حمله مایلی کهن به دایی: 5 میلیارد و 100 میلیون قرارداد آقایان است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: حمله مایلی کهن به دایی: 5 میلیارد و 100 میلیون قرارداد آقایان است

 1. #1


  محل سکونت
  قزوين
  نام واقعی
  اميراحسان
  استاتوس
  عشقم وزندگيم علي اقا كريمي...
  شغل و حرفه
  محصل-كارگر
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  370
  تشکر
  498
  تشکر شده 958 بار در 285 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  حمله مایلی کهن به دایی: 5 میلیارد و 100 میلیون قرارداد آقایان است

  سایت گل – مطابق انتظار محمد مایلیکهن بعد از بازی با پرسپولیس حرف های زیادی برای گفتن داشت.او در کنفرانس بعد از بازی ضمن زیر سوال بردن نحوه بازی پرسپولیس درباره دایی هم حرف های تندی به زبان راند.

  حرف های جالب حاج مایلی را بدون کم و کاست بخوانید:
  تشکر از مسسول چمن :لطفا صحبتهایم را ضبط کنید چمنی که درورزشگاه قم است بعد از ورزشگاه آزادی بهترین است و پاداش به این بنده خدا که زمین چمن را آماده نگه داشته بدهند. جایی که آب هست زمینشان خوب نیست و خیلی جاها زمین چمن مصنوعی دارند.  فوتبال علی اصغری پرسپولیس: ما در شروع بازی امروز خوب نبودیم و من هرچه دارم از خدا، مادرم و پرسپولیس دارم. خوب بازی را شروع کردند ولی ما گل فوق العاده زیبایی زدیم.ما گفتیم سانترها تیز و کوتاه باشد، خط دفاع پرسپولیس بسیار قوی است. تعویضهایی که انجام دادند نوری، نوروزی بودند و فوتبالی که ارائه کردند علیاصغری بود، مثل دهه 60 ! گل مساوی را خوردیم اما درود به شرف بازیکنانم
  .

  درگیریاش با علی دایی: در همه بازیها کاری میکند که همه چیز تحت تاثیر خودش باشد و آیا لزومی دارد اعتراض کند؟ ما بچه نیستیم. متاسفانه چه بلایی آقایان سر محسن قهرمانی آوردند و اصل قضیه این است که پای یک بدنساز در میان است و حالا میخواهند همه چیز را تحت تاثیر قرار بدهند. فوتبال جنگ نیست.
  اشاره به دوستان نزدیک دایی:تعدادی کارچاق کن دارند که اگر لازم باشد این مسائل را میگویم که حتی برخی آنها از ماوراء الطبیعه استفاده میکنند و هکتار هکتار زمین گرفتهاند و باز هم میگویند طلبکاریم و بالای 300 میلیون به کسی دادیم که دست چپ و راستش را نمیشناسد. در این سالها مرور کنید چه کسی بیشترین اعتراض را داشت. 11 هفته از روی نیمکت تکان نخوردم و مگر داوری به ضرر ما نبوده است؟ کار چاق کن آقایان میآمد همه چیز را درست میکرد که اسمشان را نماینده میگذازند! ببینید کار چاق کنها چقدر درآمد دارند و چقدر مالیات میدهند؟  قرارداد دایی: 5 میلیارد و 100 میلیون تومان قرارداد آقایان است اما میخواهند همه را له کنند و چند نفر را زیر پای خود را له کنند و تازه میگویند عفو عمومی بدهید و هر کسی خطاکار بوده باید با او برخورد شود. من در یازده هفته یکبار هم در مورد داوری حرف نزدم، به نظر شما ما میزبان بودیم؟امروز آمدند که جریان داوری را به نفع خودشان تمام کنند
  .

