مدافع يوونتوس با توجه به نتيجههاي ضعيف اخير تيمش تاکيد کرد به هيچ وجه تيمش در بحران نيست.

پيش از ديدار يوونتوس و ميلان در چارچوب رقابتهاي سري A ايتاليا جورجيو کيهليني اعلام کرده نميتوان گفت که يووه در بحران به سر ميبرد.

به گزارش فارس، شاگردان آنتونيو کونته در اين فصل در هيچ کدام از رقابتها شکست نخوردهاند اما در ليگ قهرمانان اروپا از دو ديدار تنها دو امتياز به دست آوردهاند.

کيهليني در اين زمينه به گازتا دلو اسپورت گفت: به هيچ وجه در بحران به سر نميبريم. فقط فکر ميکنم تنها کاري که بايد انجام دهيم اين است که توازن بيشتري در تيممان داشته باشيم. قبول داريم که تيم کنوني ما مانند يووه سالهاي گذشته نيست. بايد خيلي سريع رشد کنيم. پيروزي در دو ديدار سخت مقابل ميلان و فيورنتينا ميتواند ما را به روزهاي خوبمان برگرداند.

تساوي در دو ديدار ليگ قهرمانان اروپا موجب شده تا يوونتوس چهار امتياز با رئال مادريد صدرنشين فاصله داشته باشد و فقط يک امتياز بيشتر از کپنهاگن و گالاتاسراي داشته باشد. با اين حال کيهليني بر اين باور است امتياز آوري در دو ديدار آينده ليگ قهرمانان که مقابل رئال مادريد است ميتواند به صعود اين تيم از مرحله گروهي بينجامد.

«همه ميدانيم که ديدارهايمان مقابل رئال مادريد آخرين شانس ما نخواهد بود. راهيابي به مرحله حذفي در دو ديدار آينده رقم نخواهد خورد. ما چهار ديدار ديگر پيش رو داريم که ميتوانيم با امتيازگيري در آنها به مرحله حذفي برسيم.»