پیشنهاد باغ 2 میلیاردی به دایی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پیشنهاد باغ 2 میلیاردی به دایی

 1. #1


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک

  پیشنهاد باغ 2 میلیاردی به دایی

  مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: دایی اگر صحبتهایش را ثابت کند، باغ ۲ میلیاردیام را در کرج به او هدیه میکنم.


  نادر فریاد شیران درباره درگیریهای به وجود آمده بین محمد مایلیکهن و علی دایی عنوان کرد: اتفاقاتی که میافتد نشان دهنده شخصیت افراد است و شخصیتشان رو میشود. این حاشیهها یک بخش مفید دارد که شخصیتها رو میشود و یک بخش هم که منفی است، حرمت پیشکسوتان حفظ نمیشود.

  وی ادامه داد: چه لزومی داشت که دایی بعد از بازی به این موضوع اشاره کند که مایلیکهن را محکوم کرده است؟ محکوم کردی جایزهاش را هم گرفتی! فقط من میخواهم بدانم محکوم که کردی، آقای مایلیکهن را زندانی کردند؟ گفتند زبانت را میبریم دفعه بعدی صحبت کنی؟ یا پوستت را میکنیم؟ محکومیت مایلیکهن چه بوده که شما او را محکوم کردی؟ 10 هزار تومان جریمه چه محکومیتی است؟ مایلیکهن حاضر است یک میلیارد بدهد، زندان هم برود اما حرفش را بزند.

  مربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه دایی با شلوغ بازی میخواهد داوری را به نفع خودش کند، افزود: مایلیکهن به جز یک مورد نشان داده که اعتراضی به داوری نمیکند. او در بازی با پرسپولیس هم نسبت به دایی اعتراض کرد چرا که او به داور معترض بود. دایی در کنار آقای کامرانیفر ایستاده بود و او را تحریک میکرد که مایلیکهن هم گفت حق نداری داور را تحریک کنی. شما که میگویی مایلیکهن را محکوم کردهای، محکومیت او این است که اگر به دایی بگوید بالای چشمت ابرو است، او را شلاق میزنند؟ اگر محکوم کردهای چرا دوباره حرفش را میزند؟ فرق محکومیت مایلیکهن و دایی این است که مایلیکهن صداقت دارد و همان حرفهایی را که زده در دادگاه هم میزند.

  فریادشیران خطاب به دایی گفت: تو شاگرد ما بودی و حداقل حرمت پیشکسوت را نگه دار. میخواهی با حرفهایت افکار عمومی را به نفع خودت کنی و هواداران پرسپولیس را پشت خودت بیاوری. این کارها درست نیست. مگر همین هواداران پرسپولیس تو را هو نکردند که البته برای ما هم خوشآیند نیست. در اعتراض به شما چند بار علی کریمی را تشویق کردند؟ برای تماشاگران پرسپولیس اول تیم مهم است و بعد اشخاصی چون پروین، دایی، مایلی کهن و .... مگر همین یحیی گل محمدی دوست خودتان نگفت که اگر پرسپولیس را ببرم مشتم را گره نمی کنم. کریمی، مهدویکیا، باقری و امثال این فوتبالیستها چگونه از فوتبال و پرسپولیس کنار رفتند؟ اینها را تو این گونه کردی.

  دستیار مایلیکهن در تیم صبا با اشاره به صحبتهای اخیر دایی، عنوان کرد: آقای دایی گفته که مایلی کهن به مصلی میرود تا تیم بگیرد، اما شما که پیش خدا میروی و لابی میکنی که تیم بگیری! از تو می خواهم آدرس خدا را بدهی تا ما هم با او لابی کنیم.

  وی ادامه داد: دایی که بارها در مصاحبههایش علیه رویانیان مصاحبه و به او اهانت کرده است، پس چگونه حاضر شد با او کار کند؟ غیر از این بود که در آمریکا لابی کرد و سرمربی پرسپولیس شد. برای حضور در تیم ملی هم با خدا لابی کرد.

  فریادشیران با بیان اینکه شاید من هزاران فساد داشته باشم، اما نباید به جامعه فوتبال فساد بزنم اظهار داشت: خلاف شخصی من و اینکه بخواهم وام بگیرم به آقای دایی ارتباطی ندارد. بیاییم بعد از بازی درباره بازی و بحث فنی صحبت کنیم، نه درباره محکوم کردن مایلیکهن. آقای دایی من اندازه سن تو سابقه فوتبالی دارم و از تو می خواهم که حرمت پیشکسوتت را نگه داری. اکنون که سرمربی پرسپولیس هستی همه به سمت تو غش میکنند، پس نمیخواهد همه را محکوم کنی. ما میگوییم که افتخاراتمان اندازه تو نیست، اما کسوت و آبرویمان که هست، تجربیاتمان هست. اینطور نیست؟ اینها را هم می خواهی کتمان کنی؟ شما بخشی از همین آقای گلی را هم مدیون مایلیکهن هستی. این را هم می توانی انکار کنی؟