  واکنش به حرف های دایی که او به همه چیز ورود میکند: من مرد و مردانه حرفهایم را زدهام و یک کلمه حرف را هم این طرف و آن طرف نکردهام اما ایشان گفته من این حرفها را نزدهام. تو میخواهی به همه چیز ورود کنی، من پرسپولیسیام که از پرسپولیس شکایت کردهام؟ برخی بچهها به نان شب خود محتاج بودند اما از پرسپولیس شکایت نکردند و این آقایان همه چیز را در توپ میبینند و انشاءلله وضع شان بهتر هم بشود. میگویند خانه هزار و 100متری داری ناراحت میشوی و یا ماشین خوب داری ناراحت میشوی، مگر به آدم بگویند دارایی داری، باید ناراحت بشود.
  همه من را میشناسند، چه حملاتی به من شد، چه میشود وقتی میبازند همه چیز را میگویند و من کی این مسائل را عنوان کردم. من شش سال پیش این مسائل را گفتم اما آقایان میبازند این حرفها را میزنند .  هوادار کم صبا: فاصله استادیوم با مرکز شهر دور است هوادار نمیآید. الان حسینی بازیکن 19 ساله قمی بازی میکند ،چرا هواداران نمیآیند؟ الان فوتسال در مرکز شهر است ولی ما اگر 25 نفر مان هم از قم باشد که درست نیست، چون فوتبال فرا مرزی است مثل بارسا و آرسنال یک نفر در این تیمها از کشورشان هستند و این بازیها باید در مرکز شهر برگزار شود و رفت و آمدها آسان باشد تا مردم راحت بازی را ببیند.
  شما ناظر بازی نیستید چرا به سمت دایی حمله کردید، بعد از این اتفاق هم داوری به سود شما بود: شما از کجا هستید؟ من درباره حرف شما حرفی ندارم و این تشخیص من بود. من به مربی پرسپولیس حمله کردم. شما حرف نزن (به خبرنگاری که از تهران آمده است) سوال شما کاملا اشتباه بود .من به کسی حمله نکردم. فیلمها را ببینید. چه کسی به ارکان فوتبال حمله میکند. گفتید داور سوتهای 50 درصدی را به نفع ما زد و در همه جا جانبدارانه حرف میزنید و خدا پدرتان را بیامرزد که نگفتید 60 به 40 است و در همه جا 50 به 50 به سود میزبان سوت میزنید و اگر دقت کنید در ورزشگاه آزادی چنین اتفاقی میافتد. در آن صحنه آقایان حملهشان به داوری به خاطر آن باخت نبود زمینهسازی برای بازیهای بعدی بود. چه موردی بود که در این صحنه بازی دایی به داور اعتراض کرد و 5 صحنه که به نفع ما بود به ضرر ما سوت زدند و اینها یک قهرمانی دیگر به وجود بیاورند که من گفتم مورد دیگری ندارد.
  روز گذشته گفتید امیدوارم داور تحت تاثیر نباشد و از روز گذشته ورود کردید، شما در این برهه باید کمک کنید فساد حل شود اگر فسادی دیدهاید و شما هم خیلیها را له کردهاید و چرا میگویید 300 میلیون به کسی دادهاند که دست چپ و راستش را نمیشناسد: شما به بیراهه میروید و اسم افشین قطبی را میآورید . من روزی در مورد قطبی حرف زدم که گفت من دیوانه بودم که به ایران آمدم و من هم گفتم آقای قطبی شما دیوانه عاقل مات کن بودید که یکباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شدید. 30 سال در ایران نبودی و حتی گذرنامه هم نداشتی و آمدی و پول را گرفتی و رفتی . من هم نباید یکسری حرفها را میزدم و اگر استنباطم این بود که آقایان میخواهند فساد از بین برود من هم کمک میکردم اما آقایان به دنبال منافع خودشان هستند .چطور آن روز که قهرمانی پنالتی گرفت و حتی یک بچه هم میگفت پنالتی نبود این حرفها را نمیزدند و نمیگفتند قهرمانی اینطور یا آنطور است؟ من خسته شدهام اینقدر دادگاه رفتم و یک شعبه در دادگاه به نامم خورده بود و اما یکی از آقایان ارتباطی داشته که از گذشته بوده است که به عنوان حمایت از پاک بودن بوده است، کدام اراده برای از بین بردن تبانی در کشور وجود دارد؟ تبانی فقط در فوتبال است در دادگستری نیست؟ این مسائل در شهرداری و آموزش پروش و کلانتری نیست؟ آدم شریف زیاد داریم من این همه پول و هکتار هکتار زمین دارم چقدر مالیات میدهند؟(در این لحظه مایلیکهن برگهای رو کرد ) من در سال 87-88 مودی نمونه مالیاتی شدم اما با وجود اینکه آقایان مالیات به خاطر کار چاقکنها ندادند میگویند آقایان مودی نمونه مالیاتی هستند و من از چیزی نمیترسم اما آقایان میخواهند همه چیز را له کنند
  .

