دایی: نه در فوتبال که در زندگی شخصیام هم خطایی نکردهام/مدارکی دارم که رو میکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دایی: نه در فوتبال که در زندگی شخصیام هم خطایی نکردهام/مدارکی دارم که رو میکنم

 1. #1


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک

  دایی: نه در فوتبال که در زندگی شخصیام هم خطایی نکردهام/مدارکی دارم که رو میکنم

  پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نه در فوتبال که در زندگی شخصیام هم خطایی مرتکب نشدهام. علی دایی پس از شکست 3 بر 2 مقابل ذوبآهن در دیدار دوستانه در مورد جریمه 3 میلیون تومانی خود گفت: ببخشید مگر من در کنفرانس چه چیزی گفتهام و یا چه کار خاصی انجام دادهام که 3 میلیون جریمه شدهام؟ من این رأی را قبول ندارم و به آن اعتراض میکنم.

  وی در مورد اینکه در پرونده محسن قهرمانی ظاهراً دستاوردهای جدیدی رو شده است، گفت: دستاورد جدیدی نداشته است اما صحبتهایی انجام میشود که متناقض است. من امروز یک مصاحبه از آقای زندی سرپرست راهآهن شنیدم که ایشان فصل گذشته بعد از اخراج آقای فلاح به راهآهن آمد. با تمام احترامی که برای او قائلم، متاسفانه صحبتهایی انجام داده که غیرواقعی است و با واقعیت خیلی فاصله دارد. ایشان راجع به آقای حاتم صحبت کرده.

  دایی افزود: ایشان درباره حاتم حرف زده که من باید بگویم روزی که به راهآهن رفتم حاتم در این باشگاه کار میکرد و 10 سال سابقه کار اجرایی داشت و از دوستان من نیست و افتخار آشنایی و همکاری او را در باشگاه راهآهن داشتم. او یکی از بچههای گل و پاک است که در این مدت با هم همکار بودهایم.

  سرمربی پرسپولیس با اشاره به عکاس باشگاه راهآهن گفت: ایشان درباره عکاس باشگاه هم حرفهایی زدهاند که باید بگویم من او را به باشگاه راهآهن نیاوردهام. روزی که به باشگاه وارد شدم قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه اکبری را به عنوان عکاس آورده بود و او عکاس باشگاه بود و من هیچ آشنایی با او نداشتم و فقط او را در ورزشگاهها به عنوان عکاس دیده بودم.

  دایی در مورد مرتضی کریمی هم گفت: کریمی داور بود و بازیهای دوستانه ما را سوت میزد و بعد از اتفاقی که در اصفهان افتاد و او از داوری کنارهگیری کرد با دخترش سر تمرین ما آمد و از من حلالیت خواست و گفت که در بازی با استقلال اشتباه کردم و گل پرسپولیس را آفساید گرفتم و تحت تأثیر قرار گرفته بودم و این دختر را دارم و از همه جا رانده مانده شدهام. با توجه به اینکه اکثر باشگاهها مشاور داوری دارند ما هم از او به عنوان مشاور داوری استفاده کردهایم و او اشتباهات داوری به ضرر باشگاه را به باشگاه اعلام میکرد و حتی در این مسئله یکبار فدراسیون به خاطر اشتباه داوری از ما عذرخواهی کرد. زندی در مورد یکسری مسائل حرف زده است اما همه میدانند که مسعود اکبری را از تیم، من اخراج کردهام و حتی کار به برخورد فیزیکی هم رسید و چند مسئله دیگر که دوست ندارم آنها را بازگو کنم و او اخراج شد. سرمربی پرسپولیس خطاب به زندی گفت: همه عوامل راهآهن شاهد هستند که به خاطر بعضی اتفاقات من اکبری را از راهآهن اخراج کردهام و حتی کار به برخورد فیزیکی هم کشیده شد که آن هم به خاطر مسائلی بود که الان دوست ندارم آنها را بازگو کنم. خود رئیسیکیا او را از راهآهن اخراج کرد و اگر هم تحقیق کنید متوجه میشوید که اکبری فصل گذشته قسمتی از قراردادش را به همین دلیل نگرفت اما آقای زندی که این مسائل را به من نسبت میدهد باید بگوید چرا زمانی که من از راهآهن بیرون آمدم، قرارداد این عکاس دوباره تمدید شد و او را به راهآهن برگرداند؟

  وی افزود: رئیسیکیا هم که دید مسائلی در باشگاه به وجود آمده اکبری را اخراج کرد و حتی به خاطر اخراجش بخشی از قراردادش را هم پرداخت نکردند. حالا من این سوال را دارم که اگر این افراد آدمهای من بودند، چرا برای مثال باشگاه راهآهن قرارداد مرتضی کریمی را در این فصل هم تمدید کرده است، ضمن اینکه مسائل دیگری هم وجود دارد. آقای زندی از زمانی که شما سرپرست راهآهن بودید، اکبری را دستیار خودت کرده بودی و تنخواه باشگاه به حساب اکبری ریخته میشد. اکبری از قبل هم با آقایان آشنا بود و در نیروی انتظامی سرباز زندی و رئیسیکیا بوده است. اگر اینها آدمهای من بودهاند چرا مرتضی کریمی قراردادش دوباره تمدید شد؟ آدمهای من با من میآیند. دایی تصریح کرد: خود زندی اکبری را به عنوان دستیار خودش منصوب کرد و تمام پولهای خرج شده را به حساب اکبری میریخت. کارتهای آقایان و حسابها مشخص است، آقای علیپور یک صحبتی کرد و آقایان اکنون فرار رو به جلو انجام دادهاند. یکسری صحبتها انجام شد ولی نمیدانم چرا مولایی را محروم کردند مولایی هم گفت که کریمی به او اول گفته است. ما بعد از آن هم نمیدانیم چه اتفاقی افتاد، یکسری مسائل از قبلها بوده است. او خواستار طلبش شده که مربوط به زمان ما نبوده است این اتفاق به سالهای قبل مربوط میشود. سرمربی پرسپولیس گفت: فکر میکنم علیپور صحبتهایی کرده که باعث شده آقایان شروع به فرار رو به جلو بکنند. فصل گذشته که در راهآهن بودیم پیشنهادهایی به ما شد اما مخالفت کردیم. آقایان از کانالهای دیگری وارد کار شده بودند و خود مولایی هم گفت که کریمی با او تماس گرفته بوده. دیگر باقی مسائل را خدا میداند و خودشان. مثل اینکه این پول را قهرمانی از قبل از اینکه ما به راهآهن بیاییم از این باشگاه طلب داشته و شما باید بگردید که این مساله مربوط به چه سالی بوده است اما عادل فردوسیپور که نمیدانم در نود به دنبال چه چیزی بود، مدام درباره بازی راهآهن و آلومینیوم در فصل گذشته صحبت میکرد. زمانی که ما سه گل به این تیم زدهایم، دیگر این بحثها برای چه مطرح میشود؟ نمیدانم فردوسیپور دنبال چه بود و به قول خودش خیلی داشت شیطنت میکرد. او در ادامه تاکید کرد: شما در زندگی فوتبالی و حتی شخصی من یک نفر را پیدا نمیکنید اشتباه کوچکی از من پیدا کند. حالا اگر آقایان با افراد دیگری همکاری میکنند، به خودشان مربوط است. من حق را گفتم و هزینه آن را هم میدهم. بعضی مواقع در این مملکت اگر دنبال حقت بروی، باید یکسری ناهنجاریها را تحمل کنی. اگر دنبال حق و طلبت باشی، علیه تو جبهه میگیرند.

  وی افزود: نمیدانم فردوسیپور هم دنبال چه چیزی میگردد که مدام میگوید بازی آلومینیوم و راهآهن. فیلمهای مسابقات راهآهن و مس، راهآهن و سایپا موجود است، دو کارشناس بیایند و نظرشان را بدهند. وقتی ما سه گل میزنیم، نمیدانم فردوسیپور دنبال چه چیزی میگردد. به قول خودش شیطنت کرده است.

  دایی تصریح کرد: من نه تنها در فوتبال که در زندگی شخصیام هم کوچکترین خطایی مرتکب نشدهام و آقایان شلوغکاری میکنند. من آمدهام حقم را بگیرم و تا آخرش هم ایستادهام متأسفانه اکنون وضع به گونهای شده که اگر دنبال حقت بروی میگویند ناهنجاری شده است و علیه تو جبهه میگیرند اما من از اولش هم به دنبال حقم بودهام و تا آخر ایستادهام.

  دایی در مورد اینکه عزم ملی برای برخورد با ناپاکی در فوتبال وجود دارد، گفت: یک مصاحبه از یاوری خواندم که خیلی خوب بود، باید عزم و اراده ملی باشد، یاوری خیلی قشنگ مثال زده بود که اگر بخواهند مست بگیرند ... خیلی قشنگ بود باید ناپاکی ریشهکن شود با قربانی کردن یکی دو نفر کاری انجام نمیشود، ماندهام چرا مولایی و حاتم را محروم کردهاند. نمیدانم این جریمههای نقدی برای من از کجا درمیآید در مورد مسائل انضباطی و آنهایی که در این مورد هم تصمیمگیری میکنند خیلی چیزها دارم که رو میکنم و به موقعش در مورد پرونده استیناف خودم هم مستنداتی دارم که نشان خواهم داد تا مشخص شود چه کسی خلاف میکند و چه افرادی رأی اشتباه یا بهتر است بگویم چه جوری رأی میدهند، رأیهای سلیقهای. گذشت زمان حقایق را هم مشخص میکند.


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 2. 2 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (9th October 2013), Arash 1990 (9th October 2013)

 3. #2


  نام واقعی
  .
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  968
  تشکر
  7,216
  تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک
  شما این حرفا رو بی خیال شو بچسب به تیم بی زحمت!!

 4. #3


  محل سکونت
  فردیس پلاک3
  نام واقعی
  امین
  استاتوس
  علی فقط کریمی
  شغل و حرفه
  محصل
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  938
  تشکر
  3,933
  تشکر شده 1,106 بار در 583 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  بزرگترین خطای زندگیت نخواستن کریمی بود

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا