تيم فوتبال اينتراخت برانشويگ با برتري مقابل ولفسبورگ به اولين پيروزي فصلش دست يافت.

در ادامه ديدارهاي هفته هشتم بوندسليگا آلمان عصر امروز (شنبه) 5 ديدار به صورت همزمان برگزار شد. در يکي از اين ديدارها تيم فوتبال اينتراخت برانشويگ تازه صعود کرده در خانه ولفسبورگ به ميدان رفت.

به گزارش تسنيم، برانشويگ که در اين بازي دانيال داوري، سنگربان ايرانياش را در درون دروازه داشت موفق شد در ورزشگاه فولکس واگن آرهنا با نتيجه 2 بر صفر بر ميزبان خود غلبه کند و اولين پيروزي فصلش را ثبت کند. برانشويگ با اين برد 4 امتيازي شد و موقتا به رده هفدهم جدول ردهبندي صعود کرد.

گلهاي شيرهاي زرد در اين بازي را کريم بالعربي (31) و مارکو کاليگوري(86) وارد دروازه ولفسبورگ کردند تا شاگردان تورستن ليبرکنشت پس از 6 شکست و يک تساوي به اولين برد فصل خود برسند.

دانيال داوري به تازگي براي ديدار تيم ملي فوتبال ايران مقابل تايلند در چارچوب رقابتهاي مرحله مقدماتي جام ملتهاي آسيا 2015 از سوي کارلوس کيروش به اردوي تيم ملي دعوت شده است.

در ديداري ديگر بورسيا مونشن گلادباخ در خانه خود پذيراي بورسيا دورتموند صدرنشين بود که اين ديدار در نهايت با نتيجه 2 بر صفر به سود گلادباخ به اتمام رسيد. دورتموند که در دقيقه 80 با اخراج متس هوملس 10 نفره به بازي ادامه ميداد دروازهاش توسط مکس کروس (81- پنالتي) و رافائل (86) باز شد.

در ساير ديدارهاي برگزار شده هم نتايج زير رقم خورد:

* ماينتس 2- هوفنهايم 2

* شالکه 4- آگزبورگ يک

* اشتوتگارت يک- وردربرمن يک

ساعت 20 امشب هم تيم فوتبال بايرلورکوزن در خانه خود از بايرنمونيخ، مدافع عنوان قهرماني پذيرايي خواهد کرد. با توجه به شکست دورتموند مقابل گلادباخ شاگردان پپ گوارديولا با برتري مقابل لورکوزن ميتوانند صدرنشيني بوندسليگا را از آن خود کنند.