  قبل از بازی بهتر نبود به سمت دایی میرفتید و بزرگواری میکردید: من از این کارها زیاد کردهام. مگر باقری آمد طرف من؟ شاید دلیل خاص خودش را دارد. من با کریم مشکلی نداشتم و ایشان دلیل خاص خودش را داشت اما افرادی که فوتبال را فقط برای خودشان میخواهند طبیعی است. میخواستم دوستی ظاهرانه داشته باشم و دیگر این کار را نخواهم کرد.زحمت را آنهایی کشیدند که به سمت نیمکت تیم مقابل رفتند و وقتی تیمشان گل زد طوری پریدند که هوا سوراخ شد. آنهایی که هرچه دارند از پرسپولیس است و بعد رفتند و از این تیم شکایت کردند پرسپولیسی هستند نه من!
  تشکر از او بابت میدان دادن به یک بازیکن 19 ساله: اگر بازیکنی مایل باشد و تمایل به حضور داشته باشد از خدایم است بیاید. اما توان نداریم، بازیکن را به صرف اسم نمیآورم و پای همه قضایا هستم و به غیر از حسینی 19 ساله روزبه چشمی هم 19 سال داشت و بازیکن 21 ساله هم داشتیم اما این مسایل دلیل نمی شود که با امکاناتی که داریم بخواهیم کار غیر عادی انجام بدهیم و دیروز هم 20 درصد از پول بازیکنان را دادیم
  همونایی که تا چند ساعت پیش میگفتند تیم مهمه حالا میخوان باشگاه رو روی سر مدیرانش خراب کنند .
  تیم استیلی رو نابود کردن مارو تبدیل به جوک کیسه کشا کردن بازم حیا نمیکنن !
  علی پروین و امیر عابدینی بهترین تاریخ باشگاه پرسپولیس رو رقم زدند اون وقت چند تا بچه که اسمشون رو پرسپولیسی گذاشتند راه افتادن تو پیجها توهین به سلطان میکنند واقعا مایه خجالته !
  کی با پرسپولیس به منچستر یونایتد گل زده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس چلسی رو برده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس سائوپائولو رو برده .... سلطان علی پروین
  ...
  کی با پرسپولیس 15 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با تیم ملی 10 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس 6 تایی کرده تاجُ .... سلطان علی پروین

  کی بهترین ضربه آزاد زنه تاریخِ ایرانه .... سلطان علی پروین

  کی پرسپولیس رو قهرمان جام در جام آسیا کرده .... سلطان علی پروین

  کی شناسنامه فوتبال ایران و پرسپولیسِ .... سلطان علی پروین

  آسیا به کی تندیس طلایی میده .... سلطان علی پروین

  کی عاشقه سلطانِ ؟؟؟
 2. 3 کاربر مقابل از ehsan karimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *Nooria* (4th October 2013), *ZeynaB* (4th October 2013), Love2013 (5th October 2013)

 3. #2


  نام واقعی
  .
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  968
  تشکر
  7,216
  تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک
  مایلی کهن اکثر حرفایی که میزنه درسته به نظرم!!از دایی ام خوشم نمیاد زیاد ولی با تموم این حرفا به نظرم حق نداشت در مورد دایی اینطوری حرف بزنه!!!اصن نمیفهمه داره در مورد سرمربی پرسپولیس صحبت میکنه!

 4. کاربر مقابل از *ZeynaB* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  *Nooria* (4th October 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  شبنم
  استاتوس
  راضیم به رضای خودش...
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Amir Abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  1,790
  تشکر
  5,925
  تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 48 تاپیک
  وای... یه روز تو هفته میایم تو انجمن حالمون با خوندن حرفای کسایی مثل این اقا بد میشه این داره میسوزه از این که رو نیمکت پرسپولیس نیست متاسفانه ما هم از غریبه میخوریم هم از خودی... 6. 3 کاربر مقابل از shabnam12-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *Nooria* (4th October 2013), Love2013 (5th October 2013), payam sadeghian (4th October 2013)

 7. #4


  محل سکونت
  قزوين
  نام واقعی
  اميراحسان
  استاتوس
  عشقم وزندگيم علي اقا كريمي...
  شغل و حرفه
  محصل-كارگر
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  370
  تشکر
  498
  تشکر شده 958 بار در 285 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  باتمام حرفاش موافقم مخصوصأ بعضي جاهاش ك خيلي ولي راجبش صحبتي نميكنم! بهتره! قصد درست كردن حاشيه روهم ندارم جالب بود گذاشتمش حالا اخراجم كنيد ي وقت! لطفأ ب حاجي هم بي احترامي نكنيد!
  همونایی که تا چند ساعت پیش میگفتند تیم مهمه حالا میخوان باشگاه رو روی سر مدیرانش خراب کنند .
  تیم استیلی رو نابود کردن مارو تبدیل به جوک کیسه کشا کردن بازم حیا نمیکنن !
  علی پروین و امیر عابدینی بهترین تاریخ باشگاه پرسپولیس رو رقم زدند اون وقت چند تا بچه که اسمشون رو پرسپولیسی گذاشتند راه افتادن تو پیجها توهین به سلطان میکنند واقعا مایه خجالته !
  کی با پرسپولیس به منچستر یونایتد گل زده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس چلسی رو برده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس سائوپائولو رو برده .... سلطان علی پروین
  ...
  کی با پرسپولیس 15 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با تیم ملی 10 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس 6 تایی کرده تاجُ .... سلطان علی پروین

