فریا دشیران: آقای دایی! آدرس خدا را بده ما هم با او لابی کنیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: فریا دشیران: آقای دایی! آدرس خدا را بده ما هم با او لابی کنیم

 1. #1


  نام واقعی
  بهروز
  استاتوس
  عشق من عاشقم باش
  بازیکن محبوب
  behrooz rahbari fard
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Italy
  نوشته ها
  27
  تشکر
  1
  تشکر شده 8 بار در 5 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  فریا دشیران: آقای دایی! آدرس خدا را بده ما هم با او لابی کنیم

  نادر فریاد شیران در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره درگیریهای به وجود آمده بین محمد مایلیکهن و علی دایی عنوان کرد: اتفاقاتی که میافتد نشان دهنده شخصیت افراد است و شخصیتشان رو میشود. این حاشیهها یک بخش مفید دارد که شخصیتها رو میشود و یک بخش هم که منفی است، حرمت پیشکسوتان حفظ نمیشود.


  وی ادامه داد: چه لزومی داشت که دایی بعد از بازی به این موضوع اشاره کند که مایلیکهن را محکوم کرده است؟ محکوم کردی جایزهاش را هم گرفتی! فقط من میخواهم بدانم محکوم که کردی، آقای مایلیکهن را زندانی کردند؟ گفتند زبانت را میبریم دفعه بعدی صحبت کنی؟ یا پوستت را میکنیم؟ محکومیت مایلیکهن چه بوده که شما او را محکوم کردی؟ 10 هزار تومان جریمه چه محکومیتی است؟ مایلیکهن حاضر است یک میلیارد بدهد، زندان هم برود اما حرفش را بزند.


  مربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه دایی با شلوغ بازی میخواهد داوری را به نفع خودش کند، افزود: مایلیکهن به جز یک مورد نشان داده که اعتراضی به داوری نمیکند. او در بازی با پرسپولیس هم نسبت به دایی اعتراض کرد چرا که او به داور معترض بود. دایی در کنار آقای کامرانیفر ایستاده بود و او را تحریک میکرد که مایلیکهن هم گفت حق نداری داور را تحریک کنی. شما که میگویی مایلیکهن را محکوم کردهای، محکومیت او این است که اگر به دایی بگوید بالای چشمت ابرو است، او را شلاق میزنند؟ اگر محکوم کردهای چرا دوباره حرفش را میزند؟ فرق محکومیت مایلیکهن و دایی این است که مایلیکهن صداقت دارد و همان حرفهایی را که زده در دادگاه هم میزند.


  فریادشیران خطاب به دایی گفت: تو شاگرد ما بودی و حداقل حرمت پیشکسوت را نگه دار. میخواهی با حرفهایت افکار عمومی را به نفع خودت کنی و هواداران پرسپولیس را پشت خودت بیاوری. این کارها درست نیست. مگر همین هواداران پرسپولیس تو را هو نکردند که البته برای ما هم خوشآیند نیست. در اعتراض به شما چند بار علی کریمی را تشویق کردند؟ برای تماشاگران پرسپولیس اول تیم مهم است و بعد اشخاصی چون پروین، دایی، مایلی کهن و .... مگر همین یحیی گل محمدی دوست خودتان نگفت که اگر پرسپولیس را ببرم مشتم را گره نمی کنم. کریمی، مهدویکیا، باقری و امثال این فوتبالیستها چگونه از فوتبال و پرسپولیس کنار رفتند؟ اینها را تو این گونه کردی.


  دستیار مایلیکهن در تیم صبا با اشاره به صحبتهای اخیر دایی، عنوان کرد: آقای دایی گفته که مایلی کهن به مصلی میرود تا تیم بگیرد، اما شما که پیش خدا میروی و لابی میکنی که تیم بگیری! از تو می خواهم آدرس خدا را بدهی تا ما هم با او لابی کنیم.

  وی ادامه داد: دایی که بارها در مصاحبههایش علیه رویانیان مصاحبه و به او اهانت کرده است، پس چگونه حاضر شد با او کار کند؟ غیر از این بود که در آمریکا لابی کرد و سرمربی پرسپولیس شد. برای حضور در تیم ملی هم با خدا لابی کرد.


