مدير تيم فوتبال پرسپوليس گفت: آنطوري که ما فهميديم به رسم ميهماننوازي در هر بازي وظيفه نيمکت ميزبان است که به سمت ميهمان بيايد.

محمد پنجعلي در مورد بازي پرسپوليس و صبا اظهار داشت: به نظر من بازي نزديک و جذابي را از تيم پرسپوليس و صبا به نمايش گذاشتند و هواداران و فوتبالدوستان از اين بازي راضي بودند.

به گزارش فارس ، وي افزود: پرسپوليس يک روز خوب را داشت. همه کار کرديم ولي فقط توپهايمان وارد دروازه نشد. ميتوانستيم با شانسهايي که داشتيم اين بازي را ببريم تا به بالاي جدول برسيم اما نشد.

پنجعلي ادامه داد: با وجود اينکه روز خوبي داشتيم 2 امتياز راحت از دست داديم ولي به نظر من با توجه به شانس پرسپوليس اگر اين تيم باز هم فرصت داشت به دليل اينکه آن روز متعلق به قرمزپوشان نبود قسمتش فقط يک گل بود و کار ديگري نميشود کرد. ما در همان 10 دقيقه اول سه فرصت داشتيم که به شکل عجيبي گل نشد.

وي در مورد مشکلاتي که بين مايليکهن و دايي پيش آمد، گفت: باور کنيد اصلا متوجه نشدم چرا مايليکهن يکدفعه به سمت دايي آمد. خيال کردم ميخواهند با يکديگر دست بدهند ولي ديدم ماجرا چيز ديگري است. بالاخره بايد قبول کنيم هر بازي داور دارد و اين داور است که حواسش به کنار خط و داخل زمين است. قطعا اگر موردي باشد تذکر ميدهد و يا مربي را اخراج ميکند. اما من نفهميدم چرا مايلي کهن به سمت دايي آمد و چه چيزي گفت. با وجود احترامي که برايشان قائلم اما اين براي اولين بار است که اين صحنه را در فوتبال ايران ديدم.

پنجعلي ادامه داد: راستش را بخواهيد هرگز انتظار نداشتم که چنين صحنهاي پيش بيايد. اصلا جا خوردم ولي ديگر همه چيز را به کارشناسان و اهالي فن ميسپارم. چون صحنه پاسخ همه سوالات بود.

وي در پاسخ به اين سوال که بهتر نبود در اول بازي مربيان نيمکت صبا به سمت پرسپوليس براي رسم ميهماننوازي ميآمدند، گفت: من نميتوانم در اين باره قضاوت کنم. ناگفته نماند ما ميهمان بوديم نه ميزبان که بخواهيم به سمت نيمکت صبا برويم. اين وظيفه ميزبان بود که به سمت نيمکت ما بيايد به هر حال در فرهنگ فوتبال ما اين موضوع وجود دارد و من تا الان اينطور فهميدم. اگر غير از اين است شايد من اشتباه کردم. ولي اي کاش همه چيز اين بازي قشنگتر تمام ميشد.