  کی بهترین ضربه آزاد زنه تاریخِ ایرانه .... سلطان علی پروین

  کی پرسپولیس رو قهرمان جام در جام آسیا کرده .... سلطان علی پروین

  کی شناسنامه فوتبال ایران و پرسپولیسِ .... سلطان علی پروین

  آسیا به کی تندیس طلایی میده .... سلطان علی پروین

  کی عاشقه سلطانِ ؟؟؟
 8. کاربر مقابل از ehsan karimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  *Nooria* (4th October 2013)

 9. #5


  نام واقعی
  بهروز
  استاتوس
  عشق من عاشقم باش
  بازیکن محبوب
  behrooz rahbari fard
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Italy
  نوشته ها
  27
  تشکر
  1
  تشکر شده 8 بار در 5 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  حرف با مایلی کهن هست

  دایی در تمانم کشور نفوذ داره

  از مجلس گرفته تا اقتصاد کشور تا صدا و سیما و ....

  باید یکی دایی رو رسوا کنه

 10. کاربر مقابل از بهروز رهبری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ehsan karimi (5th October 2013)

 11. #6


  نام واقعی
  علی
  استاتوس
  امپراطور رم
  تیم های محبوب خارجی
  AS-Roma | Italy
  نوشته ها
  64
  تشکر
  337
  تشکر شده 64 بار در 36 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز رهبری نمایش پست ها
  حرف با مایلی کهن هست

  دایی در تمانم کشور نفوذ داره

  از مجلس گرفته تا اقتصاد کشور تا صدا و سیما و ....

  باید یکی دایی رو رسوا کنه
  اصلا هم اینطور نیست .گیریم که هست توتکلیفتو معلوم کن یا اینوری باش یا اونوری باش ...اخ بدم میاد الکی بحث میکنن بعضی ها بعد ادعای پرسپولیسی بودنشان هم میشه واقعا متاسفم

 12. کاربر مقابل از توتی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Love2013 (5th October 2013)

 13. #7


  محل سکونت
  زمینی که قسمش دروغه
  نام واقعی
  bahram
  استاتوس
  Waiting For Sade
  شغل و حرفه
  فریاد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Germany
  نوشته ها
  791
  تشکر
  973
  تشکر شده 1,268 بار در 477 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  تا حالا ندیدم مایل کهن حرف بی مورد بزنه
  این حرفایی هم که امروز زرده به نظر من کاملا درسته
  دایی به عنوان یه شخصی که هم قدرت مالی داره هم شهرت هم احترام هم خیلی چیزهای دیگه... قطعا همه جا نفوذ داره...
  اما تا وقتی دایی سرمربی پرسپولیسه هر حرفی بر علیه دایی زده بشه... به پرسپولیس ضربه میزنه...
  پس اگه پرسپولیس رو دوست دارید الان وقت این حرفا نیست


 14. 2 کاربر مقابل از CENSORED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ehsan karimi (5th October 2013), Love2013 (5th October 2013)

 15. #8


  نام واقعی
  ليلا
  استاتوس
  شياطين سرخ
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  AS-Roma | Brazil
  نوشته ها
  62
  تشکر
  0
  تشکر شده 78 بار در 35 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  مايلي كفن رواني شده

 16. کاربر مقابل از ليلا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Love2013 (5th October 2013)

 17. #9


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  هرچه می خواهی دل تنگت بگو حاجی مایلی ....

 18. #10


  محل سکونت
  رو سر مظلومی و قلعه نوعی و اس دق لالیا
  نام واقعی
  Nader
  استاتوس
  من ازت معجزه میخوام..................
  شغل و حرفه
  میگن کارمند
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | England
  نوشته ها
  3,656
  تشکر
  6,465
  تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  اولا که مگه دایی فقط پول داره ؟ نه که بقیتون فقیرید؟
  دوما بالاخره دایی شروع کردو این حرفا رو زد. کدومتون جرات داشتید شروع به گفتن کنید؟
  ماشالا صبا که 10 نفره چپیده بود توی دفاع و اگه بازیکنای ما یه کم دقت میکردن تو 10 دقیقه اول 3 تایی بودید که نمونش دهنوی و ...
  در مورد شادی دایی بعد از بازی با پرسپولیس ؛ خدا وکیلی مگه بردن پرسپولیس شادی کردن نداره ؟
  دایی دلش پاکه و اهل فیلم بازی کردن تو این مسائل نیست . یعنی خود مایلی کهن دوست نداشت ببره پرسپولیسو ؟
  یه حرف های میزنن که آدم خندش میگیره
  به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

 19. 2 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (5th October 2013), SaEeD_ReD (5th October 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا