نابغه 9 ساله فوتبال اردبيل رسما با باشگاه پرسپوليس قرارداد 10 ساله امضا کرد.
به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، قرارداد اميرحسين حاجيزاده پديده 9 ساله اردبيلي که تصاوير هنرنماييهاي او در برنامه نود پخش شده و باشگاههاي داخلي و خارجي زيادي پيشنهاداتي به او داده بودند عصر امروز در هيئت فوتبال استان اردبيل نهايي شد.

محمد رويانيان، محمود سالارکيا معاونت حقوقي باشگاه پرسپوليس، محمد دايي، خبرنگاران اردبيلي، اميرحسين حاجيزاده، خانواده و مربياش و برخي از مسئولان فوتبال استان اردبيل در هيئت فوتبال حضور يافته و پيوستن اين پديده اردبيلي به پرسپوليس نهايي شد.

محمد رويانيان در اين خصوص گفت: چندي پيش آقاي سالارکيا معاون حقوقي باشگاه به نمايندگي از بنده عازم اردبيل شدند و توافقات و مذاکرات اوليه با پدر و مادر و مربي اميرحسين حاجيزاده پديده 9 ساله اردبيلي انجام شد. پس از آن مسائلي مطرح شد که نياز به مذاکرات مجدد بود، در نهايت توافقات انجام شد و ما با حضور در هيئت فوتبال اين قرارداد را رسمي کرديم. البته بايد صادقانه بگويم اين قرارداد در دست آقاي شيريني بود و قرار بود آقاي دايي و شيريني نيز در هيئت فوتبال حضور يابند اما از آنجا که پرواز آقايان دايي و شيريني تاخير داشت و اين قرارداد نيز نزد سرپرست تيم پرسپوليس بود، امضاي قرارداد به روز جمعه موکول شد اما همه توافقات انجام شده و ما اميدواريم که بتوانيم در رشد و پيشرفت و هرچه شکوفاتر شدن استعداد اين پديده و نابغه اردبيلي موفق عمل کنيم. اين بازيکن را قبلا و پيش از آنکه برنامه نود تصاويري از آن پخش کند آقاي دايي به من معرفي کرده بود.

رويانيان درباره اينکه چه برنامههايي براي اين پديده اردبيلي دارد، گفت: بر اساس توافقات انجام شده فعلا تاکيد کردهايم که اين بازيکن تحصيلات خود را ادامه دهد، در اردبيل کنار خانواده و مربياش به تحصيل و آموزش بپردازد و دوران نونهالي را با نظارت ويژه مثل ديگر بچههاي عادي طي کند، البته ما براي ايشان کلاس تخصصي زبان در نظر گرفتهايم تا به زبان انگليسي مسلط شود و همچنين بر سلامتي جسمي و عمومي وي در قرارداد تاکيد کرده و برنامههايي در نظر گرفتهايم و اين بازيکن زير نظر مربي خودش در اردبيل به ادامه آموزش خواهد پرداخت.

وي ادامه داد: ما با آقاي شيخلو وند مربي و مدير مدرسه فوتبال ايرانيان اردبيل که اين بازيکن در آنجا آموزش ديده قرارداد جداگانه امضا ميکنيم و در واقع مربي اين پديده از اين پس مربي پرسپوليس خواهد بود و توافقاتي انجام خواهيم داد تا نام اين مدرسه فوتبال نيز به پرسپوليس تغيير کند. مربي اين پديده با آقاي دايي نيز ارتباط دارد و بر اساس بررسيهاي انجام شده نخبگان ديگري نيز در اين مدرسه فوتبال هستند که يکي يکي طبق اين برنامه به استخدام باشگاه پرسپوليس درخواهند آمد و تلاش ميکنيم براي رشد و پيشرفت اين پديدهها اقدامات موثر و اصولي انجام دهيم.