت شكست مي خورد و يكي از بهترين تيم هاي ليگ در خانه بود اما امسال و در يازده هفته اي كه از فصل گذشته نشانه هاي اين اتفاق در تيم مايلي كهن ديده نمي شود.تيم مايلي كهن كه امسال يكي از پرنوسان ترين تيم هاي ليگ بوده و همراه با فجرسپاسي بيشترين باخت (6 باخت) را در كارنامه اش ثبت كرده ظاهرا در خانه خود نباز نيست و تاكنون مقابل دو مدعي قهرماني دست ها را به علامت تسليم بالا برده است.
صبا يك بار مقابل فولاد تن به شكست يك بر صفر داد و بار ديگر در حالي كه ظاهرا گام به گام با تراكتور پيش مي رفت يكباره مقابل جلالي و ستاره هايش كم آورد و سه بر يك باخت .
صباي قم البته اين فصل در خانه سه برد خوب هم به دست آورده و تيم هاي ملوان،راه آهن و فجر سپاسي را به ترتيب با يك،دو و سه گل شكست داده و گلي هم دريافت نكرده است.
شاگردان مايلي كهن يك بار هم بازي دو بر صفر باخته مقابل گسترش فولاد را با مساوي 2-2 عوض كردند تا در خانه و تا اينجاي فصل سه برد،2 باخت و يك مساوي داشته باشند.
صبايي ها در خانه 9 گل زده و 6 گل هم خورده اند اما بايد ديد در مصاف با ديگر مدعي قهرماني يعني پرسپوليس چه مي كنند. پرسپوليس مي تواند سومين مدعي باشد كه صبا را در خانه اش مغلوب مي كند اما اين تيم تاكنون در خارج از خانه موفق به گلزني نشده و بايد ديد مي تواند آمار گل هاي زده و خورده صبا در خانه را به بالانس شدن نزديك كند يا نه؟