آندرس اينيستا، ستاره بارسا، ديه گو کاستا، مهاجم اتلتيکو مادريد، را بازيکني تقريبا بي نظير دانست و از حضور او در تيم ملي اسپانيا استقبال کرد.

اين مهاجم برزيلي الاصل به تازگي اعلام کرد که مي خواهد براي تيم ملي اسپانيا بازي کند و اکنون در انتظار اجازه فيفاست.

اينيستا معتقد است که کاستا شايسته پيدا کردن فرصتي براي بازي در ترکيب لاروخاست.

به گزارش گل، او به کاده نا سر گفت:" اگر ديه گو کاستا بتواند براي اسپانيا بازي کند، سرمربي او را به عنوان بازيکن مهمي براي تيم در نظر خواهد داشت.او به عنوان يک مهاجم، در سطحي تقريبا بي نظير بازي مي کند.

اگر او به تيم اسپانيا بيايد، يکي از بازيکنان تيم خواهد بود، مثل بقيه. در تيم، تنها مسئله مهم نمايش بازيکن است."

هرچند کاستا نمي تواند اسپانيا را در دو ديدار پيش رو مقابل بلاروس و گرجستان همراهي کند اما دل بوسکه براي اين دو ديدار براي اولين بار از ميچو، مهاجم سوانسي و آلبرتو موره نو، مدافع سويا، دعوت کرد.

" فکر مي کنم بازيکنان خوبي داريم و نمايش هاي خوب آنها باعث شده تا به تيم ملي دعوت شوند. وقتي اينجا هستيد، يعني با شايستگي آن را به دست آورده ايد. ما تلاش مي کنيم تا آنها در تيم در تيم احساس راحتي کنند."

اسپانيا با کسب چهار امتياز از دو ديدار پيش رو، مي تواند صعودش به جام جهاني را قطعي کند و اينيستا معتقد است که هم تيمي هايش اين فرصت را از دست نخواهند داد.

" ما بايد به جام جهاني برزيل برسيم. شرايط خيلي خوب پيش مي رود اما تا کارمان را انجام نداديم، نمي توانيم در مورد آن صحبت کنيم. همه مي خواهند به برزيل بروند تا از قهرماني مان دفاع کنيم."