  مربی سابق تیم ملی کشورمان با بیان اینکه در زمان حضور مایلیکهن در تیم ملی هاشمیطبا نظری روی دایی نداشت، تاکید کرد: همان موقع مایلیکهن از تو حمایت کرد و به هاشمیطبا اطمینان داد که دایی میتواند مشکلات را حل کند. یک بار هم پایت را از گلیمت درازتر کردی که به تیم ملی دعوتت نکرد. این شما بودی که از واسطه های مختلف و وزارتخانه ها استفاده کردی تا دوباره به تیم ملی دعوت شوی. من وکیل مایلی کهن نیستم و بهمن دهقان هم نیستم که از شما دفاع میکند، من به عنوان یک مربی و پیشکسوت فوتبال میگویم که حرمتها را نگه دارد و یادش نرود که شاگر مایلیکهن بوده است. مایلیکهن به این دلیل محکوم شد که گفته بود «اگر برای همه دایی هستی، برای من خالهای» و سر حرفش هم ایستاد، اما شما به خانواده ایشان اهانت کرده بودی و صحبتهایت هم منتشر شد، اما در دادگاه حرفهایت را انکار کردی و به همین دلیل محکوم نشدی.

  وی با بیان اینکه دایی از گفتن این حرف که به آقای روحانی رای داده، به دنبال سهم خواهی است، گفت: مگر میدانی که ما به چه کسی رای داده ایم که میخواهی با این حرفها ما را محکوم کنی؟ با گفتن این حرفها دنبال سهم خواهی هستی؟ بهترین جایزه ات هم این بود که دوباره سرمربی پرسپولیس شدی. مگر زمان آقای احمدینژاد که مایلیکهن را محکوم به لابی کردن می کنی، مایلیکهن به پستی رسید؟

  فریادشیران افزود: زمان حضور ما در تیم ملی کسانی که لیاقت داشتند به زمین میرفتند، اما شما بارها ستارههایی چون فرهاد مجیدی که هنوز هم یکی از بهترینهاست را به تیم ملی راه ندادی. امثال موسوی، عزیزی و کسانی که به تو پاس نمی دادند را از تیم ملی بیرون کردی. چرا وحید هاشمیان و خداداد عزیزی با دستور مهرعلیزاده دوباره به تیم ملی بازگشتند؟ دیگر همه این موضوع را میدانند.

  مربی صبای قم عنوان کرد: آقای دایی شما به عنوان مربی با این همه اعتراضی که میکنی یک بار هم از سوی داوران اخراج نشدی، چون از شما میترسند. چرا باید محسن قهرمانی از داوری محروم شود؟ چرا برای حرفهایی را که زدی مدرک نداری؟ ما همه این حرفها را 6 سال پیش زدهایم و میدانیم که در فوتبال تبانی وجود دارد. کاش به فکر خانواده و فرزندان قهرمانی هم بودی که اینگونه با آبروی او بازی کردی.

  وی گفت: من تعجب میکنم که در برنامه نود آن صحبتها زده شد و آقای علیپور هم اعلام کرد من حرفهایی شنیدم که شاخ در آوردم. پس چرا هنوز هیچ کاری انجام ندادید؟ بارها به آقای علیپور گفتیم که شما لباس پیغمبر تنت است و بهتر است این کارها را نکنید. مگر اینها از رئیس فدراسیون بالاترند که اعلام کرده هیچ مدرکی علیه قهرمانی وجود ندارد؟

  فریادشیران با اشاره به صحبتهای دایی و اینکه اعلام کرده زمان جنگ مایلیکهن به دنبال کارت معافی بوده است، اظهار داشت: مایلیکهن قبل از انقلاب و سال 56 به خاطر مادرش معافیت کفالت گرفته است. شما برادرتان به جبهه رفته و آفرین هم دارد و اکنون می تواند رئیس سازمان ایثارگران شود، اما چرا باید بدون هیچ سابقه درخشان ورزشی و ملی مربی پرسپولیس شود. این تهمتهایی که می زنید خوب نیست و ما هم میتوانیم برویم شکایت کنیم.

  مربی صبا گفت: آقای دایی! اینکه گفتی مایلیکهن وام گرفته را بیا ثابت کن. از هر بانک یا موسسهای که مایلی کهن وام گرفته باشد من به شما قول شرف میدهم که باغم 2 میلیاردیام در کرج را به شما بدهم. هر چند می دانم خدا را شکر آنقدر داری که دارایی ما برایت ارزشی ندارد، اما باغم را به شما میدهم و شما به هر کسی که دوست داشتی هدیه کن. تهمت زدن و شکستن حرمت پیشکسوت زشت است و این صحبت ها خوب نیست.


  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 2. 5 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (7th October 2013), Arash 1990 (7th October 2013), Behroozz (7th October 2013), Ramin (7th October 2013), SALAMI-FC (7th October 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک
  بعضی ها بد جور میسوزن
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. #3


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  برو بابا


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 5. #4


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  داره تنها دارایشو به رخ دایی میکشه....

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 6. #5


  محل سکونت
  خــونـــمـــون !
  نام واقعی
  بــهــــــــــــــــــروز
  استاتوس
  عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
  شغل و حرفه
  درس خـونـدن !
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,935
  تشکر
  6,561
  تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک
  فکر نمیکنم علی دایی بدون دلیل و مدرک حرف بزنه
  . . .

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا