پرسپولیس نیوز : رييس آكادمي فوتبال باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس گفت: با آمدن سردار رويانيان برنامه هاي زيادي در زمينه مختلف در اين باشگاه صورت گرفت و تغيير و تحولات اساسي ايجاد كرد. حميد استيلي چهارشنبه شب در جمع هواداران اين باشگاه در گرگان افزود: ما نيز به عنوان مديران و عوامل باشگاه در بخش هاي مختلف به دنبال اجرائي كردن اين برنامه ها هستيم.
به گفته وي، باشگاه پرسپوليس بعد از انقلاب به دنبال پرورش بازيكنان پايه و با استعداد بود كه تاسيس آكادمي ها و مدارس فوتبال مختلف در سطح كشور، در اين راستا صورت گرفته است.
وي تصريح كرد: اين امكان وجود دارد افرادي كه در اين مدارس هستند به تيم هاي ديگر انتقال پيدا كنند و با برنامه ريزي ها و نظارت هايي كه به وجود آمده، سعي داريم تا اين استعدادها و توانمندي ها را به بالفعل تبديل كنيم.
استيلي اظهار كرد: كارهاي خوبي در اين باشگاه صورت گرفته و قرار است تا مربيان مدارس به كلاس هاي تخصصي فرستاده شوند و از اين طريق برنامه هاي خود را براي بچه ها در مدارس پياده كنند.
وي همچنين گفت: قرار است تيم پايه پرسپوليس بزودي به تورنمنت برزيل اعزام شود.
استيلي ادامه داد: باشگاه پرسپوليس در تمام جهان بيشترين هوادار را به خود اختصاص داده است و بايد بخاطر اين هواداران رشد باشگاه را بيش از پيش مد نظر داشته باشيم.
وي اظهار كرد: اميدواريم اين برنامه ها تداوم داشته باشد و بخصوص به بحث اخلاق توجه زيادي شود و سعي ما بايد بر اين باشد تا در آينده بازيكناني با اخلاق را تحويل جامعه دهيم.