  فریادشیران با بیان اینکه شاید من هزاران فساد داشته باشم، اما نباید به جامعه فوتبال فساد بزنم اظهار داشت: خلاف شخصی من و اینکه بخواهم وام بگیرم به آقای دایی ارتباطی ندارد. بیاییم بعد از بازی درباره بازی و بحث فنی صحبت کنیم، نه درباره محکوم کردن مایلیکهن. آقای دایی من اندازه سن تو سابقه فوتبالی دارم و از تو می خواهم که حرمت پیشکسوتت را نگه داری. اکنون که سرمربی پرسپولیس هستی همه به سمت تو غش میکنند، پس نمیخواهد همه را محکوم کنی. ما میگوییم که افتخاراتمان اندازه تو نیست، اما کسوت و آبرویمان که هست، تجربیاتمان هست. اینطور نیست؟ اینها را هم می خواهی کتمان کنی؟ شما بخشی از همین آقای گلی را هم مدیون مایلیکهن هستی. این را هم می توانی انکار کنی؟


  مربی سابق تیم ملی کشورمان با بیان اینکه در زمان حضور مایلیکهن در تیم ملی هاشمیطبا نظری روی دایی نداشت، تاکید کرد: همان موقع مایلیکهن از تو حمایت کرد و به هاشمیطبا اطمینان داد که دایی میتواند مشکلات را حل کند. یک بار هم پایت را از گلیمت درازتر کردی که به تیم ملی دعوتت نکرد. این شما بودی که از واسطه های مختلف و وزارتخانه ها استفاده کردی تا دوباره به تیم ملی دعوت شوی. من وکیل مایلی کهن نیستم و بهمن دهقان هم نیستم که از شما دفاع میکند، من به عنوان یک مربی و پیشکسوت فوتبال میگویم که حرمتها را نگه دارد و یادش نرود که شاگر مایلیکهن بوده است. مایلیکهن به این دلیل محکوم شد که گفته بود «اگر برای همه دایی هستی، برای من خالهای» و سر حرفش هم ایستاد، اما شما به خانواده ایشان اهانت کرده بودی و صحبتهایت هم منتشر شد، اما در دادگاه حرفهایت را انکار کردی و به همین دلیل محکوم نشدی.


  وی با بیان اینکه دایی از گفتن این حرف که به آقای روحانی رای داده، به دنبال سهم خواهی است، گفت: مگر میدانی که ما به چه کسی رای داده ایم که میخواهی با این حرفها ما را محکوم کنی؟ با گفتن این حرفها دنبال سهم خواهی هستی؟ بهترین جایزه ات هم این بود که دوباره سرمربی پرسپولیس شدی. مگر زمان آقای احمدینژاد که مایلیکهن را محکوم به لابی کردن می کنی، مایلیکهن به پستی رسید؟


  فریادشیران افزود: زمان حضور ما در تیم ملی کسانی که لیاقت داشتند به زمین میرفتند، اما شما بارها ستارههایی چون فرهاد مجیدی که هنوز هم یکی از بهترینهاست را به تیم ملی راه ندادی. امثال موسوی، عزیزی و کسانی که به تو پاس نمی دادند را از تیم ملی بیرون کردی. چرا وحید هاشمیان و خداداد عزیزی با دستور مهرعلیزاده دوباره به تیم ملی بازگشتند؟ دیگر همه این موضوع را میدانند.


  مربی صبای قم عنوان کرد: آقای دایی شما به عنوان مربی با این همه اعتراضی که میکنی یک بار هم از سوی داوران اخراج نشدی، چون از شما میترسند. چرا باید محسن قهرمانی از داوری محروم شود؟ چرا برای حرفهایی را که زدی مدرک نداری؟ ما همه این حرفها را 6 سال پیش زدهایم و میدانیم که در فوتبال تبانی وجود دارد. کاش به فکر خانواده و فرزندان قهرمانی هم بودی که اینگونه با آبروی او بازی کردی.


  وی گفت: من تعجب میکنم که در برنامه نود آن صحبتها زده شد و آقای علیپور هم اعلام کرد من حرفهایی شنیدم که شاخ در آوردم. پس چرا هنوز هیچ کاری انجام ندادید؟ بارها به آقای علیپور گفتیم که شما لباس پیغمبر تنت است و بهتر است این کارها را نکنید. مگر اینها از رئیس فدراسیون بالاترند که اعلام کرده هیچ مدرکی علیه قهرمانی وجود ندارد؟


  فریادشیران با اشاره به صحبتهای دایی و اینکه اعلام کرده زمان جنگ مایلیکهن به دنبال کارت معافی بوده است، اظهار داشت: مایلیکهن قبل از انقلاب و سال 56 به خاطر مادرش معافیت کفالت گرفته است. شما برادرتان به جبهه رفته و آفرین هم دارد و اکنون می تواند رئیس سازمان ایثارگران شود، اما چرا باید بدون هیچ سابقه درخشان ورزشی و ملی مربی پرسپولیس شود. این تهمتهایی که می زنید خوب نیست و ما هم میتوانیم برویم شکایت کنیم.


  مربی صبا گفت: آقای دایی! اینکه گفتی مایلیکهن وام گرفته را بیا ثابت کن. از هر بانک یا موسسهای که مایلی کهن وام گرفته باشد من به شما قول شرف میدهم که باغم 2 میلیاردیام در کرج را به شما بدهم. هر چند می دانم خدا را شکر آنقدر داری که دارایی ما برایت ارزشی ندارد، اما باغم را به شما میدهم و شما به هر کسی که دوست داشتی هدیه کن. تهمت زدن و شکستن حرمت پیشکسوت زشت است و این صحبت ها خوب نیست.


  وی ادامه داد: شاید دایی فردا مصاحبه کند و بگوید که فریادشیران کیست؛ باید بگویم من همانی هستم که برای بیرون رفتن از اردوی تیم ملی و انجام کارهای شخصیات یواشکی و بدون اطلاع مایلی کهن از من اجازه میگرفتی. من امیدوار بودم اختلافت با مایلیکهن حل شود و به همین دلیل هم همیشه احترامت را حفظ کردهام اما متاسفانه این طور نشد.


  فریادشیران گفت: زمانی که ما در گهر دورود بودیم سردار میرزایی قائم مقام وقت گهر میخواست برنامه آشتی کنان بین مایلیکهن و دایی بگذارد که من هم از این موضوع استقبال کردم و با دایی این مسئله را در میان گذاشتیم، اما او به جای اینکه بگوید نمیخواهم آشتی کنم به مایلیکهن اهانت کرد. تا آن موقع من سمت دایی میرفتم و با او روبوسی هم میکردم که مایلیکهن هم از این موضوع استقبال میکرد اما پس از اینکه دیدم دایی به پیشکسوتش توهین میکند دیگر این کار را نکردم.


  وی افزود: مایلی کهن عقدهای نیست و وقتی با امیر قلعهن%:/..DBی روبرو شد با او آشتی کرد. با اینکه از دست قلعهنویی هم عصبانی بود اما با او آشتی کرد. حالا شاید نبخشیده باشد اما موضوع را به پایان رساند. آقای دایی! شما مایلیکهن را محکوم کردی، اما اگر توهینهایی که به خانواده او کرده بودی ثابت میشد شاید علاوه بر محکومیت شلاق هم میخوردی. میلیاردها افتخار و پول داشتن مهم نیست، مهم صفت پهلوانی داشتن است که اگر نداشته باشی بقیه چیزها یعنی کشک!


  فریادشیران گفت: آقای دایی به عنوان یک مربی پیشکسوت و با سابقه میگویم که سوار غرورت نشو، چون غرور زمینت می زند. به عنوان کسی که حق معلمی و مربیگری بر گردنت دارد و ربّ تو در فوتبال بوده می گویم، حرمت ها را نگه دار. فساد و تبانی در فوتبال است و ما هم این را میدانیم. من این موضوع را 3 سال پیش گفتم که اگر میخواهید با فساد مقابله کنید از مدیران شروع کنید، چون اگر مدیر قرارداد یا برگهای را امضا نکند هیچ پولی برای تبانی به داور، بازیکن یا اشخاص دیگر نمیرسد.

 2. 2 کاربر مقابل از بهروز رهبری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  SEYEDHAMED (6th October 2013), zahralos (6th October 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  رو سر مظلومی و قلعه نوعی و اس دق لالیا
  نام واقعی
  Nader
  استاتوس
  من ازت معجزه میخوام..................
  شغل و حرفه
  میگن کارمند
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | England
  نوشته ها
  3,656
  تشکر
  6,465
  تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  آخه آقای دستیار اگه تو از اوسات حمایت نکنی کی حمایت کنه ؟
  شماها از چی ناراحتید؟ از مشت گره کردن دایی ؟ تکلیفتونو اول با خودتون روشن کنید بابا .........
  شماها معلم نبودید چون اگه بودید موقعی که شاگردتون پیشرفت میکنه خوشحال میشید و حمایتش می کنید نه که همش الکی گیر بدید بهش ............
  در آخر باید بگم توی روزنامه هم نوشتن که بابا طرف رفته مصلی و تیم گرفته دیگه ........
  ماشالا هر تیمی هم که گرفته انداخته دسته دو ............
  عجب رویی هم دارید حسودان بزرگ
  به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

 4. 7 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  a.nirpp (6th October 2013), FaRsHaD_8 (6th October 2013), Ramin (6th October 2013), RASOOL 9 (6th October 2013), SEYEDHAMED (6th October 2013), Terminator2731 (6th October 2013), zahralos (6th October 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  شخصیت امثال شما دیگه برا همه رو شده

 6. 3 کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  a.nirpp (6th October 2013), Ramin (6th October 2013), Terminator2731 (6th October 2013)

 7. #4


  نام واقعی
  بهروز
  استاتوس
  عشق من عاشقم باش
  بازیکن محبوب
  behrooz rahbari fard
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Italy
  نوشته ها
  27
  تشکر
  1
  تشکر شده 8 بار در 5 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Love2013 نمایش پست ها
  در آخر باید بگم توی روزنامه هم نوشتن که بابا طرف رفته مصلی و تیم گرفته دیگه ........
  ماشالا هر تیمی هم که گرفته انداخته دسته دو ............
  عجب رویی هم دارید حسودان بزرگ
  اهان یادم اومد که دایی با لابی خدا ( در مواقع لازم علی ابادی خدا میشود تا دایی به خواسته هایش برسد) مربی تیم ملی شد!!!

  یادم اومد که دایی در حالی که 9 ماه خونه نشین بود توسط کاشانی که رفیق فابریکش بود به پرسپولیس تحمیل شد

  یادم اومد که تیم ملی رو بین 5 تیم چهارم کرد

  یادم اومد پرسپولیس رو تو مرحله گروهی بین 4 تیم تو آسیا چهارم کرد

  اما نمیدونم چرا دایی تو ایران به راحتی اب خوردن و با کمک، داورهای اردبیلی و ماه و خورشید و فلک و ... خودجوش 3 تا جام میگیره؟

 8. #5


  محل سکونت
  رو سر مظلومی و قلعه نوعی و اس دق لالیا
  نام واقعی
  Nader
  استاتوس
  من ازت معجزه میخوام..................
  شغل و حرفه
  میگن کارمند
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | England
  نوشته ها
  3,656
  تشکر
  6,465
  تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  ماه و خورشید و فلک ؟! هههههههههه
  اگه بازی اصفهان رو دیده باشی ، بایید یادت باشه که همین ماه و خورشید و به قول تو فلک به راحتی دقیقه 2 سر پرسپولیس و دایی و هوادارا رو به راحتی بریدن جناب استقلالی
  نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز رهبری نمایش پست ها
  اهان یادم اومد که دایی با لابی خدا ( در مواقع لازم علی ابادی خدا میشود تا دایی به خواسته هایش برسد) مربی تیم ملی شد!!!

  یادم اومد که دایی در حالی که 9 ماه خونه نشین بود توسط کاشانی که رفیق فابریکش بود به پرسپولیس تحمیل شد

  یادم اومد که تیم ملی رو بین 5 تیم چهارم کرد

  یادم اومد پرسپولیس رو تو مرحله گروهی بین 4 تیم تو آسیا چهارم کرد

  اما نمیدونم چرا دایی تو ایران به راحتی اب خوردن و با کمک، داورهای اردبیلی و ماه و خورشید و فلک و ... خودجوش 3 تا جام میگیره؟
  به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

 9. 2 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Ramin (6th October 2013), Terminator2731 (6th October 2013)

 10. #6


  نام واقعی
  بهروز
  استاتوس
  عشق من عاشقم باش
  بازیکن محبوب
  behrooz rahbari fard
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Italy
  نوشته ها
  27
  تشکر
  1
  تشکر شده 8 بار در 5 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Love2013 نمایش پست ها
  ماه و خورشید و فلک ؟! هههههههههه
  اگه بازی اصفهان رو دیده باشی ، بایید یادت باشه که همین ماه و خورشید و به قول تو فلک به راحتی دقیقه 2 سر پرسپولیس و دایی و هوادارا رو به راحتی بریدن جناب استقلالی
  نمیدونم چرا همین داور دقیقه 10 بازی با تراکتور در هفته اول یک پنالتی به سود دایی گرفت و دقیقه 67 دهنوی رو اخراج نکرد؟ مگه همون داور نبود؟!!!

 11. #7


  محل سکونت
  در قلب سرخ دلان
  نام واقعی
  اصغر
  استاتوس
  پرسپولیس و دیگر هیسسس
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  922
  تشکر
  1,483
  تشکر شده 820 بار در 407 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز رهبری نمایش پست ها
  نمیدونم چرا همین داور دقیقه 10 بازی با تراکتور در هفته اول یک پنالتی به سود دایی گرفت و دقیقه 67 دهنوی رو اخراج نکرد؟ مگه همون داور نبود؟!!!
  اون سیاست کمیته داوران بود تا اگه تو لیگ موردی ضد پرسپولیس گرفته شد اینو بکوبونن سرش و بگن ما به نفع شما هم گرفتیم...
  که الان شما هم داری به نفع سیاست های کثیف اونا حرف میزنی
  پرسپولیس یعنی اتحاد هواداران میلیونی

  می نویسم برفراز آسمان ،پرسپولیس قرمزترین عشق جهان
  می نویسم برسر کوهی بلند ،
  پرسپولیس فرمانروایی سربلند
  می نویسم برتن آب روان ،
  پرسپولیس تیم همیشه قهرمان
  می نویسم بر شقایق های سرخ ،
  پرسپولیس گلزاری از گل های سرخ
  می نویسم خط به خط بر برگ ها ،
  پرسپولیس محبوب و عشق قلبها

 12. کاربر مقابل از a.nirpp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Terminator2731 (6th October 2013)

 13. #8


  نام واقعی
  بهروز
  استاتوس
  عشق من عاشقم باش
  بازیکن محبوب
  behrooz rahbari fard
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Italy
  نوشته ها
  27
  تشکر
  1
  تشکر شده 8 بار در 5 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط a.nirpp نمایش پست ها
  اون سیاست کمیته داوران بود تا اگه تو لیگ موردی ضد پرسپولیس گرفته شد اینو بکوبونن سرش و بگن ما به نفع شما هم گرفتیم...
  که الان شما هم داری به نفع سیاست های کثیف اونا حرف میزنی
  معذرت میخوام

  این حرفا بچه گانه و خاله زنکی هست

 14. #9


  محل سکونت
  در قلب سرخ دلان
  نام واقعی
  اصغر
  استاتوس
  پرسپولیس و دیگر هیسسس
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  922
  تشکر
  1,483
  تشکر شده 820 بار در 407 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز رهبری نمایش پست ها
  معذرت میخوام

  این حرفا بچه گانه و خاله زنکی هست
  استقلالی عزیز از اول معذرت خواهی کن تا بقیه به حرفای خاله زنکی شما فکر نکنن
  پرسپولیس یعنی اتحاد هواداران میلیونی

  می نویسم برفراز آسمان ،پرسپولیس قرمزترین عشق جهان
  می نویسم برسر کوهی بلند ،
  پرسپولیس فرمانروایی سربلند
  می نویسم برتن آب روان ،
  پرسپولیس تیم همیشه قهرمان
  می نویسم بر شقایق های سرخ ،
  پرسپولیس گلزاری از گل های سرخ
  می نویسم خط به خط بر برگ ها ،
  پرسپولیس محبوب و عشق قلبها

 15. کاربر مقابل از a.nirpp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Ramin (6th October 2013)

 16. #10


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  از یکی که با مسایل شخصی بخواد سر تیم محبوبم ببره بدم میاد از مدیرا میخوام در این قضیه دخالت کنن


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 17. 3 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (6th October 2013), Ramin (6th October 2013), Terminator2731 (6th October 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا